GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. ožujka 2014. u 00:37
xavice je napisao/la:
Nitko nije zapazio novog člana Uprave?


Matej Škegro je rođen 09.07.1987. godine u Zagrebu. 2001.godine upisuje XV. gimnaziju koju uspješno završava 2005. godine, a iste godine, kao prva generacija po bolonjskom sustavu, upisuje Ekonomski fakultet u Zagrebu. Nakon četiri godine, 2009. godine, stječe zvanje baccalareusa te iste godine upisuje i diplomski studij te ga završava 2010. godine sa prosjekom ocjena 4,6 tako stekavši zvanje magistra ekonomije. Odmah nakon fakulteta se zapošljava u Atlantic Grupi gdje se zadržava do 11.mjeseca 2011. godine kada prelazi u GNK Dinamo na funkciju financijskog direktora. Tu funkciju uspješno obavlja više od dvije godine te financijski sektor podiže na višu razinu. Uvodi mnoge promjene i modernizaciju u poslovanju te se njegov rad odražava na poboljšanu bilancu kluba. Dana 17.03.2014. postaje jedan od članova Uprave GNK Dinamo. Novom članu Uprave želimo uspješan rad u narednom periodu.

Šta ti je metorski uspon u GNK kad imaš tateka 
Vidi cijeli citat




Kak ne?  Pa bili su par stranice diskusiju o toga/njega.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 00:39
Pardonček, zamijenio sam s jednim drugim forumom 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 00:39
Sve ide prema tome da će klubovima biti dozvoljeno da dugoročno troše koliko zarađuju. Za sad se još sustav zlorabi, ali teško da će još dugo.

Tako da nema smisla ni raspredati o privatnom vlasništvu jer to Dinamu ne bi radilo nikakvu razliku. A i druga stvar je da Dinamu eventualno može netko napraviti razliku da se pojavi sa 100 mil eura minimalno. Pa grad je jedno vrijeme ulupavao 6 mil eura godišnje za 5 godina to je 30 mil eura. Pa se jedva i osjetilo. A 100 mil eura dati eto tako da se zajebava nema nitko.. a i nek si nađu neki drugi klub pa se igraju, s Dinamom ne hvala.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 01:01



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 02:01
Krama će ovim tempom sezonu završiti s 35-40 golova. Mamići neka si odgrizu jaja koliko su nesposobni za prepoznati igrača.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
20. ožujka 2014. u 06:18
Mislim da bi Broj jedan trebao promijenit nadimak u Broj jedan član, jedan glas.

U čast onima koji su mu umogućili izbore dok je on Gazdi polirao štangu.
dinamo007
dinamo007
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.05.2010.
Poruka: 1.656
20. ožujka 2014. u 07:49
Lynx17 je napisao/la:
xavice je napisao/la:
Nitko nije zapazio novog člana Uprave?


Matej Škegro je rođen 09.07.1987. godine u Zagrebu. 2001.godine upisuje XV. gimnaziju koju uspješno završava 2005. godine, a iste godine, kao prva generacija po bolonjskom sustavu, upisuje Ekonomski fakultet u Zagrebu. Nakon četiri godine, 2009. godine, stječe zvanje baccalareusa te iste godine upisuje i diplomski studij te ga završava 2010. godine sa prosjekom ocjena 4,6 tako stekavši zvanje magistra ekonomije. Odmah nakon fakulteta se zapošljava u Atlantic Grupi gdje se zadržava do 11.mjeseca 2011. godine kada prelazi u GNK Dinamo na funkciju financijskog direktora. Tu funkciju uspješno obavlja više od dvije godine te financijski sektor podiže na višu razinu. Uvodi mnoge promjene i modernizaciju u poslovanju te se njegov rad odražava na poboljšanu bilancu kluba. Dana 17.03.2014. postaje jedan od članova Uprave GNK Dinamo. Novom članu Uprave želimo uspješan rad u narednom periodu.

Šta ti je metorski uspon u GNK kad imaš tateka 
Vidi cijeli citat




Kak ne?  Pa bili su par stranice diskusiju o toga/njega.



Vidi cijeli citat

Od silnog sranja na ovom forumu sam i ja to uspio propustiti...cccccc..
Najjača rečenica kad sam sreo tog malog u društvu jednog prijatelja i kaže on-
Totalno sam zaslužio da me uzmu za direktora financija, dokazao sam se itekako, bla bla bla (sa nekoliko mjeseci iskustva).
Činjenica da mu je tateko u upravi već ohoho godina, to nema utjecaja na ništa jelte. :P

I onda mi još on sa zalizanom odvratnom kosurinom jučer upropasti ugodno ispijanje kavice u mimicama kad dođe i sjedne stol pokraj nas sa svetinom.
Zamalo sam se spontano zbljuvao
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
20. ožujka 2014. u 07:57
broj jedan je napisao/la:

1. Prekrasno....znači da je maminjo to dobro postavio...samo sad će doći pametniji!!!
2. Sponzori za pleme od 4 milki ljudi koje je pokoreno...i to bude...

3. Bilo tko drugi...poznavajući prilike u rh....neće izvlačiti lovu...odnosno  od danas bu sve pošteno...i murići, brodići, kovačiči, jedvaji i halili...em su nastali i pojavili se sami od sebe...em će sada htjeti ostati u Dinamu...
Vidi cijeli citat

doci ce netko koga ce izabrati clanovi + zestokom transparentnoscu izvlacenje love se moze svesti na 0... ALI vjerojatno ce na nekim buducim izborima sudjelovati i neki mamicev sluga (posto vas gazda nece moci sudjelovati na izborima, pa necemo valjda dozvolit da nam klub vodi neko sa srednjom skolom, nismo minis. vanjskih poslova ) pa ces eto moci glasati za njega i tako javno pokazati podrsku i ljubav prema šleperu
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. ožujka 2014. u 08:06
Kolege forumaši, ako koga zanima, ZM upravo gostuje na Otvorenom radiju...
#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
20. ožujka 2014. u 08:36
I šta trkelja?
  • Najnovije
  • Najčitanije