Barclays Premier League 2011/2012

dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
13. svibnja 2012. u 23:17
mato77Hvala šeiku Mansouru[/QUOTE je napisao/la:

Ok post, ali onda ovo
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
13. svibnja 2012. u 23:23
dr.Damir je napisao/la:

Ok post, ali onda ovo
Vidi cijeli citat


Dobro ponjelo me, šta sad 
Nemojte zamjeriti nakon ovakve tekme i sezone...
[uredio mato77 - 13. svibnja 2012. u 23:24]
https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
13. svibnja 2012. u 23:27
Ajde da si to napisao oko 18h, ali sada pet sati nakon utakmice "ponijelo me"  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
13. svibnja 2012. u 23:58
ponijelo ga...
eh, jednom ga i zanijelo pa eto...



btw bravo city! večeras je najljepša stvar na svijetu biti njihov navijač...a neki prikazani danas na tribinama mogu mirne duše i umrijeti

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
13. svibnja 2012. u 23:59
Bilo bi zanimljivo vidjeti izvješća hitne, garantirano je bilo srčanih udara 
San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
14. svibnja 2012. u 00:02
https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
14. svibnja 2012. u 00:04
Još da Chelsea osvoji LP... idealna sezona... bez Barcelone i Uniteda
https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
14. svibnja 2012. u 00:17
mato77 je napisao/la:
Još da Chelsea osvoji LP... idealna sezona... bez Barcelone i Uniteda
Vidi cijeli citat


...i tottenhama na htv-u!

















































do četvrtka


[uredio kille - 14. svibnja 2012. u 00:18]
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
14. svibnja 2012. u 00:43
I evo kako je to izgledalo:
kupi mliko, i dvi kile kruva
Jale3
Jale3
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 5.240
14. svibnja 2012. u 09:12
ian wright je napisao/la:
djes´ Jale? Jel ludnica u Bosni?
Vidi cijeli citat


http://www.youtube.com/watch?v=M_p5QsoB74g

Jasta, danas praznik, danas se slavi tzv "Džekodan" haha.
Barbie, Winx, Bratz, Hello Kitty, Dora...
  • Najnovije
  • Najčitanije