blaise091 je napisao/la:
Malo ti zao bude MLS-a, no ovo je potez kako se ostaje na vrhu, a ako bude bolji od Zubija opet bi ima solidnu minutazu.
Vidi cijeli citat
Pa nije mi zao MLSa.
Jos je supermlad a Bruni je dogodone 30. MLS moze biti odlicna rotacija i zamjena dok ovaj ne ostari za par sezona i onda preuzeti tu poziciju.
Zubi naprosto nije dovoljno dobar. To ovaj mozebitno transfer konacno potrvđuje. On je s ovim transferom sigurno na izlaznim vratima.
Sto se tice Brune, igrac kojega jako cijenim od dolaska u Newcastle. Igracina. Igrac koji ima kvalitetu da iznosi loptu i pocinje napade s dubljih pozicija, kljucan u tome u Newcastleu.. Odlicno se okrece s loptom pod pritiskom itd. Nesto sto Zubi nema i zbog cega uopce i pokusavamo ovaj transfer.
A uz to strasno je mobilan, igra istovremeno skoro i ko B2B, visoko pritisce itd. Siguran sam da ga Arteta obozava.
Prije 2-3 godine vec smo ga htjeli ali nismo tada dovoljno jako stiskli...
Treba nam veza ovakvo pojacanje. Kazem, s obzirom na godine idealan, je ne gura MLSa van na duzi rok.
[uredio Luis Garcia - 26. lipnja 2026. u 13:56]