G14 je napisao/la:
pslima je napisao/la:
G14 je napisao/la:
Tako to shvate oni kojima se nogomet svodi na Mesija i Ronalda, Brazil i Francusku. Mi kojima je nogomet nešto drugo shvatimo ovo kao potvrdu da je nogomet evoluirao do te razine da više nema nepobjedivih i nema izrazitih autsajdera.
Vidi cijeli citat
Šteta što se tog nisi držao kad si Opatiji upisivao naslov prvaka nakon dovođenja Bertoše i Weitzera 🤡
Vidi cijeli citat
Pa upravo to ti je još jedan dokaz da je nogomet igra u kojoj
ne igraju imena i papir.🤡 Vratiti će se već iduće godine u 2.ligu, a
s obzirom na ulaganja biti će gotovo sigurno prvoligaši u idućih 5 godina. Ali nije tema, reprezentativni nogomet je nešto drugo
Pobijaš se sam. S onakvim kadrom mislim da ima jačih ekipa u 2. NL