NBA 2017-2018

TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 295
11. veljače 2018. u 16:19
raikkonen5 je napisao/la:
TankingFan je napisao/la:
Timovi koji se nisu plasirali u play-of idu na lutriju, s tim da najgore plasirane momčadi imaju veće šanse da izvuću prva tri picka na draftu.
Vidi cijeli citat


Ovaj dio mi je jasan, nego nije mi jasno tko određuje 1.pick,2.pick....itd
Npr....Zašto taj i taj je prvi pick ? Znači treneri određuju ?
Vidi cijeli citat


Nerazumijem što pitaš.,
zef
zef
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.11.2017.
Poruka: 194
11. veljače 2018. u 16:23
raikkonen5 je napisao/la:
TankingFan je napisao/la:
Timovi koji se nisu plasirali u play-of idu na lutriju, s tim da najgore plasirane momčadi imaju veće šanse da izvuću prva tri picka na draftu.
Vidi cijeli citat


Ovaj dio mi je jasan, nego nije mi jasno tko određuje 1.pick,2.pick....itd
Npr....Zašto taj i taj je prvi pick ? Znači treneri određuju ?
Vidi cijeli citat

Kad netko ima prvi pick to znaci da bira prvi na draftu koga ce uzeti.O tome koga ce izabrati odlucuje GM fransize.Kada novinari recimo napisu da ce taj i taj biti prvi pick na draftu to znaci da je on najtalentiraniji igrac drafta i da ce on vjerojatno biti prvi izabran jer ima najveci potencijal ali ne mora biti prvi pick zato jer klub koji prvi bira moze odabrati bilo koga ali naravno da ce odabrati onog s najvise potencijala.
AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
11. veljače 2018. u 16:26
Opet sam zakoracio u alternativni svemir...
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.723
11. veljače 2018. u 16:30
zef je napisao/la:
raikkonen5 je napisao/la:
TankingFan je napisao/la:
Timovi koji se nisu plasirali u play-of idu na lutriju, s tim da najgore plasirane momčadi imaju veće šanse da izvuću prva tri picka na draftu.
Vidi cijeli citat


Ovaj dio mi je jasan, nego nije mi jasno tko određuje 1.pick,2.pick....itd
Npr....Zašto taj i taj je prvi pick ? Znači treneri određuju ?
Vidi cijeli citat

Kad netko ima prvi pick to znaci da bira prvi na draftu koga ce uzeti.O tome koga ce izabrati odlucuje GM fransize.Kada novinari recimo napisu da ce taj i taj biti prvi pick na draftu to znaci da je on najtalentiraniji igrac drafta i da ce on vjerojatno biti prvi izabran jer ima najveci potencijal ali ne mora biti prvi pick zato jer klub koji prvi bira moze odabrati bilo koga ali naravno da ce odabrati onog s najvise potencijala.
Vidi cijeli citat



Ok sad sam shvatio ,donekle. Jasno mi je tko dobiva pravo na prvi pick ,međutim naravno da se on treba slagati sa ostalim trenerima(novinarima)
Gore je netko napisao da treneri ocjenjuju tko je prvi pick a sada govorite da novinari napišu tko je najtalentiraniji ?
Taj dio mi nije jasan,tj tko je odlučio da je npr Fultz lani bio prvi pick ?
In plerisque rebus mediocritas optima est
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
11. veljače 2018. u 16:32
@raikkonen

Sad je dosta trolanja. Teško mi je prihvatiti da ovo pišeš ozbiljno.
MCOIS
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.723
11. veljače 2018. u 16:41
xavier je napisao/la:
@raikkonen

Sad je dosta trolanja. Teško mi je prihvatiti da ovo pišeš ozbiljno.
Vidi cijeli citat


Pišem najozbiljnije jer mi nije jasno kako se treneri ili novinari uspiju dogovoriti tko je najtalentiraniji ?
A, dobro ako nitko nezna uopće nije problem

In plerisque rebus mediocritas optima est
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2014.
Poruka: 961
11. veljače 2018. u 16:43
xavier je napisao/la:
@raikkonen

Sad je dosta trolanja. Teško mi je prihvatiti da ovo pišeš ozbiljno.
Vidi cijeli citat

malo vridas ljude...
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.723
11. veljače 2018. u 16:48
hawks91 je napisao/la:
xavier je napisao/la:
@raikkonen

Sad je dosta trolanja. Teško mi je prihvatiti da ovo pišeš ozbiljno.
Vidi cijeli citat

malo vridas ljude...
Vidi cijeli citat


Točno, on kao zna a koliko vidim niti jednom nije odgovorio na upit ?

In plerisque rebus mediocritas optima est
Philadelphia76ers
Philadelphia76ers
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.07.2013.
Poruka: 460
11. veljače 2018. u 16:55
Normalno da čovjek trolla jer da ga stvarno to zanima sve bi saznao za minutu na Wikipediji.
Trust the Process.
AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
11. veljače 2018. u 18:04
raikkonen5 je napisao/la:
hawks91 je napisao/la:
xavier je napisao/la:
@raikkonen

Sad je dosta trolanja. Teško mi je prihvatiti da ovo pišeš ozbiljno.
Vidi cijeli citat

malo vridas ljude...
Vidi cijeli citat


Točno, on kao zna a koliko vidim niti jednom nije odgovorio na upit ?

Vidi cijeli citat


A jesi razmisljao da pokusas s googleom? Cuo sam da se tamo zna nac pokoja informacija...


  • Najnovije
  • Najčitanije