damy je napisao/la:
Pusti ti sad koliko ljudi ide koliko ne .... mi govorimo o pojmu navijača .... a ako netko živi u ZG a gleda Dinamo na telki onda to nije navijač Dinama .... e sad koliko ima navijača u HNL-u to je druga priča ....
A kao što kaže Veruda, ima ih .... evo nekolicina nas Puljana sa foruma smo živi primjeri .... vjerujem da ima takvih slučajeva i u drugim gradovima ....
Vidi cijeli citat
a dobro, ako smo zagazili u vječnu raspravu o pojmovima navijač/simpatizer ispričavam se, nije mi to bila namjera. još nemam pravilnik koji to točno definira. :-)
al sve to nije bitno. bitno je: igraju din - cib, 2000 tisuće na maksimirskoj ljepotici = golemo sranje i sramota.