NBA 2017-2018

randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
10. veljače 2018. u 21:39
ja jesam rekao Chicago, ali samo zato što je to najbliži odgovor na pitanje koje se postavlja . Stvarno ne bih znao da definišem taj odnos, ali svakako nije u tome da sam navijač, u konvencionalnom smislu.

Gotivim Bullse, i gradi Chicago je vrh sa svojom istorijom i određenim karakteristikama, ali daleko od toga da npr. sad često gledam Bullse, jer stvarno ne mogu da gledam ekipe koje još nisu definisane. Mislim da će ovaj draft dati konačan oblik jezgra budućih Bullsa, i kada dođe taj novi igrač, uz LaVinea i Markkanena to će biti osnov nekog novog uspona, i tada ću ih vjerovatno više gledati.

Ovu prošlu generaciju sam baš ispratio, od onog play offa sa Celticsima 2009. pa do odlaska Thibsa odgledao sam sigurno 150-200 utakmica Chicaga (dobro, to se poklapa sa dolaskom flat interneta). Noaha obožavam, Butlera takođe, pa i Denga, to su mi tri najjača igrača te ere.

Da nije napravljena greška 2006. godine (kada su izabrali Aldridgea i dali ga za Tyrusa Thomasa) vjerujem da bi Chicago uzeo prsten 10, 11 ili 12.




S druge strane, Lakersi su mi najomraženiji tim, navijao sam za Indianu 2000. iz sve snage u finalu, a nakon serije sa Kingsima 2002. zauvjek sam raskrstio sa seronjama.

Znam da sam uživo gledao utakmice i sa Artestovim laktom Hardenu i Bynamovim bodičekom Barei, tu samo samo zabetonirao svoje gađenje prema njima
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
pamerd04
pamerd04
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.10.2016.
Poruka: 414
10. veljače 2018. u 22:16
Lakersi,iako danas na jedvite jade pogledam njihovu utakmicu od pocetka do kraja,a da se ne moram po par puta hvatat za glavu.
[uredio pamerd04 - 10. veljače 2018. u 22:16]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.02.2018.
Poruka: 50
10. veljače 2018. u 22:30
Shaggy je napisao/la:
Mislim da današnji Johnson više nije nikome od koristi.Čovjek ima 37 godina, a nikad nije bio neki catch and shoot igrač nego čovjek koji voli loptu i štopat napad. Nema uzalud nadimak Iso Joe.
Vidi cijeli citat


Meni je općenito kod contendera bezvezno dovođenje tih pojačanja u 2. mjesecu, bilo putem tradea, bilo ovako. Valjda jedini put da je upalilo je s Detroitom i Sheedom 2004. Ponekad zna i kontraproduktivno bit, kao s Jamisonom i Cavsima tamo 2010. Posebno kad dovedeš igrača kojem moraš minute nać.
NBAhistorian
NBAhistorian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.07.2012.
Poruka: 1.370
10. veljače 2018. u 22:48
GreekFreak je napisao/la:
Shaggy je napisao/la:
Mislim da današnji Johnson više nije nikome od koristi.Čovjek ima 37 godina, a nikad nije bio neki catch and shoot igrač nego čovjek koji voli loptu i štopat napad. Nema uzalud nadimak Iso Joe.
Vidi cijeli citat


Meni je općenito kod contendera bezvezno dovođenje tih pojačanja u 2. mjesecu, bilo putem tradea, bilo ovako. Valjda jedini put da je upalilo je s Detroitom i Sheedom 2004. Ponekad zna i kontraproduktivno bit, kao s Jamisonom i Cavsima tamo 2010. Posebno kad dovedeš igrača kojem moraš minute nać.
Vidi cijeli citat


Upalilo je i 1989, igrom slučaja opet Detroit, trade Adrian Dantley-Mark Aguirre.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.12.2017.
Poruka: 93
10. veljače 2018. u 22:50
Wrda je napisao/la:
Houston. Još od vremena dok je Hakeem bio Akeem.
Vidi cijeli citat


Hakeem the dream :))
johnny008
johnny008
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 1.212
11. veljače 2018. u 00:50
Citam vase postove momci vec duze vrijeme, nikad se ne ukljucujem u raspravu, al sad moram dati svoj glas. Oklahoma City Thunder :D
Aquila non capit muscas...
franklin
franklin
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2017.
Poruka: 704
11. veljače 2018. u 01:23
The Dream je napisao/la:
Imam dojam da većini forumaša su nadraži klubovi koji su bili jaki u vrijeme kada su tek počeli pratiti ligu
Vidi cijeli citat

ovo.  al mislim, logično, to nam je najbliže nekom osjećaju povezanosti s klubom, kakav takav sentiment, jel.

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
11. veljače 2018. u 01:39
franklin je napisao/la:
The Dream je napisao/la:
Imam dojam da većini forumaša su nadraži klubovi koji su bili jaki u vrijeme kada su tek počeli pratiti ligu
Vidi cijeli citat

ovo.  al mislim, logično, to nam je najbliže nekom osjećaju povezanosti s klubom, kakav takav sentiment, jel.

Vidi cijeli citat


Haha, da, ,,malo'' sam otkrio toplu vodu, ali sam ostao ugodno iznenađen kada je kolega rekao da su mu najdraži T-Wolvesi i to oni iz KG-eve ere, kada nijedan naš nije igrao za njih.

Što ćeš, volim ne-mainstream stvari, rijetko kada navijam za favorita, dark horse mi je puno draži.

Kroz godine, moji najdraži timovi su se mijenjali kako sam otkrivao zanimljive timove iz prošlosti, Kingsi iz 2002. su vjerojatno nešto najbliže timu složenom po mom guštu, dobar play, obrambena i svestrana dvojka, visoki šuter na krilu, svestrani point foward i centar sa osjećajem za asist + odlična klupa i nesebični stil igre.

Jedan od rijetkih timova gdje skoro ništa ne bih mijenjao, ali sam ih ,,otkrio'' tek kada je još samo Bibby bio u ligi.

Recimo, moji voljeni Sunsi su mogli biti jako blizu tome, da njihov vlasnik nije dijelio pickove naokolo kako bi uštedio ( Deng, Rudy Fernandez, Nate Robinson, mislim čak i Rondo  ) svi bi se odlično uklopili u njihov stil igre.

[uredio The Dream - 11. veljače 2018. u 01:53]
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.564
11. veljače 2018. u 10:27
bellineli najvjerojatnije ide u phily, rose moguća zamjena za walla 

jedna "sjajna" vijest za mnogobrojne navijače knicksa, kanter izjavio:

That’s where I want to retire. I hope I stay here for a long time
emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.063
11. veljače 2018. u 10:27
Marco Belinelli committed to joining Sixers once he clears waivers.
olympic fan
  • Najnovije
  • Najčitanije