Ja ne znam zašto se trudite nešto objasniti, ak nije sposoban procesuirati jedan novinski članak, zašto mislite da je sposoban shvatiti neku kompleksniju tezu? Zaš vi idete opovrgavati nešto kaj je on zamislio?
Smetaju mu Boysi, smetaju mu Dinamovci tu na topicu, smetaju mu bivši igrači, sve mu smeta.Pa dobro, skoro sve..

Kaj se tu ima za dodati?
Netko tko nije sposoban shvatiti poantu izbora, pa makar i lošeg, ne zaslužuje mentalni i fizički napor jednog dostojnog odgovora na forumu.
Kiki1994 je napisao/la:
Nije vam valjao Canjuga, ne valja vam Mamić,, Nitko vam nikad ne valja i tako će te uvijek naći neki razlog i za onog ili one koji nasljede Mamića,, Ne odgovara vam nitko
Vidi cijeli citat
Jel se možeš sjetiti jednog razloga zbog kojeg oni možda nisu bili dobri? Ono, samo jednog jedinog. Ako te smijem zamoliti da makneš Imotski iz lokacije ukoliko misliš nastaviti s ovako kretenskim upisima.
[uredio xavice - 20. ožujka 2014. u 13:24]