bhoys je napisao/la:
Pa ja ne znam šta se čudite s navlakušama i ove poteze španjolaca kada su ljudi zaštićeniji i od životinja i kulturnih spomenika.
Malo mi je smiješno da se srbi sada žale na suđenje, a kada smo mi proživljavali tu torturu(još u četvrtfinalu), skupa su nas jeb... i zajebav... na tribinama, dok su Lamonica i društvo svoje radili na parketu.
Rekli bi, karma je zajebana stvar...
Ako se ne sjećate,
evo kratak podsjetnik, ja se samo nadam da bi osveta mogla stići za 2,3 dana kada bi već trebali igrati u slučaju prolaza
Jednako kako mi se ruka sama stiska kad gledam naš video sa Španjolcima, slično mi je i kad gledam ovo sranje koje su izvodili sa Srbima. I ne znam zašto bih sad likovao, kad im trebamo j**** majku svi skupa, gamad.