El Clasico

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
27. travnja 2011. u 22:33
strahovlad je napisao/la:
potrgo mikrofon opet bravo drago
Vidi cijeli citat


bolje da tako komentira nego da bude mrtav ladan....jebeš takve komentatore
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.555
27. travnja 2011. u 22:33
ajd bok Real!!!...bravo Messi...ipak je nogomet pobijedio
a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
27. travnja 2011. u 22:33
messi sjajan gol, ali cosic komentira za urucit mu otkaz prije kraja utakmice 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2009.
Poruka: 333
27. travnja 2011. u 22:33
allen je napisao/la:
messsssssiiiiiiiiii
ćosić baca mikrofon od oduševeljanja
Vidi cijeli citat

ćos legenda !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2007.
Poruka: 9.585
27. travnja 2011. u 22:33
oba su pala oba su pala
u mure
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
27. travnja 2011. u 22:34
Jebemu, nada sam se da će mu neko sa 2 noge uletit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
27. travnja 2011. u 22:34
drago kralj se izvrnia sa stolice
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
27. travnja 2011. u 22:34
gravedigger je napisao/la:
kakvi foliranti, majko moja. and the oscar goes to... Pedro ili Buskets, svejedno je. Real možda gol dati samo iz prekida, a Barca samo ako Pepe dobije crveni karton.
Vidi cijeli citat


čisto da se citiram 
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
27. travnja 2011. u 22:34
Messi konačno zabio u velikoj utakmici.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 22:35
Konfuzije je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
Suarez07 je napisao/la:
chule je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
pogledaj sad alvesa leti terenom.udrio ga u štitniik a on  ko da mu je nogu slomio
Vidi cijeli citat


frendač, ono je opasan start, čisto na nogu, u onakvim startovima može noga puknut bez problema, a to što je ovaj teatralno pao kao što je večina igrača barce sklona teatralno padat nije nikakav izgovor. a taj pepe svaku utakmicu zasluži 3 žuta kartona i da igra u levanteu dobio bi ih. odvratan igrač.
Vidi cijeli citat


upravo to, čini mi se da je većini forumaša ovdje crveni karton samo kad se slomi noga ili slično...
karton Pepea je zaslužen, onako startat na nogu je nedopustivo, a i nije da mu je to strano...
Vidi cijeli citat

nisam ja rekao da ono nije starz za crveni karton,iako mislim da je vise  zuti al udario ga je u stitnik au nosilima ga vode van i noga mu nece puknuti ako ga se udari kopackom u stitnik,cak i ne zaboli.sad crveni se moze suditi za razliku od utakmice s arsenalom
Vidi cijeli citat


jap, kostobran je inače izvana napravljen od kevlara a iznutra od mekanog zečjeg krzna...vraga ne boli...start je za crveni i točka...Messi i Buskec su trebali dobiti žute...zašto ih sudac nije dodijelio, pojma nemam, vjerojatno Mourinho ima veze s tim
Vidi cijeli citat

ne boli,ja sam bas nedavno dobio kopackom dirktno u stitnik i to jak udarac i nije me zaboljelo