franklin je napisao/la:
The Dream je napisao/la:
Imam dojam da većini forumaša su nadraži klubovi koji su bili jaki u vrijeme kada su tek počeli pratiti ligu
Vidi cijeli citat
ovo.

al mislim, logično, to nam je najbliže nekom osjećaju povezanosti s klubom, kakav takav sentiment, jel.
Vidi cijeli citat
Haha, da, ,,malo'' sam otkrio toplu vodu, ali sam ostao ugodno iznenađen kada je kolega rekao da su mu najdraži T-Wolvesi i to oni iz KG-eve ere, kada nijedan naš nije igrao za njih.
Što ćeš, volim ne-mainstream stvari, rijetko kada navijam za favorita, dark horse mi je puno draži.
Kroz godine, moji najdraži timovi su se mijenjali kako sam otkrivao zanimljive timove iz prošlosti, Kingsi iz 2002. su vjerojatno nešto najbliže timu složenom po mom guštu, dobar play, obrambena i svestrana dvojka, visoki šuter na krilu, svestrani point foward i centar sa osjećajem za asist + odlična klupa i nesebični stil igre.
Jedan od rijetkih timova gdje skoro ništa ne bih mijenjao, ali sam ih ,,otkrio'' tek kada je još samo Bibby bio u ligi.
Recimo, moji voljeni Sunsi su mogli biti jako blizu tome, da njihov vlasnik nije dijelio pickove naokolo kako bi uštedio ( Deng, Rudy Fernandez, Nate Robinson, mislim čak i Rondo

) svi bi se odlično uklopili u njihov stil igre.
[uredio The Dream - 11. veljače 2018. u 01:53]