Arsenal F.C.

123
...
126412651266
Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.711
danas u 10:57

Bruno G i Rice u vezi!E tu perverziju bi volio vidjeti. 

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
danas u 11:00

 Malo ti zao bude MLS-a, no ovo je potez kako se ostaje na vrhu, a ako bude bolji od Zubija opet bi ima solidnu minutazu.

savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.269
danas u 11:29

Kažu da Bruno želi svim silama u Arsenal. 👏🙏

Make Arsenal Great Again
Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.931
danas u 13:52

blaise091 je napisao/la:

 Malo ti zao bude MLS-a, no ovo je potez kako se ostaje na vrhu, a ako bude bolji od Zubija opet bi ima solidnu minutazu.

Vidi cijeli citat

Pa nije mi zao MLSa.

 

Jos je supermlad a Bruni je dogodone 30. MLS moze biti odlicna rotacija i zamjena dok ovaj ne ostari za par sezona i onda preuzeti tu poziciju.

Zubi naprosto nije dovoljno dobar. To ovaj mozebitno transfer konacno potrvđuje. On je s ovim transferom sigurno na izlaznim vratima. 

 

Sto se tice Brune, igrac kojega jako cijenim od dolaska u Newcastle. Igracina. Igrac koji ima kvalitetu da iznosi loptu i pocinje napade s dubljih pozicija, kljucan u tome u Newcastleu.. Odlicno se okrece s loptom pod pritiskom itd. Nesto sto Zubi nema i zbog cega uopce i pokusavamo ovaj transfer.

A uz to strasno je mobilan, igra istovremeno skoro i ko B2B, visoko pritisce itd. Siguran sam da ga Arteta obozava.

Prije 2-3 godine vec smo ga htjeli ali nismo tada dovoljno jako stiskli...

 

Treba nam veza ovakvo pojacanje. Kazem, s obzirom na godine idealan, je ne gura MLSa van na duzi rok.

[uredio Luis Garcia - 26. lipnja 2026. u 13:56]
Miriše na titule
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
danas u 16:54

 Newcastle ima Nmechu na radaru, no to moze bit i zbog Tonalija, ali opet nema kluba koji ce platit za Tonalija sta oni traze.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.711
danas u 17:08

Kolika je cijena Nmecha? 

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
danas u 17:10

  Klauzula 73.5m funti. No Newcastle se nada da ga moze dobit nesto ispod toga.

  Mi se ne spominjemo, nego da ga jos United prati. Ali meni je Bruno puno bolji igrac, i ima bolje atribute za nas po meni. Ucinia bi nas puno brzom ekipom u pasu, tranziciji, moze odigrat i ofenzivnije. Zapravo Odegaard meni vise postaje visak, a ne Zubimendi jos ako potpisemo Bruna.

[uredio blaise091 - 26. lipnja 2026. u 17:13]
Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.931
danas u 17:45

Bruni je 29 (skoro). Za njih to je idealno vrijeme za prodati ga, ionako sada izgleda nisu blizu tome da neku ekipu sloze, odnosno ionako opet trebaju nekakav rebuilding.. Za par sezona za njega nece moci puno traziti a i on ce poceti padati.

 

Ne bi bilo nimalo neocekivano da ga prodaju ma kako vazan on bio za njih i ma koliko tvrdili da nije ga prodaju.

Miriše na titule
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.269
danas u 20:22

Ide druga ponuda za BrunuG. 

Newcastle ne želi prodati. 

Make Arsenal Great Again
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
danas u 20:24

 Ma Bruni je agent Kia. Pa cim dogovore Nmechu, vjerovatno prodaju. Mi cemo ic do našeg maksimuma, pa otic dalje ako ne budu htjeli, jbg.

123
...
126412651266
  • Najnovije
  • Najčitanije