Dobio sam informaciju da su svi odigrali k''o dokse i da smo zasluzili pobjedu protiv arogantnih norvezana. Eto im sada, zavrsice kvalifikacije sa 14 bodova sto nece biti dovoljno za drugo mjesto. Sto je ova pobjeda slatka

, pred kraj uvalit'' gol poslije mnogo neiskoristenih prilika hahha.. Cak su sudije produzile tekmu za nekih 5 minuta nebil'' norvezanima dali koju minutu vise da izjednace, medjutim od ovih nista, cak smo mogli dati i drugi =, opet Bajramovic ali je norveski golman odbranio udarac u raslje na cudesan nacin. Nisam gledao utakmicu ali vjerujem da su ove informacije vjerodostojne. POzdrav i hvala na cestitkama...
Barbie, Winx, Bratz, Hello Kitty, Dora...