GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 3.065
20. ožujka 2014. u 18:58
nešt slično i u večernjaku..nitko ni ne spominje rješenje koje nalaže da se omogući svim članovima da izaberu ili budu izabrani..
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 19:16
Simpatičan mladić je napisao/la:
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO  
Vidi cijeli citat

Visoko pozicionirani član HHO etiketira ludošću i glupošću eventualne demokratske izbore u mafijaško - monarhistički uređenom kolektivu.
I još krajnje neprofesionalno pljuje po osobama koje tom projektu daju podršku - i onda se svi ti poludebilni drugari tog istog nesretnika čude u kakvoj mi državi živimo. 
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 548
20. ožujka 2014. u 19:28
ian wright je napisao/la:
modri25 je napisao/la:
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Vidi cijeli citat


polako, gazda ti je jos u sedlu

ispucat ces svu municiju davno prije izbora i sto ces onda?
Vidi cijeli citat

a, nista...presaltat cu se na tvoj stil pisanja...."pit cu krv"...kao sto si ti radio svih ovih godina...
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
20. ožujka 2014. u 19:29
vezano za ovog igora peternela, izgleda da kod njega vrijedi izjava od nadana vidoševića " muž uvijek zadnji sazna"

pa jbt,

zoki mu trpa ženu amru peternel, više nego on kao muž, ali nije ni čudo oćito ima nekih bitnijih problema, recimo malo diskutirat na facebooku



http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
20. ožujka 2014. u 19:31
Taj Peternel je jedan od najfascinantnijih slučajeva u Hrvata. Ruga se Šimiću oko tog s Noinom arkom u isto vrime gurajući se duboko u analni otvor osobe koja itekako "dijeli Šimićevo mišljenje". Tipičan Mamićevac - dosljedno nedosljedan, osoba u konfliktu sa samom sobom, ali posebno fascinantna jer bi intelektualno (kao) trebala biti na višoj razini, što čini onda te konflikte još zabavnijima. Još dodaj dašak prečeste boljke osoba s titulom - uvjerenost da im stručnost u jednom polju daje automatski ekspertizu u svim poljima - i fešta je zagarantirana.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2010.
Poruka: 2.010
20. ožujka 2014. u 19:32
Danas 39. rođendan slavi Silvio Marić!

MaricSilvioV.jpg (293×180)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 19:34
modri25 je napisao/la:

a, nista...presaltat cu se na tvoj stil pisanja...."pit cu krv"...kao sto si ti radio svih ovih godina...
Vidi cijeli citat


A da se prestaneš ponašat ko zadnja Mamićeva kujica i onako zdravoseljački u tri rečenične konstrukcije objasniš što imasš protiv koncepta demokracije u Dinamu? Ajde pliz.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
20. ožujka 2014. u 19:35
Još Sulejman Tabaković lajka da farsa bude bizarnija. Osoba koja se kao bori kontra negativnih efekata privatizacije u isto vrime čini se podržava stanje u jednoj od najočitijih negativnih direktnih posljedica devedesetih.


Edit: Još ako je Marina Pavičić ona koja je radila u policiji "na suzbijanju gospodarskog kriminaliteta"...
[uredio MODD - 20. ožujka 2014. u 19:38]
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
20. ožujka 2014. u 19:40
xavice je napisao/la:
modri25 je napisao/la:

a, nista...presaltat cu se na tvoj stil pisanja...."pit cu krv"...kao sto si ti radio svih ovih godina...
Vidi cijeli citat


A da se prestaneš ponašat ko zadnja Mamićeva kujica i onako zdravoseljački u tri rečenične konstrukcije objasniš što imasš protiv koncepta demokracije u Dinamu? Ajde pliz.



Vidi cijeli citat


ja bi htio da on , cibonaš i pojedinci napišu 3 imena za izbore koja bi njih zadovoljila da nema mamića u dinamu,

mogu biti bivši nogometaši i poslovni ljudi.

molim 3 imena
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
20. ožujka 2014. u 19:40
Dasovic:  I bi li se novo vodstvo uspjelo othrvati utjecaju navijača, koji bi, po uzoru na Naš Hajduk, sudjelovali u vođenju kluba, donosili strateške odluke...?   

 

 

 

Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
  • Najnovije
  • Najčitanije