Papa Bear je napisao/la:
Prosinečki je precijenjen trener jednako kao što je bio precijenjen kao igrač.
Što se trenerskih sposobnosti tiče, na krilima jednako precijenjenog Bilića je dobio svoje angažmane u Zvezdi i turskom Kebabsporu ili kako mu se već zvao klub, tamo nije pokazao nekakve zavidne trenerske sposobnosti.
Što se nogometa tiče, nakon naslova prvaka europe sa Zvezdom, on u karijeri nije učinio praktično ništa, u Realu i Barceloni je bio u statusu prolaznika (gori grijač klupe od npr. Šimića u Interu i Milanu), čak je i u reprezentaciji jedan limitirani igrač poput Asanovića bio ispred njega (mada je to po meni Ćirina greška).
A ljudi mu jednostavno zamjeraju tu srpsku vezu, no to nije nešto na što je on mogao ičime utjecati, nemožeš utjecati na to tko će ti biti roditelj, niti koji će te klub željeti, a koji ne (Ćiro ga nije želio u Dinamu i protjerao ga u Zvezdu).
koja hrpetina gluposti. definitivno te odsad skrolam na nogometu, jer jednostavno o nogometu pojma nemaš.