GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Sjena
Sjena
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.911
18. ožujka 2014. u 21:44
Cibonaš je napisao/la:
Angel Di Maria je napisao/la:
Idealnih 10 klubova za našu ligu bi bilo :

Dinamo, Hajduk, Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Cibalia, Varteks (Varaždin), Istra 1961 i Slaven Belupo.

Smatram kako bi bila ovo odlična liga.

Nije ni ova daleko od toga, al jbg tu kvare sliku Dragovoljac i Lokomotiva.
Vidi cijeli citat


i šta bez ispadanja?Po čemu bi to Varaždin bio idealan za ovu ligu,a ne recimo Zagreb?
Vidi cijeli citat


Ti apsolutno svakom poklopiš i smatraš da si najpametniji ovdje, a to definitivno nisi.
Kao prvo  gdje sam ja napisao da bi se igralo bez ispadanja? ajmo majstore pronađi mi to.

Zašto Varaždin? zato što nam fali jedan klub sa sjevera, jedan klub koji bi bio gledan puno više od zagreba, gdje bi Hajduk, Dinamo pa i Rijeka, te dobar dio ostalih klubova dobro popunile stadion, a recimo u Zagrebu takva situacija nebi bila.
A i Varaždin ima puno više navijača nego Zagreb, zar ne?
[uredio Angel Di Maria - 18. ožujka 2014. u 21:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2010.
Poruka: 547
18. ožujka 2014. u 21:45
namodigrebza je napisao/la:
kane šteta je napisao/la:
pa da i ode u mamić, rijeka i mišković ga čekaju otvorenih ruku
Vidi cijeli citat

Nek ode u Lokomotivu sa svojom crew77 pa tamo iskažu dominaciju nad ulicom na polju sportskog upravljanja i nvijanja.
Vidi cijeli citat


Stvar je da nema tu sriće, dok ga se totalno ne likvidira iz nogometa
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
18. ožujka 2014. u 21:45
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat


polako cibona ,

već sam ti napisao da se ne sekiraš bez veze.

sljedeći tjedan idu prvi koraci do sigurnog odlaska zdravka mamića.

sve ćeš na vrijeme saznati , kad dođu izbori i tko će preuzeti klub i hirarhiju ili ti piramidu vođenja ( presjednik , sportski direktor , treneri itd.) 
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
18. ožujka 2014. u 21:49
Angel Di Maria je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Angel Di Maria je napisao/la:
Idealnih 10 klubova za našu ligu bi bilo :

Dinamo, Hajduk, Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Cibalia, Varteks (Varaždin), Istra 1961 i Slaven Belupo.

Smatram kako bi bila ovo odlična liga.

Nije ni ova daleko od toga, al jbg tu kvare sliku Dragovoljac i Lokomotiva.
Vidi cijeli citat


i šta bez ispadanja?Po čemu bi to Varaždin bio idealan za ovu ligu,a ne recimo Zagreb?
Vidi cijeli citat


Ti apsolutno svakom poklopiš i smatraš da si najpametniji ovdje, a to definitivno nisi.
Kao prvo  gdje sam ja napisao da bi se igralo bez ispadanja? ajmo majstore pronađi mi to.

Zašto Varaždin? zato što nam fali jedan klub sa sjevera, jedan klub koji bi bio gledan puno više od zagreba, gdje bi Hajduk, Dinamo pa i Rijeka, te dobar dio ostalih klubova dobro popunile stadion, a recimo u Zagrebu takva situacija nebi bila.
A i Varaždin ima puno više navijača nego Zagreb, zar ne?
Vidi cijeli citat


Napisao si da bi to bila idealna liga,znači može vrijediti godinu dana i onda koji je smisao kad netko mora ispasti i ući u ligu...
Varaždin ima više navijača...to je argument???
Treba nam klub na sjeveru???i kaj ak nema kvalitetu,bitno da je sa sjevera....
Momak,ostavi se utopija,jedino mjerilo je kvaliteta i amen!!!
[uredio Cibonaš - 18. ožujka 2014. u 21:51]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
18. ožujka 2014. u 21:49
Angel Di Maria je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Angel Di Maria je napisao/la:
Idealnih 10 klubova za našu ligu bi bilo :

Dinamo, Hajduk, Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Cibalia, Varteks (Varaždin), Istra 1961 i Slaven Belupo.

Smatram kako bi bila ovo odlična liga.

Nije ni ova daleko od toga, al jbg tu kvare sliku Dragovoljac i Lokomotiva.
Vidi cijeli citat


i šta bez ispadanja?Po čemu bi to Varaždin bio idealan za ovu ligu,a ne recimo Zagreb?
Vidi cijeli citat


Ti apsolutno svakom poklopiš i smatraš da si najpametniji ovdje, a to definitivno nisi.
Kao prvo  gdje sam ja napisao da bi se igralo bez ispadanja? ajmo majstore pronađi mi to.

Zašto Varaždin? zato što nam fali jedan klub sa sjevera, jedan klub koji bi bio gledan puno više od zagreba, gdje bi Hajduk, Dinamo pa i Rijeka, te dobar dio ostalih klubova dobro popunile stadion, a recimo u Zagrebu takva situacija nebi bila.
A i Varaždin ima puno više navijača nego Zagreb, zar ne?
Vidi cijeli citat


Dupli !!!
[uredio Cibonaš - 18. ožujka 2014. u 21:50]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
18. ožujka 2014. u 21:49

Ova opcija bivših igrača, Bobana, Marića i sl. dobra je da za početak galvanizira modri puk, vrati neki zaboravljeni štih i naboj, možda i dovede neke sponzore, to su ipak top imena iz svijeta sporta u RH, a neokaljanog ugleda.A oni sami će si priklkjučiti u upravu nekog iz svijeta menadžmenta ako su pametni.

A dalje ako ne budu ono što se želi, izbori su tu i ljudi imaju pravo birati druge.

Uostalom vidjet ćemo, ako dođe do natječaja, javit će se tko će htjeti, Dinamo može pružiti solidnu plaću koja će privući ljude sa cv koji žele uredno raditi i zarađivati i birat ćemmo.
Sjena
Sjena
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.911
18. ožujka 2014. u 21:50
CUCAK je napisao/la:
sutrasnji vecernji : mamic odlazi ? Maric, Simic, Šokota i Biscan zele Dinamo...
evo sad i na netu http://www.vecernji.hr/nogomet/generacija-97-zeli-preuzeti-dinamo-927621
Vidi cijeli citat


Ma ne volim ovog Šimića nikako, ali ajde barem će biti kandidata.

Što se mene tiće apsolutno DA, samo bi više volio vidjeti Bobana isto, nekako vjerujem da bi se i on mogao uključiti.

Nebi me smetalo da Dinamo u sljedeće 2-3 sezone ne osvoji naslov, ono sa čime bi sigurno bio zadovoljniji je to da će biti napokon normalna politika u klubu, pa i povratak navijača, kao što je bilo nekoć.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
18. ožujka 2014. u 21:52

Kad već mlatimo praznu slamu

Istra, Rijeka , Karlovac , Dinamo , Zagreb, Varteks , Sl. Belupo , Marsonija , Požega (neki klub iz grada) , Cibalija , Osijek, Šibenik , Zadar , Hajduk,Split, Dubrovnik 

To bi bilo 16 klubova (10 prva liga i 6 od 10 u 2.liga) koji bi privukli gledatelje na domaćim utakmicama a i u gostima, Ovih 16 klubova da su dobro organizirani činili bi vrlo zanimljivo prvenstvu u 1 i 2 ligi.

[uredio Brodet - 18. ožujka 2014. u 21:54]
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
18. ožujka 2014. u 21:55
http://www.jutarnji.hr/ekskluzivno-prosinecki--sokota--biscan--maric-i-simic-osnivaju-blok-za-rusenje-zdravka-mamica-/1174841/

GAZDA DINAMA DOBIO OPORBU

EKSKLUZIVNO Prosinečki, Šokota, Bišćan, Marić i Šimić osnivaju blok za rušenje Zdravka Mamića!

  •  

    CROPIX

Pet umirovljenih legendi željeli bi uključiti i druge dinamovce. Čini se da je i Boban zainteresiran...

 

Dario Šimić, Robert Prosinečki, Silvio Marić, Tomo Šokota i Igor Bišćan odlučili su se udružiti u neformalni blok za demokratski Dinamo, saznaje Jutarnji. Dinamove legende nezadovoljne su načinom na koji Zdravko Mamić upravlja klubom , namjeravaju sazvati press konferenciju za ponedjeljak i na njoj javnosti predstaviti platformu za demokratizaciju Dinama i njegov povratak navijačima.

Petorka koja je ispisala najbolja poglavlja klupske povijesti u posljednjih dvadesetak godina i dosad je u javnim nastupima okretala leđa Mamićevoj politici, ali u pravilu su to činili pod ručnom kočnicom, bježeći od otvorene konfrontacije. Sada su, doznajemo, ocijenili da je sazrelo vrijeme za promjene, spremni su otići korak dalje i nastupiti kao službena oporba. Namjeravaju otvoreno agitirati za hitno raspisivanje izbora na kojima bi članovi kluba birali novo vodstvo.

Prema našem izvoru, namjera je inicijative razobličiti tri Mamićeve teze koje se uslijed desetogodišnje nesmiljene propagande u dijelu javnosti predstavljaju kao neoborive istine. Prva je da nakon Zdravka Mamića slijedi potop, siromaštvo, trofejna suša i pad u rezultatski ponor na europskom planu. Druga je da Mamić jednostavno nema pravo napustiti klub budući da na obzoru nema relevantnih nasljednika. Treća je da su svi navijači koji se ne slažu sa službenom Dinamovom politikom notorni huligani.

 

Godine nogometnog iskustva skupljene u Realu, Barceloni, Interu, Milanu, Liverpoolu, Portu i Benfici, stotine nastupa za Dinamo i nacionalnu momčad, ali i kasniji uspjesi u poduzetničkim vodama, reference su na koje sljedećih tjedana i mjeseci računaju Šimić, Prosinečki, Marić, Šokota i Bišćan. Naš izvor tvrdi da je cilj inicijative u blok uključiti i druge poznate dinamovce, da žele pluralizirati priču i “otvoriti javnu raspravu” kroz koju bi se naposljetku iskristalizirala imena onih koji bi u budućnosti vodili Dinamo.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
18. ožujka 2014. u 21:55
Brodet je napisao/la:

Kad već mlatimo praznu slamu

Istra, Rijeka , Karlovac , Dinamo , Zagreb, Varteks , Sl. Belupo , Marsonija , Požega (neki klub iz grada) , Cibalija , Osijek, Šibenik , Zadar , Hajduk, Dubrovnik 


To bi bilo 15 klubova (10 prva liga i 5 od 10 u 2.liga) koji bi privukli gledatelje na domaćim utakmicama a i u gostima, Ovih 15 klubova da su dobro organizirani činili bi vrlo zanimljivo prvenstvu u 1 i 2 ligi.

Vidi cijeli citat

To su gluposti, neka igra tko zasluži na terenu, a ne za stolom sastavljati ligu. Pa poanta lige je nogometnno nadmetanje i tko bude bolji neka igra makar bio i Vinogradar s 3 navijača.
  • Najnovije
  • Najčitanije