GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
20. ožujka 2014. u 12:22
tom 1902 je napisao/la:

e tu se nas dva definitivno ne slažemo...ja mislim da voditi jedan klub nije nimalo jednostavno kao što se ponekad
Vidi cijeli citat

Očito je jednostavno, kada čak i netko poput Mamića može voditi jedan, odnosno čak dva kluba. Tko god dođe teško da može voditi klub lošije od Mamića.

tom 1902 je napisao/la:

prikazuje i da bi bilo dobro da se u toj učlozi nađu dokazani ljudi
Vidi cijeli citat

Kakvi dokazani ljudi?! Takvi u Hrvatskoj u ovom kontekstu doslovno ne postoje.
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:23
tom 1902 je napisao/la:
Pa neznam koje je imao reference, ali niti ja branim mamića...ali čitajući tvoje postove to zvuči otprilike ovako:" ako mamić nije imao nikakve reference onda netrebaju ni oni koji ga nasljeđuju"...e tu se nas dva definitivno ne slažemo...ja mislim da voditi jedan klub nije nimalo jednostavno kao što se ponekad prikazuje i da bi bilo dobro da se u toj učlozi nađu dokazani ljudi
Vidi cijeli citat
Šimićeva referenca je njegova firma.

Associação Chapecoense de Futebol
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.900
20. ožujka 2014. u 12:26
Cibonaš je napisao/la:
- imaju reference da sjede u skupštini i točka...trebao bi imati stručnost,ako želi biti sportski direktor,a niti jedan od njih nogometno nije ulagao od sebe od kraja karijere...čak nisu pratili ni Dinamove utakmice,a niti ligu...
Vidi cijeli citat


TKO JE OD NJIH REKAO DA ZELI POSTATI SPORTSKI DIREKTOR?!?!?!?

mamlaze jedan, nisam primijetio niti jedan tvoj post u kojem se pitas koja je referenca Zorana Mamica za mjesto sportskog direktora ili trenera kluba

a sad opet pocni kukat kako te nitko ne voli i kako ti pisu da si mamiceva kujica, kme kme
[uredio ian wright - 20. ožujka 2014. u 12:27]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 2.231
20. ožujka 2014. u 12:26
CISCO je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Pa neznam koje je imao reference, ali niti ja branim mamića...ali čitajući tvoje postove to zvuči otprilike ovako:" ako mamić nije imao nikakve reference onda netrebaju ni oni koji ga nasljeđuju"...e tu se nas dva definitivno ne slažemo...ja mislim da voditi jedan klub nije nimalo jednostavno kao što se ponekad prikazuje i da bi bilo dobro da se u toj učlozi nađu dokazani ljudi
Vidi cijeli citat
Šimićeva referenca je njegova firma.

Vidi cijeli citat



a nene - mam mu vodi firmu

panj koji je ovo naveo k'o razlog da nije on taj ne kuzi da je to jedan od razloga da bas je on taj - naime zna prepoznati trenutak i situaciju gdje je netko bolji u necem i njemu prepustiti posao - za razliku od voljenog vodje koji sve odradjuje sam jer nitko nije bolji ni u cemu od njega
[uredio -Jaro- - 20. ožujka 2014. u 12:26]
blaž1986
blaž1986
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 5.963
20. ožujka 2014. u 12:26
Cibonaš je napisao/la:
CISCO je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
znači to je argument pa bi sada opet trebalo biti tako...opet treba ući netko tko nema reference?
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić 
Vidi cijeli citat
A kakve bi to reference trebao imati jedan čovjek od 36-37 godina koji je aktivnu karijeru zaključio prije 2-3 godine?

Šta je trebao zgrnuti 800 000 000 kuna u 2-3 godine da bi u nečijim glavama imao dobre reference?

Koliko vidim Šimić ima svoj biznis koji dosta dobro gura.

Možeš se i ti priključiti smišljanju vrlo jednostavnog odgovora na pitanje:

"Koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub"?
Vidi cijeli citat


- imaju reference da sjede u skupštini i točka...trebao bi imati stručnost,ako želi biti sportski direktor,a niti jedan od njih nogometno nije ulagao od sebe od kraja karijere...čak nisu pratili ni Dinamove utakmice,a niti ligu
-o Šimićevom biznisu neznaš ništa,ali dovoljno je da znaš da mu posao vodi mama...
- Mamić nije imao nikakve reference da preuzme klub kao niti ovi ex igrači pa se čudim da opet želiš klubu isto...
Vidi cijeli citat



zoki je strucan , pogotovo kad treba uzet nepovratnu pozajmicu od kluba.
https://www.youtube.com/watch?v=-IHM5zgs8wM
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
20. ožujka 2014. u 12:27
CISCO je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Pa neznam koje je imao reference, ali niti ja branim mamića...ali čitajući tvoje postove to zvuči otprilike ovako:" ako mamić nije imao nikakve reference onda netrebaju ni oni koji ga nasljeđuju"...e tu se nas dva definitivno ne slažemo...ja mislim da voditi jedan klub nije nimalo jednostavno kao što se ponekad prikazuje i da bi bilo dobro da se u toj učlozi nađu dokazani ljudi
Vidi cijeli citat
Šimićeva referenca je njegova firma.

Vidi cijeli citat


 tu prekidam raspravu...Hvala i doviđenja!!!
[uredio Cibonaš - 20. ožujka 2014. u 12:27]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 12:28
Taj dugi nije utakmice vidio 20 godina, a živio je na račun nekog navijača Dinama. U mladosti je bio vatren navijač, a kasnije pokazao da mu je to samo bio običan hir koji je pokušao i naplatiti kasnije. Ipak počivao u miru kao i svaki drugi čovjek.


Al da će biti pamćen kao neka legenda, stoput veća legenda je zeko komentator sa zapada, on je samnom dijelio tribinu i po ledu i po snijegu i kiši i kad je bilo 20 i 200 i 40.000ljudi i kad je bila liga za bedaka i prvaka. I zato kapa dolje, a ovi jadoši što se isfuuravaju na neke navijače, a na utakmicu nisu otišli desetljećima jer su prestari kao, ne zaslužuju nikakvo priznanje.
Zli Vjever
Zli Vjever
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.02.2011.
Poruka: 1.693
20. ožujka 2014. u 12:33
Boban ima uspješno uhodane biznise u cetru grada....

Ček kad se priča o referencama ... 26 GODIŠNJI DIREKTOR FINANCIJA gNK DINAMA?

Da ne velim uspješne mlade žene koje vode marketing/P.R., pa jedan Apple je slao ponude za njih nakon uspješne nagradne igre "Tko želi bit miljunaš"

Miljenko Sakoman ? i njegov dream team šljakera kaj tam rade (sa 2 frenda i da drmamo svaki po pol gajbe dnevno smo mobilniji i sposobniji) [radio sam tam na Robbie Williamsu, pa znam kakve su spodobe]


i prestanite pisat da će ova četvorka PREUZET UPRAVLJAČKE POZICIJE UNUTAR KLUBA, kad su sami rekli da to ne planiraju
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:33
Cibonaš je napisao/la:
 - imaju reference da sjede u skupštini i točka...
Vidi cijeli citat
Da, naravno.

Cibonaš je napisao/la:
trebao bi imati stručnost,ako želi biti sportski direktor,a niti jedan od njih nogometno nije ulagao od sebe od kraja karijere...čak nisu pratili ni Dinamove utakmice,a niti ligu
Vidi cijeli citat
S obzirom da se njima predbacuje (naravno zlonamjerno) da nemaju stručnost recimo za potrebe sportskog direktora, u tome slučaju smo vidjeli traženu stručnost u liku gospodina zorana mamiča.

On je oličenje stručnosti kadrovske politike kluba.

Od tog dibidusa je i moja baba stručnija, tako da ukoliko netko od navedenih i zasjedne jednog lijepog dana u fotelju sportskog direktora, teško da može biti veća truba od dosadašnjeg sportskog direktora.

Jako dobro se zna zašto nisu pratili utakmice, loš spin ti je to.
Cibonaš je napisao/la:
-o Šimićevom biznisu neznaš ništa,ali dovoljno je da znaš da mu posao vodi mama.
Vidi cijeli citat
Mislim da ti znaš i manje. 

Njegov posao je u plusu.
Cibonaš je napisao/la:
- Mamić nije imao nikakve reference da preuzme klub kao niti ovi ex igrači pa se čudim da opet želiš klubu isto...
Vidi cijeli citat
Šimićeva referenca je ta da ima firmu sa 40 tak zaposlenih, firam nije u blokadi i da je u plusu, doduše malom, ali je u plusu.

Dovoljno. 


Associação Chapecoense de Futebol
Zli Vjever
Zli Vjever
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.02.2011.
Poruka: 1.693
20. ožujka 2014. u 12:34
Cibonaš je napisao/la:

 tu prekidam raspravu...Hvala i doviđenja!!!
Vidi cijeli citat

baš mu nejde s vodom i franšizom birtija 
  • Najnovije
  • Najčitanije