NBA 2019-2020

samobasket
samobasket
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.12.2013.
Poruka: 4.215
01. studenog 2019. u 00:35

treba ih uzeti ali ne im i dati kljuceve ekipe odmah u ruke,

veteran od kog da uce pod obavezno, npr play sa jos jednim playom na parketu kao kod OKC, e tu je Divceva najveca greska a ovo ostalo je sve manje bitno,

 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
01. studenog 2019. u 00:37

Kako samo igra Trae Young, kad sam ga gledao njega, Ziona i Moranta na youtube činio mi se najjači igrač, Morant će također biti zvijezda, za Ziona ne znam, njega su fizikalije izbacile u vrh drafta.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
01. studenog 2019. u 03:39

Miami ce bit top 4 na istoku.....Pat Riley opet napravio posao kak spada60

....a kad pricamo o ekipama koje su izgubile mojo i Indiana spada u tu grupu...ok kad se vrati nindza kornjaca bit ce OK al nije to vise ona "tough" ekipa od prosle sezone.....

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
01. studenog 2019. u 03:49

prvi sut Zupca zavrsio na obrucu....doslovno.... sjela lopta na ono zeljezo izmedju obruca i table i ne mrda....

Soup nazi
Soup nazi
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2019.
Poruka: 745
01. studenog 2019. u 09:28

Di nađu u Heatu onu časnu sestru svaka im dala

nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
01. studenog 2019. u 09:30

replicant je napisao/la:

Miami ce bit top 4 na istoku.....Pat Riley opet napravio posao kak spada60

....a kad pricamo o ekipama koje su izgubile mojo i Indiana spada u tu grupu...ok kad se vrati nindza kornjaca bit ce OK al nije to vise ona "tough" ekipa od prosle sezone.....

Vidi cijeli citat


Miami izvlači 120 % iz igrača. 

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
01. studenog 2019. u 09:48

Miami je ovo ljeto napravio odličan posao.

Draftali su bolje od većine onih koji su imali viši pick. Mali Herro će biti strašan igrač. Već sada je koristan i jedan od kandidata za ROY.

A tek trejdovi... Doveli su Butlera i Leonarda u zamjenu za Whitesidea i Josh Richardsona plus neki zaštićeni pick.

Gledam tog Whitesidea u Portlandu i mislim da su tamo već požalili što su dali Leonarda za njega.

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
01. studenog 2019. u 11:06

ginobili je napisao/la:

Miami je ovo ljeto napravio odličan posao.

Draftali su bolje od većine onih koji su imali viši pick. Mali Herro će biti strašan igrač. Već sada je koristan i jedan od kandidata za ROY.

A tek trejdovi... Doveli su Butlera i Leonarda u zamjenu za Whitesidea i Josh Richardsona plus neki zaštićeni pick.

Gledam tog Whitesidea u Portlandu i mislim da su tamo već požalili što su dali Leonarda za njega.

Vidi cijeli citat

I Kendrick Nunn je vrhunsko otkrice. Nedraftiran prosle godine. Miami izgleda jako dobro zasad

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
01. studenog 2019. u 14:29

Pop ce sutra odmarat Murraya jer mu ne daju da poslje ozljede igra back to back tekme ..... znaci otvara se jedno mjestu u aktivnih 13....Samanic?

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
01. studenog 2019. u 16:20

Nuggsi igraju očajno i mogli su imati bez problema još i gori omjer. Inače,nabasa sam na post u kojemu sam ustvrdio da bih se okladio da će Šarić ostvariti bolju karijeru nego Jokara 63

  • Najnovije
  • Najčitanije