[QUOTE] Nije da su BiH losi ali ako se usporedi sa drugim mognucnostima onda je ipak medju boljim kombinacijama (ili mislis da su bolji od Nizozemske, Spanjolske, Englezke i Turske?).
Vidi cijeli citat
Nisam to htio pisati jer tako ne mislim, bas mi je drago sto cemo u svakom slucaju izbjeci doigravanje jer su to super jake evropske ekipe protiv kojih slabo ko ima ikakve sanse da pobjedi u ukupnom zbiru. Zelim vama da dobijete Bugare i da vam zDriJeb dodijeli Wales ili Latviju/Poljsku/Madjarsku...
A vala ni BiH nije nista kvalitetnija od navedenih "lakse prolaznih" nacionalnih repki. Jedino sto smo trenutno u formi i "hoce" nas lopta a i sreca.
Barbie, Winx, Bratz, Hello Kitty, Dora...