GNK Dinamo Zagreb 2013/14

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
18. ožujka 2014. u 16:57
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
18. ožujka 2014. u 17:11
ian wright je napisao/la:


uh, skoro zaboravih na STO MILIJUNA EURA potrosenih u posljednje tri sezone za tri boda u Europi. Kakav sposoban covjek!!! 
Vidi cijeli citat


Dva. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
18. ožujka 2014. u 17:24

Potreseni viješću koja je 17. ožujka stigla u klub, obavještavamo sve navijače i prijatelje modroga kluba da nas je u 52. godini napustio Vladimir Galoić - Dugi. Dugi je bio jedan od osnivača navijačke skupine Bad Blue Boys koja na današnji dan slavi 28 godina postojanja te glavni vođa navijača Dinama dugi niz godina. Ovim putem izražavamo iskrenu sućut obitelji, prijateljima i svima koji su poznavali ovog velikog čovjeka koji je iz sveg srca volio Dinamo.

Posljednji ispraćaj bit će održan na zagrebačkom Krematoriju, u četvrtak 20. ožujka, u 14:30h. Istog dana u 11 sati u Udruzi veterana BBB-a bit će održana komemoracija u čast Dugog.
neka ti je laka hrvatska zemlja,počivaj u miru legendo.

Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
18. ožujka 2014. u 17:32
veruda77, tebi ozbiljno mora se braniti obavijesti "informaciju" na temu (neki bi cak isli dalje, ali ok).   Ne postoji "informacija" koji ti stavis na forum koja vec nije bila.  Jednostavno ne postoji!  Neznam koliko puta moramo to ponavljati.  Kada god ides nesto staviti, slobodno pitaj sebe "Hmm, jel mozda neko ovo vec stavio?"  Te onda slobodno sam sebi odgovori "Da!!"   Jer svaki, ali ama bas SVAKI put kada nesto tu stavis, samo ponavljas nesto sto je vec bilo.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.018
18. ožujka 2014. u 18:06
a sto se cudis: kad ne moze procesuirat informaciju da svijet nije stao dok njega nije bilo na forumu, kako bi tek procesuirao puno kompliciraniju informaciju o zlocinackom Mamicevom vodjenju kluba?

ocekujem da ce oko 2028. pocet pisat postove protiv Mamica
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
18. ožujka 2014. u 18:33
Ma lik je bot, a vi ste još luđi što se prepirete sa botom... Nikada ništa ne napiše nego se pojavi svakih par dana sa nekakvom vijesti (starom) i raznim floskulama kakvih se nebi postidjeli niti stanko mršić, srećko lušić i mladen frančić zajedno dok govore o igri svoje momčadi nakon tekme u hnl-u. Nikada nije rekao nekakvo svoje mišljenje tako da ja mislim da je robot a ne čovjek...
Too drunk to fuck
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
18. ožujka 2014. u 18:40
Poanta njegovih stavljanja vijesti starih po nekoliko dana nije sama vijest. Mislim da on na taj način pokazuje svoj revolt prema raspravama koje se vode. 

Prvo sam mislila da je trol i da je apsolutno nemoguće da netko može biti toliki sociopat i identificirati se s Mamićem, ali vidim prema reakcijama starosjedilaca da je on stvarno ozbiljan. 

U tom slučaju vjerujem da se on jednako uzruja kada netko napiše nešto protiv braće Mamić, kao kada mi čitamo njegova tzv.razmišljanja(barem mi koji se još nismo navikli)

Nikada nisam primjetila da je znao argumentirati kakva je to sposobnost potrošiti milijarde kune da bi se bilo prvak jedne privatne i devastirane lige i zašto to njega fascinira, a da ne govorimo o težim temama koje nije niti u stanju procesuirati pa piše dječje pamflete i ponavlja jedno te isto, zaključan u svom izgubljenum svijetu. Uvijek izbjegavajući odgovor i odbijajući prihvatiti istinu i činjenice. Dakle argumentacija mu je čistih 0 bodova.

Njegov najviši domet je domet pokvarene ploče. EPH, zagrebancija, hajdug, čestitke na pobjedi, komunisti ruše klub, ne dajte se gospodine Mamiću. Pa ploča preskoči...

Kada sam naučila obuzdavati mučninu koju njegova tzv.razmišljanja proizvode u mom organizmu, shvatila sam da je siroče. I da ga treba pustiti jer su ga očito svi napustili. Neka se siroče izrazi barem ovdje, sumnjam da u stvarnom svijetu uopće komunicira s ljudskim rodom.

Isprike na digresiji, ne namjeravam se više baviti ovom prije svega tužnom temom.

antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
18. ožujka 2014. u 19:07

Preporod Modrih preko noći: Dinamovci si sve sasuli u lice i sad rešetaju suparnike!


Nakon šest “komada” kojima je Dinamo napunio mrežu Istri 1961, trener Zoran Mamić je kazao:

- Ovo je Dinamo kakav želimo gledati!

Apsolutno točna konstatacija, svi poklonici plave boje stalno bi željeli vidjeti onakvu raskošnu predstavu svojih ljubimaca kakva je autorizirana u sudaru s dečkima Igora Pamića. Od onih maksimirskih 5:0 protiv Hajduka u Kupu nije se dogodilo da nakon svršetka gledatelji ustanu na noge te pljeskom isprate igrače u svlačionicu. To se dogodilo u nedjelju. Tjedan dana prije Mamićeva momčad također je odigrala odlično i atraktivno, u Koprivnici je napunila mrežu Slavena Belupa, i onda se u suparničkoj mreži zakoprcalo šest golova. U međuvremenu je praktički osigurano i finale Kupa još jednim trijumfom nad Farmaceutima.

Što se tako naglo promijenilo u modroj svlačionici, gdje su Mamićevi dečki tako naglo pronašli motivaciju? U dvije posljednje prvenstvene utakmice igrali su napaljeno kao da su im zadnje u životu, čak je i često kao koala pospani Junior Fernandes iskazivao jaku volju i htijenje.

Sjećate li se što je Zoran Mamić kazao nakon one utakmice odigrane 21. veljače u Kranjčevićevoj? Modri su pobijedili sa 1:0, ali su igrali ispod granice dobrog ukusa.

- Strašno sam razočaran svojom momčadi. Navijači ne zaslužuju ovakav Dinamo. Način na koji su igrali neki naši igrači neprimjeren je i nije dostojan dresa Dinama!

Ni jedan trener u novijoj povijesti modrog kluba nije tako izgrdio svoje igrače. Nisu Modri igrali na razini koja se od njih očekuje ni tjedan dana prije kad su teškom mukom, zahvaljujući prije svega inspiraciji Fernandesa, svladali Split 2:1, a ni na startu proljeća u trijumfu na Drosini protiv Istre 1961 od 3:1 nisu iskazali lice koje bi trebalo razveseliti one koji su im skloni. U derbiju na Kantridi prvo poluvrijeme također je bilo “ajme užasa”, utakmicu je u drugome spasio Halilović, protiv Lokosa u pobjedi 2:1 bilo je “kilavo”...

- Rezultatski dobro prolazimo, ali trebamo popraviti igru - komentirao je Damir Krznar, Mamićev asistent.

Dakle, vratimo se našem pitanju, što ili tko je pokrenuo Dinamo u posljednjih desetak dana, kako su igrači koji su djelovali kao činovnici, koji samo žele odraditi posao, preko noći postali goropadni, željni “krvi”. Sigurno će vam prvo pasti napamet da je “tata” Zdravko Mamić uletio u svlačionicu i svima “skidao sve po spisku”, najavljujući kazne. Je, bio je u svlačionici nakon one utakmice s Hrvatskim dragovoljcem. Ali nije to bio Mamić koji “ubija riječima”, taj posjet bio je “svećeničkog karaktera”.

- Dečki, glave skup, sve će biti dobro, idemo sad igrati bolje, znam da vi to možete - kazao je tada Mamić i nakon toga više nije ulazio u svlačionicu.

Stariji “Mamić očenašek” takvim pristupom nije uspio pokrenuti momčad, jer kao što smo već napisali, ni nakon HD-a momčad - bez obzira na rezultatske uspjehe - nije izgledala bitno bolje. Modre je tako žestoko napalio sastanak koji je s igračima i svojim stručnim stožerom održao Zoran Mamić u predvečerje prvenstvenog sudara sa Slavenom Belupom u Koprivnici. Kako kažu izvori, na tom razgovoru mnogi su jedni drugima sve istresli u lice te su iz svlačionice izašli kao 'izravni potomci Herkula’! Slaven Belupo i Istra 1961 ispali su samo kolateralne žrtve, taj sastanak je zapravo održan kao priprema za vječni derbi s Hajdukom. Modri na Poljudu žele odigrati kao što su igrali u onom srazu koji je završen 5:0 te usred Poljuda što žešće nokautirati Hajduk, na terenu najljućeg suparnika potvrditi novi naslov prvaka.

- Hajduče, čuvaj se!

To je poruka plave svlačionice.

Too drunk to fuck
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
18. ožujka 2014. u 19:10
Iako sam još pod dojmom ovog sranja što je rekao odakle pobogu njemu toliki rashodi. Šta nitko to nije primjetio?! Rashodi u eurima su mu točno 29 MILIJUNA 494 TISUĆE 659 EURA I 90 ČENTEZIMA.

Čisto usporedbe radi Liverpool je imao gubitak od 50 milijuna funti tj točnije skoro 60 milijuna eura. (http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/156514-lfc-announces-financial-results) Ok za Liverpool koji ima veliki dug to je očekivano ali Zdravko tebi je rashod na pola od rashoda Liverpoola pa jebote pas na što ti trošiš lovu?

Ajmo reći da nešto opadne na plaće igračima (veoma malo) ajmo reći da nešto opadne i na putovanja i noćenje po europi, pa ostali fiksni i varijabilni troškovi nemogu naprosto vjerovati da čovjek ima rashode od 29 milijuna eura pa da plaća neznam kakav porez a ne plaća ga. Dalje na prodaji igrača je samo ove godine zaradio 11 milijuna eura plus koliko god je dobio od Halila pa jebemu mater.

I još đubre nedaje državi lipe parazitu jedan.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
18. ožujka 2014. u 19:10
http://sportske.jutarnji.hr/neodlucni-fran-brodic--volio-bih-ostati-u-dinamu-do-21--godine--ali-moram-vise-igrati----/1174819/

EGZODUS TALENATA

Fran Brodić: 'Volio bih ostati u Dinamu do 21. godine, ali moram više igrati...'

  •  
     

'Što će se dogoditi, uistinu ne znam. Imam ugovor koji traje još deset mjeseci, za sada sam tu'

 

Fran Brodić, mladi Dinamov talent, na utakmici protiv Slavena Belupa dobio je 15 minuta. U 75. minuti ušao je umjesto Duje Čopa. Nakon ogleda porazgovarali smo s Brodićem, dječakom rođenim 1997. godine. Naime, proteklih dana se kroz medije provlačilo da njegov otac Mladen nije sretan minutažom koju mu sin ima u momčadi, te je najavio kako bi i Fran mogao vrlo brzo dignuti sidro.

- Iskreno, želio bih više igrati. Zadovoljan sam ovdje u plavoj svlačionici, najiskrenije, htio bih ostati do, recimo, 21-godine, postati ime u Dinamu, pa tek onda otići u inozemstvo. Znam da bi mi to bio najbolji potez. Međutim, isto tako htio bih što više biti na travnjaku, mislim da je to zapravo logično razmišljanje - kazao nam je Brodić.

Nije talent poput Halilovića, ali Brodić bi svakako mogao biti lijepa napadačka budućnost Dinama. Dečko voli raditi i slušati, pravi je "šljaker", jak, brz, moćan u duelu...

- Što će se dogoditi, uistinu ne znam. Imam ugovor koji traje još deset mjeseci, za sada sam tu.

Tom rečenicom se s nama pozdravio inače vrlo simpatičan mladić, a po informacijama koje dobivamo, Brodić bi do kraja proljeća trebao dobivati sve više prilika, pa bi se ova priča trebala završiti drukčije od one Roberta Murića.

  • Najnovije
  • Najčitanije