Celtic FC

123
...
363738
...
414243
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
18. rujna 2011. u 13:42
Počela je utakmica Rangers - Celtic na Ibroxu u 13:30 po našem vremenu. Zasada je 0:0 uz podjednaku igru, alu tek je početak..
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
18. rujna 2011. u 13:47
Old firm traje zanimljivo zasad ali bez golova
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
18. rujna 2011. u 13:54
Naismith 0-1
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
18. rujna 2011. u 14:07
1-1
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
18. rujna 2011. u 14:22
Bravo dečki, Celtic vodi 2:1 golovima Hoopera i Kaddourija, za Hunse je zabio Naismith. Celtic zasad dobro malo bolje, dovoljno za vodstvo... Jelavić igra od prve minute, i nije loš uopće ...
[uredio Ivo.Sanader - 18. rujna 2011. u 14:24]
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
18. rujna 2011. u 14:27
Preokret Celtica do kraja će svašta biti
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
18. rujna 2011. u 14:44
2-2 koji dvoboj
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.648
18. rujna 2011. u 14:52
zrinkec je napisao/la:
2-2 koji dvoboj
Vidi cijeli citat

A zabio je
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
18. rujna 2011. u 18:46
ma lennon opet pogriješio sa igračima.. po ko zna koji put... čemu gurati samarasa.. taj neće zabiti gol da se utakmica igra 1000 minuta...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
28. prosinca 2011. u 17:14
ova tema upala u zaborav... nego danas je drugi Old Firm sezone i Celtic ima priliku sjesti na vrh tablice ako pobjedi...

ko ima MaxTV, na SportKlubu je prijenos u 20:45... bit će odlična utakmica bez brige..

Celtic ove sezone u EL završio 3. u skupini smrti iza Udinesea i Atletica, a ispred Rennesa.. a u EL su ušli nakon što je UEFA izbacila Sion zbog kršenja odredbe o zabrani transfera (potpisali 6 igrača, a petorica igrala protiv Celtica).. u Liga kupu Cetlic dogurao do polufinala gdje igraju s Falkirkom..

Rangers najprije ispao u LP od Malmoa, a kasnije od Maribora u kvalifikacijama za EL... u Liga kupu su ispali od Falkirka..

a evo i par zanimljivih činjenica:

+ Igrala su se 53 Old Firma od osnivanja SPL-a 1998/99, Celtic slavio 23 puta, 11 remija, 19 pobjeda Rangersa, a samo četiri utakmice su završile bez golova

+ Drugi Old Firm sezone je Celtic dobio 6 puta, Rangers 4 puta, 3 puta nerješeno

+ Rangersi su pobjedili 4-2 početkom sezone, ali samo tri puta u 13 godina je jedan klub pobijedio prve dvije utakmice - Celtic u sezonama 01/02 i 03/04, te Rangers u 07/08

+ Zadnji hattrick u Old Firmu je zabio današnji menadžer Rangersa Ally McCoist u sezoni 83/84

+ Celtic i Rangers su upisali svoje rekordne pobjede u SPL-u protiv rivala u sezoni 2000/01.. Celtic je dobio 6-2 na Parkheadu, a Rangersi 5-1 na Ibroxu...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
123
...
363738
...
414243
  • Najnovije
  • Najčitanije