GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 4.079
19. ožujka 2014. u 16:58
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 17:00
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat

Što će točno pasti u vodu?
Koju razinu?
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.11.2012.
Poruka: 187
19. ožujka 2014. u 17:02
Ne, Mirko je premlad da ode u mirovinu. Budući da je on doveo Zdrvaka, neka ga on i makne. Valjda je još netko ostao živ u Siemensu od kada je otišao s mjesta CEO. Vjerujem da bi skupio mind-blowing ekipu, s preko 3000 g. iskustva, tko nebi glasovao za njih... Povratak zakopanih!

 

A da ne govorimo o Prvoj Dami kluba.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 17:05
http://oi59.tinypic.com/5mjwg0.jpg



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 198
19. ožujka 2014. u 17:07
CISCO je napisao/la:

Kada bi nam zvezda smetala, onda bi trebali poterati ohoho što legendi, prošlih i sadašnjih, a ne samo jednog prosinečkog.

Jelte, kada se pravimo veći katolici i od samog pape.
Vidi cijeli citat


Stari moj, vjerujem da znaš moje mišljenje o Mamiću ali šta se Prosinečkog tiče potpuno si u krivu.
Zvezdaš u duši nema šta radit blizu Dinama, naravno svaka čast na izjavi i podršci ali on nikako nesmije biti dio kluba nakon šta Mamić odjebe, nadam se da je to i mišljenje bbb/zzd jer nikako nesmijemo napraviti grešku kao šta smo je napravili kada je Dinamo vraćen.

Točno se sjećam da je poslije te pobjede vladala klima među bbb da se više nikad neće petljat u izbor ljudi koji vode klub nego samo gledati sebe tj. stanje grupe i svoje navijanje.
Sada moramo biti pametniji, prihvatiti svaku pomoć pri micanju ovog zlotvora na čelu kluba i onda izabrati prave ljude neokaljanog obraza i dokazane sposobnosti da vode klub.

Ali otom potom, prvo maknuti ove ogavne spodobe iz Dinama.

I još jednom, kapa dole svim bbb/zzd koji su unatoč svim šta je bačane protiv njih uspjeli bacit Spodobu na konce.
Svaka čast.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 17:07
http://www.vecernji.hr/nogomet/zoki-mamic-sjeo-za-stol-s-obitelji-muric-ali-robert-nije-potpisao-927625


PREGOVORI U BEDNJI

Zoki Mamić sjeo za stol s obitelji Murić, ali Robert nije potpisao

Sve se više komplicira slučaj Murić, svakoga dana na površinu izlaze nove pojedinosti Dinamove borbe za spas nadarenoga španera iz Bednje.

 
Zoki Mamić sjeo za stol s obitelji Murić, ali Robert nije potpisao

Foto: Slavko Midžor/PIXSELL

kolumne

Autor:
Tomislav Dasović

Sve se više komplicira slučaj Murić, svakoga dana na površinu izlaze nove pojedinosti Dinamove borbe za spas nadarenoga španera iz Bednje. Tako smo doznali da su Zoran Mamić i Igor Cvitanović u ponedjeljak navečer nenajavljeno banuli na vrata obitelji Murić u Bednji i prvi put sjeli za stol s mladim Robertom i njegovim roditeljima.

Zagorska gostoljubivost i Zokijeva slatkorječivost nakon dva sata navodno su iznjedrile dogovor po kojemu Robert Murić pristaje na novi ugovor s Dinamom te počinje trenirati u utorak u 9.30. U 9 se trebao pojaviti u klubu i samo potpisati...

Trebao i ipak – odustao. Zoran je odmah pokušao kontaktirati s Robertom pa onda i igračevim ocem, no dobio je samo kratak odgovor: “Robert ipak ne bi...”. Odmah je Zoki sjeo u automobil, odjurio u Bednju, pokucao na ista vrata, ali ovaj ih put nitko nije otvorio. Mobiteli isključeni, nigdje nikoga...

Tako je, na žalost, neslavno propao još jedan pokušaj mirenja Dinama i Murića, naravno obostrano štetan. Plavi gube sjajnoga igrača, a on i dalje ne trenira, ne igra i pitanje kada će. I gdje će?

Iz njegova stožera teško se probijaju bilo kakve vijesti. Odlučni su odvesti Roberta Murića iz Dinama, uvjereni u pravnu pobjedu nakon što mu je nedavno HNS poništio profesionalni ugovor. Iz Dinama pak poručuju da bez njihova pristanka Robert ne može nekamo. Pat-pozicija do daljnjega...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 4.079
19. ožujka 2014. u 17:08
Duje77 je napisao/la:
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat

Što će točno pasti u vodu?
Koju razinu?
Vidi cijeli citat


Dinamova dominacija u Hrvatskoj koja traje već 10 godina i koja će trajati još 1000 ako Mamić ostane.Na to sam mislio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2014. u 17:09
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat


Koju jebenu razinu? Nepostojanja nogometnog kluba? Iskreno se nadam da nije moguće.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 17:10
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat


Nije moguce. Kad ode Mamic nece biti ni Dinama ili ce biti u najboljem slucaju kao gaydug. Slijedi dominacija Volpija. Zato treba dobro proslaviti u zadnjem kolu naslov,popuniti svih 250 sjedalica i oprostiti se od sampionskog Dinama. Steta samo sto nece biti 10 naslova kako je tata obecao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 17:10
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat


Nije moguce. Kad ode Mamic nece biti ni Dinama ili ce biti u najboljem slucaju kao gaydug. Slijedi dominacija Volpija. Zato treba dobro proslaviti u zadnjem kolu naslov,popuniti svih 250 sjedalica i oprostiti se od sampionskog Dinama. Steta samo sto nece biti 10 naslova kako je tata obecao.
  • Najnovije
  • Najčitanije