NBA 2017-2018

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2017.
Poruka: 317
11. veljače 2018. u 11:40
The Dream je napisao/la:
Meštar. je napisao/la:
xavier je napisao/la:
Trenutni poredak:

1. Sixers - 24
2. Celtics - 22
3. Spurs - 11
4. Knicks - 8
    Lakers - 8
6. Bulls - 6
7. Pistons - 5
8. Toronto - 4

Glasanje je još uvijek otvoreno.
Vidi cijeli citat

o čemu je riječ?
Vidi cijeli citat


Kažeš NBA tim za koji navijaš, svaki forumaš kaže po jedan tim da vidimo koji NBA timovi imaju najviše fanova ovdje na forumu.

Vidi cijeli citat

MIAMI HEAT

čudi me da sixersi imaju tak puno navijača, oni su jedna od momčadi koje simpatiziram uz wizardse, buckse, grizzliese i mavse
wanksta
wanksta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 1.736
11. veljače 2018. u 12:38
Interesantno je to kako svi igrači koji odu iz Orlanda odjednom igraju puno bolje, Dipo, Harris, evo sad će istim putem i Payton. Kako je krenulo, imam osjećaj da trejdaju DJ Augustinea, da bi lik preko noći postao novi Chris Paul

Inače, Payton očito ne može bez Hrvata, po dolasku u NBA trejdan za Šarića, pa u Orlandu suigrač s Hezonjom, a sad evo i s Benderom.
TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 295
11. veljače 2018. u 15:05
Phoenix Suns
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.723
11. veljače 2018. u 15:17
Pozdrav ! 

Pratim košarku onako površno, pa bi me interesirala jedna informacija u vezi NBA drafta?
Tko kako i zašto određuje tko će biti 1.pick ,2.pick,3.pick ...itd na draftu ? Dali to određuje neka posebna komisija,treneri,novinari ? Na osnovu čega ?

Hvala
In plerisque rebus mediocritas optima est
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2014.
Poruka: 961
11. veljače 2018. u 16:10
treneri se dogovaraju sto bi bilo najpostenije i onda tako ide,s tim da finalisti nesmiju biti prvi i drugi
TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 295
11. veljače 2018. u 16:11
Timovi koji se nisu plasirali u play-of idu na lutriju, s tim da najgore plasirane momčadi imaju veće šanse da izvuću prva tri picka na draftu.
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.723
11. veljače 2018. u 16:13
TankingFan je napisao/la:
Timovi koji se nisu plasirali u play-of idu na lutriju, s tim da najgore plasirane momčadi imaju veće šanse da izvuću prva tri picka na draftu.
Vidi cijeli citat


Ovaj dio mi je jasan, nego nije mi jasno tko određuje 1.pick,2.pick....itd
Npr....Zašto taj i taj je prvi pick ? Znači treneri određuju ?
[uredio raikkonen5 - 11. veljače 2018. u 16:15]
In plerisque rebus mediocritas optima est
TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 295
11. veljače 2018. u 16:16
Vidiš i mene nešto zanima u vezi NBA. Primjetio sam da se radi podbacivanje samo u prvoj četvrtini, a u ostale tri četvrtine jedna momčad ima dva puta loptu, a druga samo jedanput. Zanima me kako se to određuje koja će momčad imati loptu dva puta, a ova druga jedanput.
zef
zef
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.11.2017.
Poruka: 194
11. veljače 2018. u 16:19
TankingFan je napisao/la:
Vidiš i mene nešto zanima u vezi NBA. Primjetio sam da se radi podbacivanje samo u prvoj četvrtini, a u ostale tri četvrtine jedna momčad ima dva puta loptu, a druga samo jedanput. Zanima me kako se to određuje koja će momčad imati loptu dva puta, a ova druga jedanput.
Vidi cijeli citat

Momcad koja ima loptu nakon podbacivanja ima loptu tu cetvrtinu i zadnj cetvrtinu a ona koja nije uspjela iz podbacivanja uzeti loptu ima 2 i 3.Kad nakon podbacivanja neka momcad osvoji loptu onda su oni imali prvi napad u prvoj cetvrtini pa onda imaju i u zadnjoj.
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
11. veljače 2018. u 16:19
Smanjite trolanje.

p.s. glasanje je još uvijek otvoreno
MCOIS
  • Najnovije
  • Najčitanije