zef je napisao/la:
raikkonen5 je napisao/la:
TankingFan je napisao/la:
Timovi koji se nisu plasirali u play-of idu na lutriju, s tim da najgore plasirane momčadi imaju veće šanse da izvuću prva tri picka na draftu.
Vidi cijeli citat
Ovaj dio mi je jasan, nego nije mi jasno tko određuje 1.pick,2.pick....itd
Npr....Zašto taj i taj je prvi pick ? Znači treneri određuju ?
Vidi cijeli citat
Kad netko ima prvi pick to znaci da bira prvi na draftu koga ce uzeti.O tome koga ce izabrati odlucuje GM fransize.Kada novinari recimo napisu da ce taj i taj biti prvi pick na draftu to znaci da je on najtalentiraniji igrac drafta i da ce on vjerojatno biti prvi izabran jer ima najveci potencijal ali ne mora biti prvi pick zato jer klub koji prvi bira moze odabrati bilo koga ali naravno da ce odabrati onog s najvise potencijala.
Vidi cijeli citat
Ok sad sam shvatio ,donekle. Jasno mi je tko dobiva pravo na prvi pick ,međutim naravno da se on treba slagati sa ostalim trenerima(novinarima)
Gore je netko napisao da treneri ocjenjuju tko je prvi pick a sada govorite da novinari napišu tko je najtalentiraniji ?
Taj dio mi nije jasan,tj tko je odlučio da je npr Fultz lani bio prvi pick ?