FUTSAL

123
...
224225226
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.314
17. lipnja 2026. u 10:21

Cri.Lu99 je napisao/la:

robo0302 je napisao/la:

Šta tek reć za Torcidu, gađalo se na veliko i visoko, dovodili se iskusniji stariji igrači, na kraju ostali s jednim kupom, šta je uspijeh da se razumimo, do finala prvenstva se nije došlo, a sad igrači lagano već napuštaju klub, pitanje je ko će tu biti uopće sljedeće sezone jer im po svemu slijedi borba za opstanak u ligi....na kraju podbačaj

Vidi cijeli citat

Torcidi je nedostajala širina i prošlu sezonu, ovu sezonu se nisu uopće pojačali, a bilo je nekih odlazaka i na kraju je rezultat čak bio iznad očekivanja po meni. Kako sada stvari stoje ja ne znam imaju li 5 igrača u klubu...

Vidi cijeli citat

Mislili su da će lako bez Kove, a pokazalo se totalno suprotno, plus im je od lani otiša Kuraja, tako da je tu bilo 8 igrača koji su mogli iznit sezonu, ostali su bez dva ključna igrača u rotacij, probali nadomjestit igračima iz 2 lige ali nije to bas tako lako

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Brangabele_1995
Brangabele_1995
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.11.2024.
Poruka: 89
17. lipnja 2026. u 10:55

Torcidi glavni problem je bio sukob unutar svlacionice i losiji mladi igraci...glavni favoriti za ispadanje u sljedecoj sezoni

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
17. lipnja 2026. u 11:38

Brangabele_1995 je napisao/la:

Torcidi glavni problem je bio sukob unutar svlacionice i losiji mladi igraci...glavni favoriti za ispadanje u sljedecoj sezoni

Vidi cijeli citat

Koji sukob? Šta se tiče mladih igrača, njih jednostavno nema, svi klubovi imaju problem s tim.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.517
17. lipnja 2026. u 11:43

basketas je napisao/la:

PatnjeMladogWerdera je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Osijek je imao neuspjesnu sezonu i svako tko to osporava je ne samo smijesan, nego i zraci luzerskim mentalitetom.

 

Cekam dan, u ovom omjeru snaga i ulaganju para, kad cemo bit prvaci - skoro sve ostalo je razocaranje.

 

Svaka cast onom kom nije.

Vidi cijeli citat

Al ga svi serete. Sve ekipe osim Olmissuma su imale neuspješnu sezonu jer je bar 6 ekipa pucali na naslov (Dinamo, Torcida, Osijek, Rijeka, Novo Vrijeme), isto je u NBA ligi, Oklahoma kao prvak pa s još jacom ekipom ispadne... futsal liga nam je top, jedna od jačih u Europi i samo da ostanem u ligi moraš se dobrano potrošiti. To što je Osijek s Duvancicem, Damjanovicem i Mijicem igrao finale prošle godine ne znači da s njima ove nebi bio deveti... prošle godine je napravljen povijesni uspjeh, rekao bi i veliko iznenađenje ulaskom u finale, realnost jakosti ekipe je tablica u regularnoj sezoni, playoff možeš ispasti od ekipe koja je lošija od tebe, ali ti ne leži

Vidi cijeli citat


Ja - Osijek je imao neuspjesnu sezonu

Ti - Al ga serete, svi su imali neuspjesnu sezonu, ukljucujuci Osijek 

 

🤣

Vidi cijeli citat

Tebe sam quotao jer je bio zadnji upis na neuspjeh Osijeka, ali komentar se odnosio na 90% forumaša. Svi su imali neuspješnu sezonu ako se tako sagleda da nisu uzeli naslov. Osijek je prošle godine nerealno igrao finale, imao je 20 bodova zaostatka za Dinamom, sretno izbacio Torcidu 2x na produžetke i 1x na penale. Ako Hrvatska ispadne u osmini finala od Španjolske, većina će reçi da smo podbacili jer smo zadnja 2 prvenstva uzeli medalje uz također ogromnu dozu sreće, što ne znači da smo među 3 najbolje reprezentacije na svijetu u realnosti. Realnost je bliža Fifinoj ljestvici nego medaljama na prvenstvu

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
17. lipnja 2026. u 11:48

Osijek je u sezonu ušao kao 1. favorit za osvajanje po meni, na kraju su ispali u čevrtfinalu playoff-a. Rezime - apsolutni neuspjeh. Realno gledajući, jedino veći neuspjeh bi bilo doigravanje za ostanak u ligi ili ispadanje iz lige. Ako ti smatraš da je prije sezone bilo zacrtano da uspjeh predstavlja OSTANAK U LIGI onda se može reć da ova sezona za Osijek nije neuspješna i razočaravajuća. Ali ja nekako ne mislim da su oni tako ušli u sezonu.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
17. lipnja 2026. u 12:13

Osijek je bio drugi na kraju regularnog dijela sezone i sezona sigurno nije katastrofalna, neuspješna je, ali nije katastrofalna. 

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
17. lipnja 2026. u 12:15

Eto ga, znači slažemo se u konačnici 🤣

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 407
17. lipnja 2026. u 12:38

Olmissum je primjer poslovanja futsala u Hrvatskoj, jedini uz Futsal Dinamo.

Mislim da dogodine ide pad kvalitete lige, ne bi me čudilo da MNK Hajduk bude ozbiljniji contender od pola prošlogodišnje lige. 

Torcida teški pad, ko zna hoće li igrati prvu ligu uopće, Boćo napustio Novo Vrijeme, navodno isto ide egzodus iz svlačionice, spominje se i odlazak Jelavića, otišao Lima, odlaze Lennon i društvo također.

Istra opstala, moraju se pojačati ako žele siguran opstanak.

Osijek je baš primjer kako ne ulagati pare dobro, odmah uz Torcidu, mogu imat i boljeg trenera od preplaćenog stranca

Dogodine očekujem dvoboj Futsal Dinamo, Olmissum, Rijeka, Crnica i eventualno Hajduk

osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
17. lipnja 2026. u 12:38

Cri.Lu99 je napisao/la:

Eto ga, znači slažemo se u konačnici 🤣

Vidi cijeli citat

Pa ne, jer ti već par tjedana pišeš o ogromnim ulaganjima i katastrofalnoj sezoni. Ako je neuspješna, jer se nije trofej osvojio to ne znači da je katastrofalna.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.194
17. lipnja 2026. u 12:40

osijek_u_srcu je napisao/la:

Cri.Lu99 je napisao/la:

Eto ga, znači slažemo se u konačnici 🤣

Vidi cijeli citat

Pa ne, jer ti već par tjedana pišeš o ogromnim ulaganjima i katastrofalnoj sezoni. Ako je neuspješna, jer se nije trofej osvojio to ne znači da je katastrofalna.

Vidi cijeli citat

Ako je katastrofalna to se automatski podrazumijeva da je neuspješna. Znači u tome se slažemo, samo ja mislim da je malo neuspješnija nego što ti misliš, ali oboje mislimo zapravo isto, da je neuspješna. Što se tiče ogromnih ulaganja znaš i sam da jesu takva 😁

[uredio Cri.Lu99 - 17. lipnja 2026. u 12:40]
Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
123
...
224225226
  • Najnovije
  • Najčitanije