GNK Dinamo Zagreb 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.04.2009.
Poruka: 11.550
25. ožujka 2012. u 19:47
Jel ti stvarno misliš da onu prijavu oko stadiona USKOK ozbiljno razmatra ? Inače sličnu prijavu ima i Hajduk oko "prevare" u cijenama ulaznica, vjerujem da ih je USKOK podjednako "ozbiljno" shvatio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2010.
Poruka: 714
25. ožujka 2012. u 19:58
LuxAngelus je napisao/la:
Jel ti stvarno misliš da onu prijavu oko stadiona USKOK ozbiljno razmatra ? Inače sličnu prijavu ima i Hajduk oko "prevare" u cijenama ulaznica, vjerujem da ih je USKOK podjednako "ozbiljno" shvatio.
Vidi cijeli citat


Zar ti stvarno misliš da je to pravi predmet istrage? 

No, kad već pitaš....odgovor je.....da. 

Ali zanima me kako ti se sviđa ova rečenica: "Sportsku inspekciju posebno će zanimati je li statut donesen u propisanom postupku, je li usklađen sa zakonom i drugim propisima"

Meni se jako sviđa. Znaš zašto? Jer pobija tvoju teoriju o tome kako psi laju, a karavane prolaze. Ti si taj koji si po ne znam koji put citirao nešto iz medija vezano uz čišćenje stanja u TVOM klubu i onda to krenuo ismijavati.

Što te toliko muči da svaki put ovako reagiraš?


[uredio Pynko - 25. ožujka 2012. u 19:58]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.04.2009.
Poruka: 11.550
25. ožujka 2012. u 20:01
Pa muči me činjenica da se već jebene 3 godine najavljuje odlazak svakoga trena, nemoj sad još i da podsjećam na famozni tika-taka koji me iskreno raživcirao jer sam znao da tad neće biti ništa(što i nije bilo), a odlazak se najavljivao kao pitanje DANA, ne MJESECA.

Zašto da sad vjerujem da će biti drugačije.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
25. ožujka 2012. u 20:02
LuxAngelus je napisao/la:


USKOK-a se riješio,
Vidi cijeli citat


Jesi siguran? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
25. ožujka 2012. u 20:05
LuxAngelus Koliko vidim u vezi školstva isto ne govori o nikakvim promjenama, a one su nužne i to ODMAH, odnosno već za iduću godinu. 
[/QUOTE je napisao/la:


Ajd, kad si tak pametan, nabroji promjene koje su potrebne u školstvu .
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
25. ožujka 2012. u 20:06
.

[uredio JoškoDugouško - 25. ožujka 2012. u 20:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
25. ožujka 2012. u 20:06
.
[uredio JoškoDugouško - 25. ožujka 2012. u 20:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
25. ožujka 2012. u 20:06
.
[uredio JoškoDugouško - 25. ožujka 2012. u 20:10]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
25. ožujka 2012. u 20:10
Luxe, nešto mi ne štima kod kvotanja...al kad si već tak pametan, kakve su to promjene u školstvu prema tebi potrebne :D.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
25. ožujka 2012. u 20:48
http://www.calciomercato.com/prima-pagina/cm-scouting-halilovic-sinistro-alla-messi-ciuffo-alla-modric-818527

Ovdje ^^^ stavili onaj video od Halilovica.

Dodali kako ga pratu svi veliki klubovi iz Europe i da na ovaj zadnju utakmicu za U16 su ga pozorno pratili Shakhtar i nekoliko talijanski klubovi.  Te da proslu sezonu je Salvatori Bagni (tada glavni u Bologna) njega glasno preporucio.  Da je njegov talent bez premca na Balkanu.


A Gudelj (za slobodna dalmacija) dodao:

- I Alen Halilović iz Dinama je izvanserijski talenat, u rangu Matea Kovačića, ako ne i bolji. On već može igrati za prvu momčad Dinama.

  • Najnovije
  • Najčitanije