GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
525354
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
19. lipnja 2026. u 13:29

penetrisac je napisao/la:

Lox je napisao/la:

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Vidi cijeli citat

Koje novce? Čovjek dolazi bez odštete i samo za plaću i bonuse.Ni ne mora biti mlad , mladih imamo na bacanje , ciljano je to iskusan igrač sa sjajnim golgeterskim vještinama.Duga je sezona i takvi su od krucijalne važnosti.

Vidi cijeli citat


Bog i bogme...dobro bi nam došel igrač takvog kalibra.

Malo sam ga gledal po netu i fakat bi bil dobar ( ak nije preskup)

Ono kaj obećava je to da je došel sa ženom pogledati grad. Ak se ženi Zagreb svidi.....imamo ga 😁

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.651
19. lipnja 2026. u 14:36

penetrisac je napisao/la:

Lox je napisao/la:

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Vidi cijeli citat

Koje novce? Čovjek dolazi bez odštete i samo za plaću i bonuse.Ni ne mora biti mlad , mladih imamo na bacanje , ciljano je to iskusan igrač sa sjajnim golgeterskim vještinama.Duga je sezona i takvi su od krucijalne važnosti.

Vidi cijeli citat

Vidiš da je još ostao OPG sindrom. Ako na nekom ne možemo zaraditi 3 puta, bježi od toga. Sportski uspjeh je nebitan...

Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
19. lipnja 2026. u 15:49

Više nego fer i korektne cijene godišnjih.

Ove godine su 3 tekme više uključene (pretkola), pa je i cijena dignuta u istom postotku.

 

S tim da je moguća i LP i 4-5 tekmi na Kranjči.

 

Da je Miško tu, pa da se igra 1 na Kranjči, a potražnja na razini ko lani ili veca, opizdio bi nam x2 cijenu 😀

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
20. lipnja 2026. u 01:40

Na godišnjoj ulaznici prosle sezone nije pisala godina, očekivao sam da će ostati vrijediti i ove sezone - jasno onima koji plate i zadrze ista sjedala.

Nemam nista protiv digitalne, dapače, ali sam često vidio da su neki ljudi imali problema s očitavanjem qr koda s ekrana...

Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
20. lipnja 2026. u 05:24

Nije sad nešto bitno ali kojeg smisla ima da je članska (koju nikad ne koristiš) fizička kartica a godišnja (koju koristiš) samo digitalna.

Se smo vam zeli
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 740
20. lipnja 2026. u 08:25

Undertaker123 je napisao/la:

Nije sad nešto bitno ali kojeg smisla ima da je članska (koju nikad ne koristiš) fizička kartica a godišnja (koju koristiš) samo digitalna.

Vidi cijeli citat

 

Piše da ima opcija (5 eura nadoplate) ako želiš fizičku karticu

Why?
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.525
20. lipnja 2026. u 09:16

Swordfish je napisao/la:

 

Piše da ima opcija (5 eura nadoplate) ako želiš fizičku karticu

Vidi cijeli citat


Molim da se Mišku ne daju ideje..

Forma de vivir
penetrisac
penetrisac
Mali dioničar
Pristupio: 30.06.2008.
Poruka: 6.483
20. lipnja 2026. u 10:41
antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
20. lipnja 2026. u 10:42

Ako sam dobro razumio - fizičku godišnju se moze bilo kada dokupiti (uzivo i za kes na stadionu).

Moj masterplan 😎 - budem prvo probao koristiti samo digitalnu, pa ako bude problema s čitačima onda ću naknadno uzeti i fizičku. 

Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
20. lipnja 2026. u 10:49

antena je napisao/la:

Ako sam dobro razumio - fizičku godišnju se moze bilo kada dokupiti (uzivo i za kes na stadionu).

Moj masterplan 😎 - budem prvo probao koristiti samo digitalnu, pa ako bude problema s čitačima onda ću naknadno uzeti i fizičku. 

Vidi cijeli citat

Znam da se može dokupiti ali me zanima logika koja stoji iza odluke. Problema sa očitanjem će sigurno biti jer ih je bilo i ove godine a kentauri su isti.

Se smo vam zeli
123
...
525354
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije