Barclays Premier League 2011/2012

Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
19. svibnja 2012. u 17:16
Eto, primili gol preko te lijeve strane, grozno kakva odluka Allardycea da tamo stavi Taylora pored živog McCartneyja.

A ovaj Cvijanović ne može apsolutno nijednog igrača ispravno prepoznati, fascinantno. Da ne kažem da za Collisona koji je zabio dva gola na prvoj utakmici kaže da nije igrao play-off protiv Cardiffa.
[uredio Bergaz - 19. svibnja 2012. u 17:18]
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
19. svibnja 2012. u 17:30
ovaj Ince nije normalan,misli igrat do svoje 50 izgleda.kolko ima sad 44?

kao golman Cesene Antonioli isto preko 44
[uredio KORISNIK 007 - 19. svibnja 2012. u 17:31]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
19. svibnja 2012. u 17:44
WHU gotovo sigurno u Premiershipu dogodine. 2:1 Vaz Te
Juventus, storia di un grande amore
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. svibnja 2012. u 17:45

Nema Dežulovića na netu




Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
19. svibnja 2012. u 18:00
Svaka čast Blackpoolu, igrali su dobro, imaju muda i najsimpatičnijeg trenera u Engleskoj. Imaju dobru osnovu za dobar ponovni pokušaj sljedeće godine.

West ham se nekako provukao, ali sada trebaju ozbiljnu rekonstrukciju. Pitanje je hoće li do nje doći i u kojem će smjeru ići.
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. svibnja 2012. u 18:03

kakav se sad pehar daje za ovo?

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
19. svibnja 2012. u 18:06
riki_mo je napisao/la:
Nema Dežulovića na netu
Vidi cijeli citat

Njegove kolumne obično na net stave sutradan, valjda da ne opada prodaja novina.

Nije da je potrebno još jednom isticat, ali kakav kreten od komentatora, on i poslije onakve završnice prvenstva prošli vikend govori već u 87. minuti da je gotovo i da je West Ham u Premiershipu.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.03.2011.
Poruka: 6.398
19. svibnja 2012. u 18:07
Vaz Te je sjajan igrač , koliko sam ga uspio vidjeti u sažetcima Championshipa

Edit: Mogao bi ga Portugal pozvati u idućih par godina, kad već imaju problema s centarforom
[uredio arsenal-lover - 19. svibnja 2012. u 18:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 1.725
19. svibnja 2012. u 18:08
Ricardo Vaz Te je zvijer, ako zadrže njega i Carltona Colea mogli bi bit odlični sljedeće sezone.
Fascinantan podatak je da West Ham nije igrao na Wembleyu od 81.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. svibnja 2012. u 18:11
Forever Blowing Bubbles

šteta da obje ekipe ne mogu u PL,iako WHU baš i nije zaslužio pobjedu,Blackpool ih je pregazio od 45. pa do negdje 75. imali su i više šansi a i bolje šanse,navijao sam za hammerse al zbilja šteta da obje ekipe ne mogu gore
  • Najnovije
  • Najčitanije