GNK Dinamo Zagreb 2013/14

CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:50
Vrbovec je napisao/la:
ne znam kako vama, ali meni je pomalo žao gledati kako se Cibonaš grčevito bori za svoj posao, a svi znamo kako će to završiti...
Vidi cijeli citat
Dugo nisi pisao. 

Šta bi?  

Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
20. ožujka 2014. u 12:50
daj banirajte ovog Cibonaša, pa frajer samo zagađuje temu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
20. ožujka 2014. u 12:55
Cibonaš je napisao/la:

- imaju reference da sjede u skupštini i točka...trebao bi imati stručnost,ako želi biti sportski direktor,a niti jedan od njih nogometno nije ulagao od sebe od kraja karijere...čak nisu pratili ni Dinamove utakmice,a niti ligu
-o Šimićevom biznisu neznaš ništa,ali dovoljno je da znaš da mu posao vodi mama...
- Mamić nije imao nikakve reference da preuzme klub kao niti ovi ex igrači pa se čudim da opet želiš klubu isto...
Vidi cijeli citat


Amra, to što je preko tebe prešlo više ljudi nego preko Mosta slobode ne znači da si kvalificirana da ocjenjuješ koliko je netko pozvan da vodi klub.

Nek odluče izbori, a ne ti, tajnica, računovotkinja i tko sve ne sjedi u Skupštini.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.721
20. ožujka 2014. u 12:55
Laprdalo je napisao/la:
daj banirajte ovog Cibonaša, pa frajer samo zagađuje temu
Vidi cijeli citat

zakaj?nismo mi Mamić..glupost nije zarazna,a ovdje je velika većina forumaša koji kuže..
a on nek vrijeđa svoju zdravu pamet kolko hoće
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
20. ožujka 2014. u 12:56
Vilenjak je napisao/la:
Laprdalo je napisao/la:
daj banirajte ovog Cibonaša, pa frajer samo zagađuje temu
Vidi cijeli citat

zakaj?nismo mi Mamić..glupost nije zarazna,a ovdje je velika većina forumaša koji kuže..
a on nek vrijeđa svoju zdravu pamet kolko hoće
Vidi cijeli citat

ma znam, ali naporno je čitat sva ta koprcanja mamićevaca
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
20. ožujka 2014. u 13:03
A mislim neš ti naći elokventnijeg i sposobnijeg predsjednika od ovog stručnjaka koji je od jednog Dinama uspio napraviti privatnu prčiju koja mora nuditi milijune da bi ju došlo pogledati par tisuća ljudi u najprestižnijem sportskom natjecanju svijeta.

Pa i dotični Cibonaš ili recimo uvaženi forumaš veruda77 bi imali dobre šanse biti bolji predsjednici od njega, jer ako ništa,  pretpostavljam da barem ne bi za cilj imali potpuno uništenje kluba za razliku od gore navedenog.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.05.2012.
Poruka: 600
20. ožujka 2014. u 13:09

Kult ličnosti je zajebana stvar. Potrebno je određeno stanje svijesti da bi se bilo toliko podložno vođi čak i u vremenu kad mu se bliži kraj. 

 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.07.2013.
Poruka: 1.369
20. ožujka 2014. u 13:17
Nije vam valjao Šoić, nije vam valjao Canjuga, ne valja vam Mamić,, Nitko vam nikad ne valja i tako će te uvijek naći neki razlog i za onog ili one koji nasljede Mamića,, Ne odgovara vam nitko i tako će to uvijek ostati
[uredio Kiki1994 - 20. ožujka 2014. u 13:25]
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 13:21
Kiki1994 je napisao/la:
Nije vam valjao Canjuga, ne valja vam Mamić,, Nitko vam nikad ne valja i tako će te uvijek naći neki razlog i za onog ili one koji nasljede Mamića,, Ne odgovara vam nitko
Vidi cijeli citat


Jes ti taj Mate Škegro?
A?
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 13:23
Ja ne znam zašto se trudite nešto objasniti, ak nije sposoban procesuirati jedan novinski članak, zašto mislite da je sposoban shvatiti neku kompleksniju tezu? Zaš vi idete opovrgavati nešto kaj je on zamislio?

Smetaju mu  Boysi, smetaju mu Dinamovci tu na topicu, smetaju mu bivši igrači, sve mu smeta.Pa dobro, skoro sve..

Kaj se tu ima za dodati?

Netko tko nije sposoban shvatiti poantu izbora, pa makar i lošeg, ne zaslužuje mentalni i fizički napor jednog dostojnog odgovora na forumu.

Kiki1994 je napisao/la:
Nije vam valjao Canjuga, ne valja vam Mamić,, Nitko vam nikad ne valja i tako će te uvijek naći neki razlog i za onog ili one koji nasljede Mamića,, Ne odgovara vam nitko
Vidi cijeli citat


Jel se možeš sjetiti jednog razloga zbog kojeg oni možda nisu bili dobri? Ono, samo jednog jedinog. Ako te smijem zamoliti da makneš Imotski iz lokacije ukoliko misliš nastaviti s ovako kretenskim upisima.
[uredio xavice - 20. ožujka 2014. u 13:24]
  • Najnovije
  • Najčitanije