[QUOTE]gyl je jedina mogucnost za vas za stvaranje ekipa europske vrijednosti.
Vidi cijeli citat
dobro, ajde shvatio sam sto zelis reci,nesto kao GYL bi stvorila jake klubove koje bi mogli tuci sve panatinaikose,realose,barselonase..itd i popeti se na krov evrope.GYL bi zadrzala sve stanojevice, milicice,vujanice,krstice,popovice..ups rece li ja to popovic? ajd nekak ga

..itd,itd..GYL bi privukla jake sponzore mishelinke, bridgstonke,savke,itd,itd..ali ja cu ti reci nesto-- od toga nema nista za jos dobru svotu godina!
ona mozda i ima neki djelic te perspektive kroz narednih dvije-tri godine, i naravno da bi se derbi mecevi kao zvezda-zadar,st-part.itd. brze odrazavali na nesto ubrazaniji razvoj talentovanih maldih igraca ali ona opet kao takva nikako NEmoze na duze staze zadrzati Milicica,Vujanica, Krstica..itd..jer to su igraci vredni milona..
i ako se vec odazivas na realnost onda priznaj da ova podijela nikao nije realna.znas dobro da je kakva -takva YUBA koja jedina ima uzlaznu putanju napredka zadnjih godina(uzmemo li jos u obzir politicku i ekonomsku sitaciju u zemlji) i da je stvorila i stvara daleko najvise mladih kavlitetnih igraca od svih ex-yu liga i to bez tih derbi utakmica.
znas i to da je pored toliko odliva kvalitenih igraca pokazala da se moze nositi sa svim tim uspijesnim klubovima u evropi zadar,cibona,krka,...olimpija..da bi nakraju bili u polozaju da nam Vi servirate svoj sistem po kojem cemo Mi jos vise napredovati.prosto se raspekmezim od vase dusebriznosti kako bi vi rekli..-)
[QUOTE]zamisli da je partizan ove sezone zadrzao scepanovica i stanojevica (pogledaj di su zavrsili)
kakvu korist imam od zamisljanja, volim gledati realno pa kako god bilo, Part. nije mogao zadrzati Stanojevica jer mu je nudjeno u tom smrdljivom berlinu duplo ako ne i vise para nego sto su mu to mogli dati u Part.- a covjek je profesionalac,zatim Ostojic, kao jefitinja varijanta, ga je vrlo dobro zamjenio, Krstic je dobio odlican prostor,Sekulic solidnu minutazu cak i "mali" Perovic..Scepo vec duze vrijeme vuce nezgodnu povredu ledja i jos neke sitne, i kao takvog sasvim ga je suludo placati pored Vujanica,Kecmana i jeftinijeg Housa.. i to je problem Skipera.