NBA 2019-2020

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
03. rujna 2020. u 14:08

ginobili je napisao/la:

Pa, ako će se pitati što s ugovorom igrača koji će ih ove godine dovesti do velikog finala (za dalje neću jer me uvijek izminusaju zbog optimizma :)),  onda i nisu tako savršena organizacija.

 

muggsy1 je napisao/la:

Dinko Bilich je napisao/la:

giannis se opasno naljutio,a ukoliko će čitati i gledati analize svakog ko si da za pravo,vjerujem da će sve to predočiti u niakd veći motiv. Gotovo sigurno u organizacviji Bucksa je ogromna panika.

Heat - ponajbolji grad,struka cjelokupna i najinteligentniji igrački kadar, pun raznolikog iskustva uz nekoliko izvanrednih mladaca. 


Vidi cijeli citat

Slazem se za Heat, vrhunska organizacija, a kad se vidi koliko prostora mogu imati iduce godine, bit ce jos i bolji, mogu bez problema dodati 1-2 free agenta. Jedino je pitanje sto ce sa Dragicem kojem je 34 i zaradjuje $19m u zadnjoj godini ugovora

 

 

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Mislim da nije upitno da ce mu Miami ponuditi ugovor. I da je oko $10-15m po sezoni, Miamiu jos uvijek ostaje oko $20m slobodnog prostora da dovedu nekog. Samo sto bas i nije neki free agent market ove godine - Ibaka, Bertans, Bogdan, Fournier...

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
03. rujna 2020. u 14:36

Isuse, Conley ftw 🤠 djeca sanjaju da dogiju takav šut u sedmoj utakmici.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.593
03. rujna 2020. u 15:14

muggsy1 je napisao/la:

ginobili je napisao/la:

Pa, ako će se pitati što s ugovorom igrača koji će ih ove godine dovesti do velikog finala (za dalje neću jer me uvijek izminusaju zbog optimizma :)),  onda i nisu tako savršena organizacija.

 

muggsy1 je napisao/la:

Dinko Bilich je napisao/la:

giannis se opasno naljutio,a ukoliko će čitati i gledati analize svakog ko si da za pravo,vjerujem da će sve to predočiti u niakd veći motiv. Gotovo sigurno u organizacviji Bucksa je ogromna panika.

Heat - ponajbolji grad,struka cjelokupna i najinteligentniji igrački kadar, pun raznolikog iskustva uz nekoliko izvanrednih mladaca. 


Vidi cijeli citat

Slazem se za Heat, vrhunska organizacija, a kad se vidi koliko prostora mogu imati iduce godine, bit ce jos i bolji, mogu bez problema dodati 1-2 free agenta. Jedino je pitanje sto ce sa Dragicem kojem je 34 i zaradjuje $19m u zadnjoj godini ugovora

 

 

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Mislim da nije upitno da ce mu Miami ponuditi ugovor. I da je oko $10-15m po sezoni, Miamiu jos uvijek ostaje oko $20m slobodnog prostora da dovedu nekog. Samo sto bas i nije neki free agent market ove godine - Ibaka, Bertans, Bogdan, Fournier...

Vidi cijeli citat

Ako produže Dragića ne treba im nitko. Bolje da ponude duže i bolje ugovore Robinsonu i Nunnu i čuvaju cap za max Adebaya.

Eventualno da dovedu još jednog mladog play-a za vrijeme kada Dragić završi karijeru kojeg će u međuvremenu razvijati, ali to će i tako biti neki jeftiniji igrač kojeg mogu na draftu uzeti. Plus još će i Nunn i Herro napredovati pa imaju dovoljno vremena.

Možda i upgrade u odnosu na Olynika...ali opet i on je za svoje minute i ulogu više nego efikasan.

Dr.Watson
Dr.Watson
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2013.
Poruka: 521
03. rujna 2020. u 15:37

https://www.youtube.com/watch?v=6snFHc-Effk

nije mi jasno kako na 9:55 nisu svirali dodatno bacanje gobertu

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.157
03. rujna 2020. u 15:47

Hall of Fame guard Steve Nash has signed a four-year contract to become the next coach of the Brooklyn Nets, sources tell ESPN.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
03. rujna 2020. u 16:25

... bas mi je drago.... nadam se da ce bit dobar trener...jedna od najdrazih mi osoba koje su ikad bile na nba parketima.....

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
03. rujna 2020. u 16:26

zrinkec je napisao/la:

Hall of Fame guard Steve Nash has signed a four-year contract to become the next coach of the Brooklyn Nets, sources tell ESPN.

Vidi cijeli citat


E ovo je fakat iznenadjenje. Meni jako drag kao igrac, sretno mu bilo. Kao trener u timu s velikim ocekivanjima i dva "munjena" superstara, trebat ce dosta srece. Ali nema razloga zasto ne bi mogao ponoviti isto sto i Steve Kerr, pametan covjek s karizmom, iskustvom i kredibilitetom... ali isto tako mogao bi biti krenuti kao Jason Kidd...

[uredio muggsy1 - 03. rujna 2020. u 16:29]
muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
03. rujna 2020. u 16:26

Dupli

[uredio muggsy1 - 03. rujna 2020. u 16:27]
karlovac
karlovac
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2015.
Poruka: 423
03. rujna 2020. u 16:42

Jel ima on kakvog trenerskog iskustva? 

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
03. rujna 2020. u 17:26

Evo vec se kmeci da je Nash profitirao radi "bijele privilegije" i da je taj posao trebao dobiti "kvalificiraniji crnac". Trevor Booker i SAS zakmecali izmedu ostalih.