GNK Dinamo Zagreb 2013/14

CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
20. ožujka 2014. u 17:29
dosli su dani kad dinamovci krecu naprijed, zasto jednostavno ne pocnemo ovdje na forumu potpuno ignorirati razne brojeve ( 1,25,77...) cibonase i ostale ... svakom je jasno da se neki od njih grcevito bore jer im se blizi dan kad vise nece imati zasto ici na bankomat... osobno mislim da se ovo poprilicno zakotrljalo i da moze samo rasti i ubrzati kao lavina, a takve cemo onda lagano pregaziti...
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 17:42
Lynx17 je napisao/la:
OK, nije Dinamov, ali mooozda ce jednog dana biti: 


Marko Pjaca

http://www.youtube.com/watch?v=qimwiqoVUyI

Vidi cijeli citat

Sva trojica su dobri Šitum, Mišić i Pjaca. Šitum je najstariji pa i najzreliji, al ova dva imaju možda i više potencijala. Mišić ima bogomdanu brzinu, a i pokazao je i naznake nekog šuta, pregleda igre, jedino je brzoplet još previše. A Pjaca je tehnički najjači od njih.

Čini mi se da im svima trojici jedino završnica nedostaje, a to je već pravilo što se ovih iz Dinamove škole tiče. Napadača nismo stvorili pitajboga koliko (i onda potjeraju kramu), a ovi ofanzivci su svi dobri, ali premalo okomiti i opasni po gol.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. ožujka 2014. u 17:48
namodigrebza je napisao/la:

Sva trojica su dobri Šitum, Mišić i Pjaca. Šitum je najstariji pa i najzreliji, al ova dva imaju možda i više potencijala. Mišić ima bogomdanu brzinu, a i pokazao je i naznake nekog šuta, pregleda igre, jedino je brzoplet još previše. A Pjaca je tehnički najjači od njih.

Čini mi se da im svima trojici jedino završnica nedostaje, a to je već pravilo što se ovih iz Dinamove škole tiče. Napadača nismo stvorili pitajboga koliko (i onda potjeraju kramu), a ovi ofanzivci su svi dobri, ali premalo okomiti i opasni po gol.
Vidi cijeli citat



A nisu to "napadaci" nego krilni igraci, nesto sto takoder nismo "stvorili" u puno vrijeme.  Ne samo Dinamo, nego Hrvatska opcenito.  Zato bez obzira na formu/ozljedima, Perisic i Ilicevic, naprimjer, ce uvijek biti unutra ili blizu reprezentaciju. 

Ali zato stize sve vise takve igraci.  Brzi, pokretljivi igraci koji znaju "jurisati" po golu.  Igraci kojima mozes dati loptu u prostor.  TAMAN.

A to za napadaci stoji.
[uredio Lynx17 - 20. ožujka 2014. u 17:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.11.2012.
Poruka: 187
20. ožujka 2014. u 17:53
xavice je napisao/la:
Discovery je napisao/la:


Ali daleko smo mi još od takvog sistema. Prije toga moraju doći drastične promjene u statutu, raspustiti jedine pravne članove (skupštinu) i nekako uvrstiti sve one "supportetre" u članove. To neće biti lako. Također, raspušta se i nadzorni odbor. Sve to treba izglasati trenutna skupština, donijeti smjernice/kriterije za (moguće) sljedeće izbore.


Vidi cijeli citat


Već sam te zamolio da navedeš izvor po kojem ovako rezoniraš, a da nisu Vrbini "Memoari jedne vagine". Zakon, članak Statuta, nešto?

Promašio si priču, nalaz inspekcije jasno nalaže "JEDNAKO pravo SVIM  članovima kluba", ne znam zašto bi od skupštine koja je proglašena nelegalnom mogao doći ikakav drugi kriterijum , osim onog da moraš biti punoljetan.

Poanta cijele priče i je onemogućiti IO-u da manipuluira izbornim procesima, a tvoj prijedlog/zaključak ide u smjeru toga da Zoran i Zdravko Mamić glasaju o tome treba li kandidat (ZM) imati VSS ili je dovoljna srednjoškolska diploma.

Čisto sumnjam da će ovoići bez da se umiješaju Grad i MZOŠ.
Vidi cijeli citat


To je moje tumačenje statuta. To sam tulio i prije 4-5g. kada je prvi put netko predložio. MZOS je tražilo od kluba određene promjene. Ako je biračko tijelo nelegalno, tada sigurno nećeš tražiti od njih promjene. To je isto siva zona.

Ja i dalje ne puštam tezu da su trenutno jedino skupštinari članovi kluba, nitko, apsolutno nitko, me nije uvjerio u suprotno. Tako ja tumačim statut i dosadašnju praksu. To je po meni ključ svega. Statut se mora promijeniti. I ja sam apsolutno siguran da ćemo uskoro imati izbore. Skupština će odrediti protokol i kriterije izbora, raspustitit nadzorni i izvrši odbor te sami sebe. Uprava ostaje do izbora. 

Znam iz osobnog iskustva, kao član jednog inozemnog kluba, osjećaj kada sam dobio brošuru za predstojeće izbore. Iako sam udaljeno skoro 2000 km znam da se i mene nešto pita, da nisam mrtvo slovo na papiru. 

Iskreno me zanima kako će pravna služba kluba to posložiti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 17:57
Pa dobro, majstore, hoću li dobiti konačno taj članak Statuta ?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 17:57
Lynx17 je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:

Sva trojica su dobri Šitum, Mišić i Pjaca. Šitum je najstariji pa i najzreliji, al ova dva imaju možda i više potencijala. Mišić ima bogomdanu brzinu, a i pokazao je i naznake nekog šuta, pregleda igre, jedino je brzoplet još previše. A Pjaca je tehnički najjači od njih.

Čini mi se da im svima trojici jedino završnica nedostaje, a to je već pravilo što se ovih iz Dinamove škole tiče. Napadača nismo stvorili pitajboga koliko (i onda potjeraju kramu), a ovi ofanzivci su svi dobri, ali premalo okomiti i opasni po gol.
Vidi cijeli citat



A nisu to "napadaci" nego krilni igraci, nesto sto takoder nismo "stvorili" u puno vrijeme.  Ne samo Dinamo, nego Hrvatska opcenito.  Zato bez obzira na formu/ozljedima, Perisic i Ilicevic, naprimjer, ce uvijek biti unutra ili blizu reprezentaciju. 

Ali zato stize sve vise takve igraci.  Brzi, pokretljivi igraci koji znaju "jurisati" po golu.  Igraci kojima mozes dati loptu u prostor.  TAMAN.

A to za napadaci stoji.
Vidi cijeli citat

I Robben i Ribery, Di Maria i sl. su krilni napadači pa imaju završnicu. Mislim da bi morala sva trojica biti opasnija po gol..
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. ožujka 2014. u 18:05
namodigrebza je napisao/la:

I Robben i Ribery, Di Maria i sl. su krilni napadači pa imaju završnicu. Mislim da bi morala sva trojica biti opasnija po gol..
Vidi cijeli citat



Polako.  Mi taman imamo normalne krilni igracil, a ne centralni vezni koji su forsirani tamo.   Napredak.   Nemozes odma sve.   A znam da zelis spomenuti ga gdje god stignes, ali Kramaric nema veze s njima.  Ako zelis spomenuti/usporedivati sa Copa, Beqiraja, itd. onda ok.   Ali ovo je druga prica.

Falili su nam i krilne napadace i napadace.   Taman smo rijesili pricu o krilne igraca (ima i jos nekoliko u skoli).  Jos nam fali ti pravi napadaci/golgeteri. 



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
20. ožujka 2014. u 18:05
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
20. ožujka 2014. u 18:07
i to ti je kao  potpredsjednik HHO-a 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
20. ožujka 2014. u 18:09
KKPB je napisao/la:
i to ti je kao  potpredsjednik HHO-a 
Vidi cijeli citat

Kad ti je Čičak predsjednik, potpredsjednik ti može biti samo neko tipa Jajan iz Noćne More ili Peternel...
[uredio Simpatičan mladić - 20. ožujka 2014. u 18:10]
  • Najnovije
  • Najčitanije