Mataa je napisao/la:
Joj , sta se buniš.
Kada se u vama u trubu svira onda šutite . Bio sam na tekmi pa ssm sve vidio.
Šuti te i pokri se ušima .
Vidi cijeli citat
A ti inače pratiš utakmice Križevaca pa znaš kad im se svira u trubu?
Naravno da ne pratiš, jer ne bi takve gluposti izvalio.
Kolko god vi trubili da je sve oke, suci su navlačili i to je činjenica
Gol za 3:0 iz offsieda 1,5 m.
Igrači ždralova 5-6 puta pucaju loptu nakon prekida bez kartona, igrač Radnika to napravi prvi put iz ljutnje, žuti karton. Uz to par igrača Ždralova zaslužilo žute zbog startova ali im je g. sudac progledao kroz prste.
Dueli 50:50 90% u korist Ždralova.
Opet kažem zaslužena pobjeda ždralova al šudenje je bilo 30-70.
Baš me zanima kaj bi pričali da tak neko vama doma sudi. 😁 Ak morate biti prvi, onda morate, ne treba se prvenstvo niti igrati. 😁