3. HNL - jug

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
rebels92
rebels92
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.08.2011.
Poruka: 1.669
03. lipnja 2026. u 12:38

[uredio rebels92 - 03. lipnja 2026. u 12:40]
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.184
03. lipnja 2026. u 17:13

volio bi gradski derbi u Zadru to se nije igralo još od kad je bio NK Bagat 

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.184
06. lipnja 2026. u 18:53

abeceda vodi konavljanin 

imotski dosk

oba po 1 0 

 

nije mi jasno kako neki klub sebi moze dati ime ebeceda sporta ovo mi je najgore ime u svih 5 prvih liga pari mi kao klub za djecu oni sta nemaju seniorske pogone nego samo uzraste do kadeta, ako neko  iz ZD zna ove daj recite im da sebi promjene ime u normalno bilo koje

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.184
06. lipnja 2026. u 19:36

abeceda 3 0 

imotski 2 0

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
mare nostrum
mare nostrum
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2024.
Poruka: 373
07. lipnja 2026. u 00:00

Split1912 je napisao/la:

abeceda vodi konavljanin 

imotski dosk

oba po 1 0 

 

nije mi jasno kako neki klub sebi moze dati ime ebeceda sporta ovo mi je najgore ime u svih 5 prvih liga pari mi kao klub za djecu oni sta nemaju seniorske pogone nego samo uzraste do kadeta, ako neko  iz ZD zna ove daj recite im da sebi promjene ime u normalno bilo koje

Vidi cijeli citat

Zato što su i počeli kao škola nogometa.

I nije ebeceda nego Abeceda. 

A OVI su  eto na pragu 3. lige, a tvoji više faktičko ne postoje.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.209
07. lipnja 2026. u 00:22

Abeceda i je počela samo ka škola nogometa a dolaskom seniora toliko brzo su napredovali da su u par sezona na pragu 3. Hnl Jug

Ljudi su sami napravili teren sa tribinom u Murvici ( misto na 10min od Zadra ) i nosi ime po pre rano preminulom momku Miru Suraću čiji je i sam bia član. 

Svaka čast svima koji vode klub, mogu biti primjer svima u Zadru a i puno šire. 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.184
07. lipnja 2026. u 16:35

LazialZD je napisao/la:

Abeceda i je počela samo ka škola nogometa a dolaskom seniora toliko brzo su napredovali da su u par sezona na pragu 3. Hnl Jug

Ljudi su sami napravili teren sa tribinom u Murvici ( misto na 10min od Zadra ) i nosi ime po pre rano preminulom momku Miru Suraću čiji je i sam bia član. 

Svaka čast svima koji vode klub, mogu biti primjer svima u Zadru a i puno šire. 

Vidi cijeli citat


ma sve super i podrska ali ime je preraslo nivo na kojem su, ako oce ozbiljan klub treba minjat ime, volio bi derbi dogodine nije ga bilo od bagata 

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
bakker
bakker
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.04.2022.
Poruka: 265
08. lipnja 2026. u 11:29

O kakvom derbiju ti pričaš? Kako može biti derbi ako do sad nije bilo službenih seniorskih susreta? Abeceda nije iz Zadra nego je iz Murvice koja teritorijalno ne pripada u Grad Zadar. Zapravo se radi o kvazi zadarskom klubu čija škola nogometa je koristila terene ŠRC Višnjik, a onda naknadno sagradila svoj teren. Obična privatna škola nogometa kakve su nastale širom Hrvatske. Na splitskom području je to Adriatic, na osiječkom Hypo Limač, Akademija Krpan i sl.

Nisu tu čista posla nigdje.

sketbaia23
sketbaia23
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.05.2018.
Poruka: 212
09. lipnja 2026. u 07:46

bakker je napisao/la:

O kakvom derbiju ti pričaš? Kako može biti derbi ako do sad nije bilo službenih seniorskih susreta? Abeceda nije iz Zadra nego je iz Murvice koja teritorijalno ne pripada u Grad Zadar. Zapravo se radi o kvazi zadarskom klubu čija škola nogometa je koristila terene ŠRC Višnjik, a onda naknadno sagradila svoj teren. Obična privatna škola nogometa kakve su nastale širom Hrvatske. Na splitskom području je to Adriatic, na osiječkom Hypo Limač, Akademija Krpan i sl.

Nisu tu čista posla nigdje.

Vidi cijeli citat

Zdravija priča od HNK Zadar svakako. 

highlanderSINJ
highlanderSINJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.566
09. lipnja 2026. u 07:50

LazialZD je napisao/la:

Abeceda i je počela samo ka škola nogometa a dolaskom seniora toliko brzo su napredovali da su u par sezona na pragu 3. Hnl Jug

Ljudi su sami napravili teren sa tribinom u Murvici ( misto na 10min od Zadra ) i nosi ime po pre rano preminulom momku Miru Suraću čiji je i sam bia član. 

Svaka čast svima koji vode klub, mogu biti primjer svima u Zadru a i puno šire. 

Vidi cijeli citat


Aha, to je obaj teren uz novi kružni tok u Murvici. Objekat jos nije dovršen koliko san vidio. Al svaka čast za inicijativu i odrađeno. 

Jako ili nikako
  • Najnovije
  • Najčitanije