Strijelci: 1:0 Deanković (59-11 m), 1:1 Zonjić (84).
Najbolji igrač: Ronald Sršen (Neretvanac).

Val: Milin (5.5), Samardžić (5), Pavković (5.5), Čarija (6), Plazonić (6). Grbeša (5.5), Vrtlar (5)(od 46. Konsa 6), Deanković (6.5), Bonacin (5)(od 86. Čavka -), Bašić (5). Škorput (6.5).

Neretvanac: Sršen (7). Ćurič (6), Roso (5.5), Jerkovič (86), Ćosić (6), Vučković (6.5), Utovac (6)(od 76 Zonjić -), Filipović (6), Zubonja (5.5), Ključe (5.5)(od 60 Gruinović 5.5), Roso (5)(od 46. Primorac 5.5)

Bonacin falio, a Zonjić im nije oprostio

Iako je Val imao šest izglednih prilika za postizanje pogodaka domaćini su u vodstvo došli udarcem s bijele točke nakon što je srušen Škorput u šesnaestercu gostiju. Siguran izvođač bio je Deanković.

Kada je Bonacin promašio u 72. minuti gosti su uspjeli poravnati rezultat iz prvog udarca na vrata.

Sretnik je bio Zonjić koji je tek ušao u igru. Pred sam kraj Bašić je mogao dovesti Val do pobjede, no njegov udarac bio je neprecizan.

Konavljanin - GOŠK AC 4:0 (3:0)

Gruda – Igralište Gnjile. Gledatelja 100.
Sudac: Damir Jokić (Dicmo) - 6,5

Strijelci: 1:0 Rafel (5), 2:0 Radičević (7), 3:0 Zovko (20), 4:0 Znlič (77)
Najbolji igrač: Antun Šmanjak (Konavljanin).

Konavljanin: Vidovič (-), Radnić (6,5), Čeliković (6,5), Benič (6,5)(od 60. Zrilić 6,5), Špalj (7), Zovko (6,5), Rafael (7)(od 68. Emerson 6,5), Šmanjak (7), Radičevič (6,5), Grbešić (7)(od 63 Bogadi 6,5), Marić (6,5).

GOŠK AC: Čulić (6), Bonacin (5), Aleksić (5)(od 46. Zec 5), Marović (5), Putnik (5,5), Tomić (5)(od 66. Vulić 5), Jurić (5), Pelivan (5,5), lvić (5). Sunara (5), Jelić (5).

U prvih 20 minuta gosti su primili tri pogotka i barem još toliko puta izbijali loptu s gol crte, momčad iz Gomilice zapravo na trenutke nije uspijevala izaći iz šesnaesterca. Iz jedne takve viktorije loptu je u mrežu za treći pogodak napucao Zovko nakon što je prvo Rafael poentirao za vodstvo, a zatim i nesebično asistirao Radičeviću.

Jadran KS – GOŠK Dubrovnik 0:2 (0:0)

Kaštel Sućurac - Igralište Jadrana Zrinjski. Gledatelja 155.
Sudac: Šime Bugarija (Bibinje) – 7

Strijelci: 0:1 Mujkić (71), 0:2 Bijedić (81).
Najbolji igrač: Nihad Mujkić (GOŠK).

Jadran (KS): Vidič (6), Šimunovič (5), Elez (5,5), Budimir (5)(od 67. Gavranić ), Zadro (6), Šarić (5,5), Arfirević (6), Poljak (6), Drežančić (5,5), Kovać (6). Zolota (-)(od 42 Dukić 5,5).

GOŠK (Du): Šarenac (7), Dilberović (7), Čikato (7), Sušak (7), Mujkić (7,53, Vuleta (7),  Raič (7),(od 90. Avdić -), Papić (7), Tomić (7)(od 67 Bijedić 7), Marinović (7), Lizde (7,5)(od 82. Pfeifer -).

Gosti su lako došli u vodstvo, u finišu utakmice iz slobodnog udarca kroz živi zid sa 16 metara Nihad Mujkić pogodio je nezaštićenu mrežu. Deset minuta poslije nakon brze kontre Dubrovčana bilo je 2:0 za goste, a strijelac je Bijedić. Sućurani su igrali slabo...

Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
nips
nips
05. studenog 2007. u 10:23
Junak - Dugopolje 1:0
U tvrdoj i neizvjesnoj utakmici Junak je uspio pobjediti Dugopolje 1:0, golom Midenjaka tek u sudačkoj nadoknadi. Inače, tokom cijelog susreta Junak je na terenu bio bolja momčad sa dosta izglednih prilika, iako su i gosti u par navrata iz vrlo izglednih šansi propustili matirati odličnog Blaževića.
Osim rezultata, dodatan razlog za zadovoljstvo je i odlična atmosfera na tribinama sinjskog gradskog stadiona gdje se jučer okupilo oko 2000 gledatelja, te je očito da dobre igre Junaka nisu prošle nezapaženo, a niz od trinaest utakmica bez poraza plavi će pokušati nastaviti već iduću subotu, na teškom gostovanju kod GOŠK-a u Dubrovniku.

10. studenog 2007. u 16:49
jesu li se Hrvace i Junak dogovorili tko će u drugu ?

Jadran LP - Zagora 3:0

Jadran je zasluženo pobijedio vrlo dobre goste iz Unešića. Prvo poluvrijeme je završilo bez golova, ali po starom običaju, Plavi su se raspucali u drugom poluvremenu! Karamatića je vratar srušio u šesnaestercu i sudac je opravdano dosudio penal. Stamenković je bio neuspješan sa 11 m, ali mu gostujući vratar odbija loptu ravno u noge, te je on s lakoćom zakucava u mrežu. Druga dva gola Jadran je postigao s igračem manje jer je Krstičević dobio crveni karton (udaranje igrača bez lopte). Karamatić je zaslužan i za drugi gol. Našao se u situaciji jedan na jedan s vratarom koji ga ruši, ali Dabić dolazi do lopte prije obrambenog igrača Zagore i poentira za 2:0. Treći gol napokon postiže Karamatić, na odličan centaršut Cvijanovića.

[uredio vinto - 10. studenog 2007. u 18:58]
Poruka: 266
10. studenog 2007. u 19:44
GOŠK – JUNAK 2:3 (0:2)

Stadion na Lapadu, Gledatelja 300
Sudac: Albertino Rogić (Zadar)
Strijelci: 0:1 Sučić 13.; 0:2 Sabljić 18.; 0:3 Midenjak 54.; 1:3 Tomić 68.; 2:3 Bijedić (11m) 78.

GOŠK: Šarenac, Avdić (od 46. Tomić), Čikato, Kokić, Mujkić, Vuleta, Sušak (od 32. Bijedić), Papić, Jurić, Marinović, Lizde (od 58. Dilberović)

JUNAK: Blažević, A. Romac, Bašić, Mičić, Pavić, Paškalj, Vukušić, Hađiahmetović, Sučić (od 79. J. Romac), Sabljić (od 73. Poljak), Midenjak

Igrač utakmice: Mario Midenjak (Junak)

Vratar%20Junaka%20Blažević%20je%20jedan%20od%20najzaslužnijih%20što%20bodovi%20idu%20iz%20Dubrovnika

Drugo kolo zaredom trećeligaški derbi ide na stranu Sinjana. Nakon prošlotjedne pobjede nad Dugopoljem Junaci su slavili i u Dubrovniku, te ostaju na istom rastojanju s liderom iz Hrvaca. S druge strane, Goškovci su propustili priliku potpuno se uključiti u borbu za sam vrh.

Vrlo rano su Sinjani došli u vodstvo od 2:0. Dvije kontre u 13. i 18. minuti rezultiraju pogocima Sučića i Sabljića. Do kraja poluvremena Goškovci su imali dvije odlične prilike za smanjivanje zaostatka. Prvo Čikato s pet metara šalje loptu preko vratnice, a potom Blažević skida opasan Kokićev šut sa 16 metara.

U 54. minuti najljepši detalj utakmice, Mario Midenjak pogađa iz slobodnjaka s dvadesetak metara za, u taj trenutak, uvjerljivu pobjedu gostiju.

Vodstvo od 3:0 "opušta" dotad odlične Sinjane, te GOŠK u potpunosti preuzima igru do kraja utakmice. Već u 68. minuti nakon pogreške gostujuće obrane Tomić loba Blaževića za 1:3, da bi se u 75. minuti Goškovci primakli na samo gol zaostatka. Lopta je u kaznenom prostoru gostiju pogodila Hađiahmetovića u ruku, a Bijedić je sigurni realizirator najstrože kazne. Najbolju priliku za izjednačenje je imao kapetan Dubrovčana Josip Papić koji je na isteku 90. minute sam izišao pred odličnog Blaževića, ali je njegov udarac s peterca golman Sinjana zaustavio.

- Vrlo dobra utakmica, i naša zaslužena pobjeda. Nakon vodstva od 3:0 smo prepustili Dubrovčanima sredinu terena i išli na kontre – kratko je izjavio trener Junaka Siniša Jalić.