NBA 2017-2018

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
10. veljače 2018. u 17:09
Wade je iz Chicaga tamo mu je dom 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
10. veljače 2018. u 17:22

BREAKING: Veteran guard Joe Johnson has committed to signing with the Houston Rockets once his buyout is complete with the Sacramento Kings, according to ESPN.

Nice move, Houston!

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.790
10. veljače 2018. u 17:43
Ako još vrijedi glasanje - Minnesota Timberwolvesi.

Jedini tim za koji sam navijao u NBA ligi da nešto napravi (iz ere KG-a, a on mi je ujedino bio i najdraži igrač, imao dva postera na zidu iz košarke ), a da nije imao naših. Inače me zanimaju samo naši, a u play-offu (koji popratim cijeli) u 90% slučajeva za slabije, al to je ono, moram se opredjelit za nekog, ne mogu gledat i ne odabrat stranu 
[uredio basketas - 10. veljače 2018. u 17:44]
Ili će se viti il' nas neće biti
cuky_vk
cuky_vk
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.12.2009.
Poruka: 914
10. veljače 2018. u 18:02
Wright i Iso Joe su odlična rješanja za Rocketse, Wrightova jedina prava kvaliteta je hvatanje i kucanje na obruču, a toga će u Houstonu dobiti napretek, a bit će i minuta s obzirom da Nene ne igra na back2backovima. Johnson je tip koji će biti koristan dok može kao stretch četiri gađati 40% trice, jer Anderson često zna biti u crnim serijama.
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
10. veljače 2018. u 18:15
Mislim da današnji Johnson više nije nikome od koristi.Čovjek ima 37 godina, a nikad nije bio neki catch and shoot igrač nego čovjek koji voli loptu i štopat napad. Nema uzalud nadimak Iso Joe.
[uredio Shaggy - 10. veljače 2018. u 18:16]
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
10. veljače 2018. u 18:44
basketas je napisao/la:
Ako još vrijedi glasanje - Minnesota Timberwolvesi.

Jedini tim za koji sam navijao u NBA ligi da nešto napravi (iz ere KG-a, a on mi je ujedino bio i najdraži igrač, imao dva postera na zidu iz košarke ), a da nije imao naših. Inače me zanimaju samo naši, a u play-offu (koji popratim cijeli) u 90% slučajeva za slabije, al to je ono, moram se opredjelit za nekog, ne mogu gledat i ne odabrat stranu 
Vidi cijeli citat


Pa evo, Kevin McHale ima nešto naših korijena, a on je iz Minnesote 

Imam dojam da većini forumaša su nadraži klubovi koji su bili jaki u vrijeme kada su tek počeli pratiti ligu, recimo ja sam počeo pratiti 2007. kada su Nash i Sunsi bili odlični.

Ali najzanimljivije bude kada počneš pratiti klub u jednoj eri i onda dođe druga era, novi trener sa novim stilom igre koji je obično dosta drugačiji od onog ranije.

Meni je još uvijek neobično vidjeti Detroit recimo u Stan van Gundyjevom sustavu 1 unutra i 4 vanjska, kao što je igrao u Orlandu sa DH12, a još je zanimljivije sad kada su dobili Blake-a.
Moja percepcija Pistonsa je uvijek bila obrana i relativno malo koševa.

Zamislite da Sunsi počnu igrati grit and grind stil košarke ( što je sasvim ok ako imaš igrače i trenera za to, ali bi bio lagani ,,kulturološki'' šok za navijače  )

PS. Ali recimo, Pop i Spursi su napravili vrhunsku tranziciju stila igre, dok su još legende kluba bile tamo ( TD, Parker, Manu )

[uredio The Dream - 10. veljače 2018. u 18:51]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
10. veljače 2018. u 18:58
ceballos,van exel,jones,peeler,threatt,lynch,divac,campbell je bila ekipa lakersa kada sam poceo biti njihov veliki navijac...pa onda dolaskom kobea,shaqa,horrya,foxa i ostalih doseglo vrhunac..''ljubav'' je trajala vise od 10ak godina do onog finala sa detroitom...tu su mi se lakersi sebicnoscu kobea totalno zgadili..i cak navijao za big bena i detroit da ih dobiju..i nakon toga non stop poceo mjenjat klubove za koje trenutno navijam...
jedino jos krajem 90ih sam obozavao milwaukee sa ray allen,glen ''big dog'' robinson,cassell,baker itd...
kasnije je tu bilo orlando sa t-macom i girom,pa malo oklahoma ,pa 5-6 godina boston(allen,pierce,kg,rondo)...sada sixersi itd...(bilo je i jos pokojih ekipa)
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.651
10. veljače 2018. u 19:04
Shaggy je napisao/la:
Mislim da današnji Johnson više nije nikome od koristi.Čovjek ima 37 godina, a nikad nije bio neki catch and shoot igrač nego čovjek koji voli loptu i štopat napad. Nema uzalud nadimak Iso Joe.
Vidi cijeli citat


pogledaj lanjski PO kako je odigrao. može bit koristan, svakako neće igrat puno.
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
10. veljače 2018. u 19:33
allen je napisao/la:
ceballos,van exel,jones,peeler,threatt,lynch,divac,campbell je bila ekipa lakersa kada sam poceo biti njihov veliki navijac...pa onda dolaskom kobea,shaqa,horrya,foxa i ostalih doseglo vrhunac..''ljubav'' je trajala vise od 10ak godina do onog finala sa detroitom...tu su mi se lakersi sebicnoscu kobea totalno zgadili..i cak navijao za big bena i detroit da ih dobiju..i nakon toga non stop poceo mjenjat klubove za koje trenutno navijam...
jedino jos krajem 90ih sam obozavao milwaukee sa ray allen,glen ''big dog'' robinson,cassell,baker itd...
kasnije je tu bilo orlando sa t-macom i girom,pa malo oklahoma ,pa 5-6 godina boston(allen,pierce,kg,rondo)...sada sixersi itd...(bilo je i jos pokojih ekipa)
Vidi cijeli citat


Hahah, tebe je bilo/ima svugdje, slično je i kod mene, počeo sa Utahom ( Gira, AK-47, Okur ) i Dallasom ( Dirk ), ubrzo otkrio Nasha i Sunse, and the rest is history kako bi Ameri rekli. 

Danas jedino ne volim igrače prevelikog ega, tipa Kobe, Marbury i slični, jer prečesto taj ego napravi više štete nego koristi.

Wrda
Wrda
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 1.255
10. veljače 2018. u 21:26
Houston. Još od vremena dok je Hakeem bio Akeem.
  • Najnovije
  • Najčitanije