Inače zanimljive činjenice.
Premiership
gubi Liverpool protiv Sunderlanda 1-0, 7 minuta nadoknade.
neodlučeno Uniteda sa cityem, 6 minuta nadoknade(igralo se i dulje)
HNL
gubi Dinamo 1-0 protiv Zagreba, 4 minute nadoknade
Iako mi iskreno rečeno ti kriteriji za minute nadoknade nisu nikako jasne.
Evo, pada mi na pamet utakmica Dinamo-NEC koja iako je bila mirna utakmica, je ipak imala 5 golova, a sudac produlji utakmicu 2 minute. Ono, ne samo da je bilo 6 izmijena, nego se uz to potrošilo i bar pola minute za svaki gol(3 u 2. pol.), a ovaj produlji 2 minute.
Onda gledam Pyunik-Dinamo 0-0 i utakmica mirna da mirnija ne može biti. Nema golova, nema prekida, a sudac produlji 6 minuta

. I to ne da je sudac natezao za nekoga tu utakmicu, nego je sudio čisto korektno.
[uredio LuxAngelus - 18. listopada 2009. u 00:51]