Tomato je napisao/la:
Nije bitno koja je liga jača ili slabija
.Bitno je da na istoku nema kluba koji zadovoljava drugoligaške uvjete.Nijednog.Dok na jugu i Zagrebu ih ima po nekoliko.Da su na istoku zdravi Marsonija,Varteks,Kamen Ingrad,Međimurje to bi bila jaka liga ali sad je slaba koliko god se oni ljutili na to.
Vidi cijeli citat
Ako tako gledaš ni tvoj Inter, nema uvjete i nije dobio licencu ni za 2.ligu.
Slabo pratiš 3.ligu Istok pa zato i daješ takve paušalne i subjektivne ocjene.
A Zagreb...... da Bistra vam je ogledalo vaše 3.lige i primjer svima kako trećeligaški klub treba izgledati da bi ušao u 2.ligu.I naravno dobio licencu, na majke mi...
[uredio miric - 25. travnja 2015. u 15:40]