NBA 2017-2018

Clutch97
Clutch97
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.05.2016.
Poruka: 140
08. veljače 2018. u 21:56
Cavsi popizdili i sterali pol igraca u krasni kurac. Ali fino su bome prosli, dali sav taj krs a dobili jebenog backup playa koji cak moze i donijeti nesto timu a i tri dosta mlada igraca koji takodjer dosta mogu dat pogotovo clarkson.
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.720
08. veljače 2018. u 22:03
Clutch97 je napisao/la:
Cavsi popizdili i sterali pol igraca u krasni kurac. Ali fino su bome prosli, dali sav taj krs a dobili jebenog backup playa koji cak moze i donijeti nesto timu a i tri dosta mlada igraca koji takodjer dosta mogu dat pogotovo clarkson.
Vidi cijeli citat


Definitivno sada ima nade da ih gledamo u velikom finalu

In plerisque rebus mediocritas optima est
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2017.
Poruka: 264
08. veljače 2018. u 22:11
Evo kako bi Cavsima sada otprilike izgledala neka šira rotacija...

PG Hill
PG/SG Clarkson
SG Smith
SG/SF Hood
SF Korver
SF/PF James
SF/PF Green
PF Nance
PF/C Love
C Thompson

Plus možda još ulove nešta na waiversima ovaj mjesec (ekipe će se još rješavati igrača za koje nisu uspjele ništa dobiti putem trejda).
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
08. veljače 2018. u 22:24
https://www.youtube.com/watch?v=qErRsK1F-XI

Woj: Recapping the Cavaliers' big moves before NBA trade deadline | The Jump | ESPN

https://www.youtube.com/watch?v=zpa2FA_0w_o

What the Lakers-Cavaliers trade gives each team moving forward | SportsCenter | ESPN

 

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
wanksta
wanksta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 1.736
08. veljače 2018. u 22:29
Što se Cavsa tiče, na papiru ovo izgleda odlično. Startnih pet bi pretrpjeli jednu promjenu - Hill umjesto Thomasa, znači
Hill - J.R. - LeBron - Love - Tristan
Second unit:
Clarkson - Hood - Korver - Green - Nance Jr.

Ako imalo kliknu, ima tu materijala za napredak u odnosu na ovo do sada. Clarkson mi se čini kao netko tko bi mogao barem malo rasteretiti Jamesa u napadu, a i Nance kao opcija za small ball. Hood je isto jako dobar ulov.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
08. veljače 2018. u 22:30
wanksta je napisao/la:
Što se Cavsa tiče, na papiru ovo izgleda odlično. Startnih pet bi pretrpjeli jednu promjenu - Hill umjesto Thomasa, znači
Hill - J.R. - LeBron - Love - Tristan
Second unit:
Clarkson - Hood - Korver - Green - Nance Jr.

Ako imalo kliknu, ima tu materijala za napredak u odnosu na ovo do sada. Clarkson mi se čini kao netko tko bi mogao barem malo rasteretiti Jamesa u napadu, a i Nance kao opcija za small ball. Hood je isto jako dobar ulov.
Vidi cijeli citat


Hood je ispred Smitha u svakom mogućem svemiru.
wanksta
wanksta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 1.736
08. veljače 2018. u 22:35
Cholo je napisao/la:
wanksta je napisao/la:
Što se Cavsa tiče, na papiru ovo izgleda odlično. Startnih pet bi pretrpjeli jednu promjenu - Hill umjesto Thomasa, znači
Hill - J.R. - LeBron - Love - Tristan
Second unit:
Clarkson - Hood - Korver - Green - Nance Jr.

Ako imalo kliknu, ima tu materijala za napredak u odnosu na ovo do sada. Clarkson mi se čini kao netko tko bi mogao barem malo rasteretiti Jamesa u napadu, a i Nance kao opcija za small ball. Hood je isto jako dobar ulov.
Vidi cijeli citat


Hood je ispred Smitha u svakom mogućem svemiru.
Vidi cijeli citat


Igrački da, ali mislim da će startati utakmice s klupe...
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
08. veljače 2018. u 22:36
Ovo s trejdanjem Elfa za pick druge runde mi je totalno nerealno.
Mislim, jasno je da on nije all star play, ali je još uvijek dobar igrač. Prošlu sezonu je imao 4 ili 5 triplle doublova, ima dobru suranju s Gordonom, ima sjajan ulaz i snalaženje u gužvi... nema dobar šut, nije bogznakako dobar u obrani, ali da se na tome raditi. Mlad je još uvijek, a plejmejkeri sazrijevaju kasnije.
Jedino što navijače Orlanda može veseliti je da do kraja sezone mogu računati na maksimalno 5 pobjeda, a to znači potencijalni prvi pick.
Kakva im je uprava, ubost će u neki budući bust.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
08. veljače 2018. u 22:53
ginobili je napisao/la:
Ovo s trejdanjem Elfa za pick druge runde mi je totalno nerealno.
Mislim, jasno je da on nije all star play, ali je još uvijek dobar igrač. Prošlu sezonu je imao 4 ili 5 triplle doublova, ima dobru suranju s Gordonom, ima sjajan ulaz i snalaženje u gužvi... nema dobar šut, nije bogznakako dobar u obrani, ali da se na tome raditi. Mlad je još uvijek, a plejmejkeri sazrijevaju kasnije.
Jedino što navijače Orlanda može veseliti je da do kraja sezone mogu računati na maksimalno 5 pobjeda, a to znači potencijalni prvi pick.
Kakva im je uprava, ubost će u neki budući bust.
Vidi cijeli citat

Definitivno najluzerskija franšiza trenutno. Da su prije pet godina uzeli neku babu sa placa na mjesto GM-a ne bi danas bili ništa gori nego što jesu.
ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
08. veljače 2018. u 23:03
Fina priprema Cavsa za život nakon Jamesa. Još pick od Netsa i fino će to izgledat.
  • Najnovije
  • Najčitanije