PatnjeMladogWerdera je napisao/la:
basketas je napisao/la:
Osijek je imao neuspjesnu sezonu i svako tko to osporava je ne samo smijesan, nego i zraci luzerskim mentalitetom.
Cekam dan, u ovom omjeru snaga i ulaganju para, kad cemo bit prvaci - skoro sve ostalo je razocaranje.
Svaka cast onom kom nije.
Vidi cijeli citat
Al ga svi serete. Sve ekipe osim Olmissuma su imale neuspješnu sezonu jer je bar 6 ekipa pucali na naslov (Dinamo, Torcida, Osijek, Rijeka, Novo Vrijeme), isto je u NBA ligi, Oklahoma kao prvak pa s još jacom ekipom ispadne... futsal liga nam je top, jedna od jačih u Europi i samo da ostanem u ligi moraš se dobrano potrošiti. To što je Osijek s Duvancicem, Damjanovicem i Mijicem igrao finale prošle godine ne znači da s njima ove nebi bio deveti... prošle godine je napravljen povijesni uspjeh, rekao bi i veliko iznenađenje ulaskom u finale, realnost jakosti ekipe je tablica u regularnoj sezoni, playoff možeš ispasti od ekipe koja je lošija od tebe, ali ti ne leži