basketas je napisao/la:
Ako još vrijedi glasanje - Minnesota Timberwolvesi.
Jedini tim za koji sam navijao u NBA ligi da nešto napravi (iz ere KG-a, a on mi je ujedino bio i najdraži igrač, imao dva postera na zidu iz košarke

), a da nije imao naših. Inače me zanimaju samo naši, a u play-offu (koji popratim cijeli) u 90% slučajeva za slabije, al to je ono, moram se opredjelit za nekog, ne mogu gledat i ne odabrat stranu

Vidi cijeli citat
Pa evo, Kevin McHale ima nešto naših korijena, a on je iz Minnesote

Imam dojam da većini forumaša su nadraži klubovi koji su bili jaki u vrijeme kada su tek počeli pratiti ligu, recimo ja sam počeo pratiti 2007. kada su Nash i Sunsi bili odlični.
Ali najzanimljivije bude kada počneš pratiti klub u jednoj eri i onda dođe druga era, novi trener sa novim stilom igre koji je obično dosta drugačiji od onog ranije.
Meni je još uvijek neobično vidjeti Detroit recimo u Stan van Gundyjevom sustavu 1 unutra i 4 vanjska, kao što je igrao u Orlandu sa DH12, a još je zanimljivije sad kada su dobili Blake-a.
Moja percepcija Pistonsa je uvijek bila obrana i relativno malo koševa.
Zamislite da Sunsi počnu igrati grit and grind stil košarke ( što je sasvim ok ako imaš igrače i trenera za to, ali bi bio lagani ,,kulturološki'' šok za navijače

)
PS. Ali recimo, Pop i Spursi su napravili vrhunsku tranziciju stila igre, dok su još legende kluba bile tamo ( TD, Parker, Manu )
[uredio The Dream - 10. veljače 2018. u 18:51]