Tomato je napisao/la:
Zelina i Bistra su tu jer iz tvoje lige nitko neželi u drugu ligu.Visoko su poletili i nisko će pasti.To je njihov problem ne tvoj i moj.Nemoj misliti da imam nekaj protiv slavonskih klubova ali činjenice govore da imaš jednog prvoligaša i jednog drugoligaša.A to je daleko najmanje od svih regija.Slobodno mi reci tko od sadašnjih trećeligaša sa istoka ima momčad finacije i stadion da bude stabilan drugoligaš a ne ko Zelina.
Vidi cijeli citat
Momčadi sa Istoka ne žele u 2.HNL jer i nema neke razlike u kvaliteti, a skuplja je.
Dok ne budu dvije 2.HNL, teško da će ekipe iz 3.HNL Istoka ići u veći rang.
I mnogi govore da je 3.HNL Istok kvalitetom najslabija liga, ni u to se nebi složio.