GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
18. ožujka 2014. u 16:19
KORISNIK 007 je napisao/la:
selektorZG je napisao/la:
koga zanima više detalja sa Skupštine, Tportal ima najdetaljniji izvještaj (trenutno):

http://www.tportal.hr/sport/prvaliga/321784/Zdravko-Mamic-Odlazim-iz-Dinama-ovog-ljeta.html
Vidi cijeli citat



koja guba
da odlazi oso bi sad odma,koja je to fora otic na ljeto,a ne nakon ispadanja iz kvala za LP?
Vidi cijeli citat



Misli da će njegovi puni autobusi ala oni harmonikaši protiv Paoka, pod hitno učlanjeni poslijednjih dana
napraviti prevagu. Malo se dečko zaj!"#$#.

Bit ćeš opet dinamo .
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
18. ožujka 2014. u 16:26
odlazi my ass kad je potpiso novi dragulj Moro,nece valjda ostavit sirotog Moroa gladnih usta
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
18. ožujka 2014. u 16:26
Zvrx je napisao/la:
Navijači moraju biti zajedno. Inače ih neće biti. Nije bitno jesi za Dinamo, Hajduk, Rijeku ili Istru. Bitno je da zajedno "napadnu" vladajuću nogometnu kliku i u ratu do istrebljenja izvuku pobjedu. Nekakve tuče im sigurno neće pomoći.

Bilo bi odlično kad bi BBB i Torcida izdali priopćenje u kojem izjavljuju da nemaju veze sa tučom. I tako zadaju još jedan udarac "vladajućima".
Vidi cijeli citat

Priopćenje u stilu da se ograđuju od svega, slično onom kakvo izdaju svaki put nakon nekakvoga sranja?
Too drunk to fuck
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.019
18. ožujka 2014. u 16:33
udica je uspjela i sad se ne raspravlja o tome kako napad od 30 mil. € predvodi Cop, vec o tome da ako Zdravko ode iz kluba, isti ce preuzeti fasisti i huligani


uh, skoro zaboravih na STO MILIJUNA EURA potrosenih u posljednje tri sezone za tri boda u Europi. Kakav sposoban covjek!!! 
[uredio ian wright - 18. ožujka 2014. u 16:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
18. ožujka 2014. u 16:33
U 7 godina pjesma pipsa dosegnula cca 560000 pogleda na jubitu, a zzd pjesma u tri godine cca 347000.

Pravi dinamovac nikad nije bio pasivan, zato se učlanite ako niste ili ne možete drukčije pomoći
u ovoj borbi.

 Uskoro će biti dinamo opet dinamo 
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
18. ožujka 2014. u 16:36
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
18. ožujka 2014. u 16:37
ian wright je napisao/la:
udica je uspjela i sad se ne raspravlja o tome kako napad od 30 mil. € predvodi Cop, vec o tome da ako Zdravko ode iz kluba, isti ce preuzeti fasisti i huligani
Vidi cijeli citat


Takve nebuloze jednostavno na ignore 

Navijači nikad nisu imali interes preuzeti klub, niti neće. A nova Uprava kluba će biti legitimna i legalna. 
Što ova sjeverno korejska nije nikad bila niti će ikada biti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
18. ožujka 2014. u 16:39
ian wright je napisao/la:
udica je uspjela i sad se ne raspravlja o tome kako napad od 30 mil. € predvodi Cop, vec o tome da ako Zdravko ode iz kluba, isti ce preuzeti fasisti i huligani


uh, skoro zaboravih STO MILIJUNA EURA potrosenih u posljednje tri sezone za tri boda u Europi
Vidi cijeli citat


Kaj te koji !""$#"%"#$&#$& boli kolko je bilo potrošeno. Jesi ih ti potrošio?  

NIKAD VIŠE, NIKAD VIŠE NEĆE BITI TAKVIH IZJAVA OD STRANE BILO KOJEG ČELNIKA ILI
ZAPOSLENIKA NAŠEG KLUBA.


Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
18. ožujka 2014. u 16:43
Intervju sa Soudanijom:

http://www.youtube.com/watch?v=WqyYS5QclmY


Ako razumijete Francuski.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
18. ožujka 2014. u 16:44
http://www.soccerwire.com/news/u-15-boys-national-team-head-coach-hugo-perez-calls-32-players-to-march-training-camp/


DEFENDERS (11): Jose Alfaro Jr. (Monarcas Morelia; West Chicago, Ill.), Andrew Aprahamian (Philadelphia Union; Malvern, Penn.), Vincent Borden (Dinamo Zagreb; Ithaca, N.Y.), McKay Eves (San Diego Surf; San Diego, Calif.), Harold Hanson (FC Golden State; Ontario, Calif.), Kyle Gruno (Leicester FC; Saddle River, N.J.), Gabe Kash (St. Louis Scott Gallagher Metro; Marshall, Ill.), Antonio Nava (De Anza Force; Redwood City, Calif.), Mark Salas (FC Dallas; Dallas, Texas), Sam Vines (Colorado Rapids; Colorado Springs, Colo.), Oscar Zepeda (Seattle Sounders FC; Tacoma, Wash.)

  • Najnovije
  • Najčitanije