GNK Dinamo Zagreb 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
24. ožujka 2012. u 18:04
Kelava - Vrsaljko, Vida, Tonel, Ibanez - Pokrivač, Kovačić - Tomečak, Sammir, Sylvestr - Beqiraj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
24. ožujka 2012. u 18:06
Eto, klupska imovina pod zaštitom gazde je kapetan Dinama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2010.
Poruka: 328
24. ožujka 2012. u 18:12
PTB je napisao/la:
Eto, klupska imovina pod zaštitom gazde je kapetan Dinama.
Vidi cijeli citat

Ko je to? Sad sam se tek ukljucil, bil sam na vlastitom nogometu. 

EDIT: Nemoj me jebat da je to Sammir. 

[uredio larsson - 24. ožujka 2012. u 18:12]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
24. ožujka 2012. u 18:42
Zakleo bi se da sam sreo Vrsaljka u 14.30 u Arena centru; čak mi je i frend potvrdio da je to on.

Malo OT - daj netko onaj kod za bet at home, možda mi prihvati sad kad sam svoj profućkao na ženski tenis

Nije samo Šimić pogodio srž, svi do jednog su pogodili.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
24. ožujka 2012. u 18:46
bubici je napisao/la:
Zakleo bi se da sam sreo Vrsaljka u 14.30 u Arena centru; čak mi je i frend potvrdio da je to on.

Malo OT - daj netko onaj kod za bet at home, možda mi prihvati sad kad sam svoj profućkao na ženski tenis

Nije samo Šimić pogodio srž, svi do jednog su pogodili.

Vidi cijeli citat

ja sam već probao poslat nekome pa mu nije htjelo prihvatit...dakle, ne možeš tuđe iskoristit..osim ako ne otvoriš račun samo za taj jedan


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 608
24. ožujka 2012. u 19:11
Gol, Lucho!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
24. ožujka 2012. u 19:18
0-2
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
24. ožujka 2012. u 19:19
I nakon svega je neodgojeni smrad iz Brazila nagrađen kapetanskom trakom

Pa koje je ovo smeće od kluba postalo,odvratno.. Zgadili su mi Dinamo do te mjere da nam želim bankrot da se sva stoka iz kluba makne
[uredio Captain Jack - 24. ožujka 2012. u 19:20]
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.999
24. ožujka 2012. u 19:20
Tomecak dao gol i pogodio precku... Lux ce se ubit od muke


a Tomecaku sad slijedi par utakmica klupe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
24. ožujka 2012. u 19:20
chercc je napisao/la:
Dragiša Drakula je napisao/la:
chercc je napisao/la:
CUCAK je napisao/la:
oKRamxII je napisao/la:
Meni nije jasno zašto je Šimić na tom popisu.
Vidi cijeli citat

jel ga nisu nedavno blatili barisic i ekipa ?
Vidi cijeli citat

jebo vas sve skupa šimić. mislim je sramota, kako se ponašaju u klubu do nekih velikih igrača ali još jednom, jebo vas šimić. svaka njemu čast za to kaj radi za nogometaše, ali čovjek se vratio u dinamo kad više nigdje nije mogao igrat(pa se na kraju pokazalo da ni u dinamu nemre) i sad bi on meni trebao biti oličenje pravog dinamovca
Vidi cijeli citat



zakaj ne veliš da je došel u dinamo igrat badava, da je htel, mogo je dignut lovu na nekom bliskom istoku?

jebo nas sve skupa šimić
Vidi cijeli citat

čovjek nije više mogel igrat, kak bi bilo gdje dignul lovu?
Vidi cijeli citat


Ni Mamić više ne mre prodat nikog za 15 mio Eura.....da već ne nabrajamo dalje...
Već zbog toga ne drži vodu da je sposoban manager...nek ode lijepo u tri krasne zajedno
sa svim onim fuficama koje je dopeljal.
  • Najnovije
  • Najčitanije