FUTSAL

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
16. lipnja 2026. u 13:32

Pa kako će ga iskoristiti kada ovaj ima 10kg viška i vuče se po terenu. Jedino što radi maše rukama, totalni promašaj od dovođenja.

Logično da veće ulaganje ne mora nužno značiti veća kvaliteta, ali očekuje se. Ove sezone se jebeno kiksalo šta god kolega pričao.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.717
16. lipnja 2026. u 13:36

Osijek je imao neuspjesnu sezonu i svako tko to osporava je ne samo smijesan, nego i zraci luzerskim mentalitetom.

 

Cekam dan, u ovom omjeru snaga i ulaganju para, kad cemo bit prvaci - skoro sve ostalo je razocaranje.

 

Svaka cast onom kom nije.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.608
16. lipnja 2026. u 13:48

Brangabele_1995 je napisao/la:

Podstrana u totalnoj ofenzivi za sljedecu sezonu...na klupi Bajrusevic a pojacanja zasad Luketin,Valerije Juric,Pavic...

Vidi cijeli citat


Oćel se Radić uspit spremit 

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
16. lipnja 2026. u 13:57

Afera je napisao/la:

Brangabele_1995 je napisao/la:

Podstrana u totalnoj ofenzivi za sljedecu sezonu...na klupi Bajrusevic a pojacanja zasad Luketin,Valerije Juric,Pavic...

Vidi cijeli citat


Oćel se Radić uspit spremit 

Vidi cijeli citat

Neće nikada 🤣

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 797
16. lipnja 2026. u 15:06

Square mislim da sam nije vjerovao u prolaz protiv Osijeka, iako mi je kao Dubrovčaninu drago, poraz je ogroman podbacaj za Osijek

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.314
16. lipnja 2026. u 15:16

Šta tek reć za Torcidu, gađalo se na veliko i visoko, dovodili se iskusniji stariji igrači, na kraju ostali s jednim kupom, šta je uspijeh da se razumimo, do finala prvenstva se nije došlo, a sad igrači lagano već napuštaju klub, pitanje je ko će tu biti uopće sljedeće sezone jer im po svemu slijedi borba za opstanak u ligi....na kraju podbačaj

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.517
16. lipnja 2026. u 17:40

basketas je napisao/la:

Osijek je imao neuspjesnu sezonu i svako tko to osporava je ne samo smijesan, nego i zraci luzerskim mentalitetom.

 

Cekam dan, u ovom omjeru snaga i ulaganju para, kad cemo bit prvaci - skoro sve ostalo je razocaranje.

 

Svaka cast onom kom nije.

Vidi cijeli citat

Al ga svi serete. Sve ekipe osim Olmissuma su imale neuspješnu sezonu jer je bar 6 ekipa pucali na naslov (Dinamo, Torcida, Osijek, Rijeka, Novo Vrijeme), isto je u NBA ligi, Oklahoma kao prvak pa s još jacom ekipom ispadne... futsal liga nam je top, jedna od jačih u Europi i samo da ostanem u ligi moraš se dobrano potrošiti. To što je Osijek s Duvancicem, Damjanovicem i Mijicem igrao finale prošle godine ne znači da s njima ove nebi bio deveti... prošle godine je napravljen povijesni uspjeh, rekao bi i veliko iznenađenje ulaskom u finale, realnost jakosti ekipe je tablica u regularnoj sezoni, playoff možeš ispasti od ekipe koja je lošija od tebe, ali ti ne leži

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.717
16. lipnja 2026. u 17:48

PatnjeMladogWerdera je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Osijek je imao neuspjesnu sezonu i svako tko to osporava je ne samo smijesan, nego i zraci luzerskim mentalitetom.

 

Cekam dan, u ovom omjeru snaga i ulaganju para, kad cemo bit prvaci - skoro sve ostalo je razocaranje.

 

Svaka cast onom kom nije.

Vidi cijeli citat

Al ga svi serete. Sve ekipe osim Olmissuma su imale neuspješnu sezonu jer je bar 6 ekipa pucali na naslov (Dinamo, Torcida, Osijek, Rijeka, Novo Vrijeme), isto je u NBA ligi, Oklahoma kao prvak pa s još jacom ekipom ispadne... futsal liga nam je top, jedna od jačih u Europi i samo da ostanem u ligi moraš se dobrano potrošiti. To što je Osijek s Duvancicem, Damjanovicem i Mijicem igrao finale prošle godine ne znači da s njima ove nebi bio deveti... prošle godine je napravljen povijesni uspjeh, rekao bi i veliko iznenađenje ulaskom u finale, realnost jakosti ekipe je tablica u regularnoj sezoni, playoff možeš ispasti od ekipe koja je lošija od tebe, ali ti ne leži

Vidi cijeli citat


Ja - Osijek je imao neuspjesnu sezonu

Ti - Al ga serete, svi su imali neuspjesnu sezonu, ukljucujuci Osijek 

 

🤣

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
16. lipnja 2026. u 18:45

Osijek je u regularnom dijelu oba puta dobio Square, istina ugusto, oba puta 2-1, al ne može se reći da im ne leže 😅 

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
17. lipnja 2026. u 08:40

robo0302 je napisao/la:

Šta tek reć za Torcidu, gađalo se na veliko i visoko, dovodili se iskusniji stariji igrači, na kraju ostali s jednim kupom, šta je uspijeh da se razumimo, do finala prvenstva se nije došlo, a sad igrači lagano već napuštaju klub, pitanje je ko će tu biti uopće sljedeće sezone jer im po svemu slijedi borba za opstanak u ligi....na kraju podbačaj

Vidi cijeli citat

Torcidi je nedostajala širina i prošlu sezonu, ovu sezonu se nisu uopće pojačali, a bilo je nekih odlazaka i na kraju je rezultat čak bio iznad očekivanja po meni. Kako sada stvari stoje ja ne znam imaju li 5 igrača u klubu...

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
  • Najnovije
  • Najčitanije