El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.04.2013.
Poruka: 988
23. ožujka 2014. u 14:07
Navi3 je napisao/la:
Stalker je napisao/la:
nije ni ovaj el clasico što je nekad bio, u neka bolja vremena bi dosad bilo 4-5 stranica pičkaranja kao uvod
Vidi cijeli citat

di su lipi dani...
Vidi cijeli citat

nedir nad morem plavim
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.734
23. ožujka 2014. u 14:43
Po meni je Real favorit,šta zbog forme što zbog terena. Ako dobije, rješava Barcu iz svih kalkulacija za naslov prvaka.
Imaju,ajmo reć, meč loptu,igraju doma, bolja forma.

Barca me trenutno ne oduševljava i eventualna pobjeda gosta bi po meni bila veeeliko iznenađenje.
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
23. ožujka 2014. u 14:44
Barca dobiva, odigrat će maestralno kada treba
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
23. ožujka 2014. u 15:01
Madrid je favorit, trenutno su u puno boljoj formi, a i Ancelotti je bolji trener od Martina.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.04.2013.
Poruka: 988
23. ožujka 2014. u 15:21
ManutdFan je napisao/la:
Barca dobiva, odigrat će maestralno kada treba
Vidi cijeli citat

moguce, ali onda ce u sljedecom kolu kiksat protiv extramadure
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
23. ožujka 2014. u 16:18
i krv svoju za bilu boju, hala madrid
kupi mliko, i dvi kile kruva
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.03.2014.
Poruka: 286
23. ožujka 2014. u 17:48
Barca rulz (dis tajm)... sori, bat jebi ga... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.12.2009.
Poruka: 721
23. ožujka 2014. u 17:57
navijam za barcu al lukica bi po nekom zakonu nogometa danas trebao biti prvo ime debija!!

njegovo vrijeme je došlo - luka danas il jesi il nisi...
Vugi7
Vugi7
Mali dioničar
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.373
23. ožujka 2014. u 18:40
The Phantom je napisao/la:
Po meni je Real favorit,šta zbog forme što zbog terena. Ako dobije, rješava Barcu iz svih kalkulacija za naslov prvaka.
Imaju,ajmo reć, meč loptu,igraju doma, bolja forma.

Barca me trenutno ne oduševljava i eventualna pobjeda gosta bi po meni bila veeeliko iznenađenje.
Vidi cijeli citat

Kakve pile obratno...
Samo da u slučaju da Barca dobije da se možete hvalisati kako su pobijedili favorita.

Ja se slažem da je Real favorit, ali samo zbog toga jer su vodeći, u dobroj formi su i igraju doma. Ali, s tim razlikama u kvaliteti pretjerujete ohoho jer Barca je Barca. Nema tu velike razlike u kvaliteti i dvoboj će bit skroz otvoren, siguran sam. Pa i da Barca dobije, ne bih se začudio jer im je ovo utakmica koju oni MORAJU dobiti ako žele naslov.

Ja osobno prognoziram neki x večeras. Sve osim poraza je prihvatljivo za Real.

A vidjet ćemo i šta ova dvojica imaju za reći:



chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
23. ožujka 2014. u 18:47
Želim da barca ovo dobije ali ak je sastav s iniestom na ljevom krilu i neymarom na desnom točan, ne vidim kako bi to mogli dobit.
http://ilovecocktails.si/
  • Najnovije
  • Najčitanije