GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 19:49
MODD je napisao/la:
Još Sulejman Tabaković lajka da farsa bude bizarnija. Osoba koja se kao bori kontra negativnih efekata privatizacije u isto vrime čini se podržava stanje u jednoj od najočitijih negativnih direktnih posljedica devedesetih.


Edit: Još ako je Marina Pavičić ona koja je radila u policiji "na suzbijanju gospodarskog kriminaliteta"...
Vidi cijeli citat

Još je bizarnije, naime radi se o osobi koja je kao interna revizorica na HRT-u dobila izvanredni otkaz.
Dakle, ona kao "zviždačica" komentira i podržava ovakve trećerazredne intelektualne nuspojave kao što je ovaj Peternel i njegovo zauzimanje za nastavak monarhije osobe koja je valjda prototip svega onoga protiv čega bi se HHO trebao boriti.

Hala Madrid!
stboy
stboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2013.
Poruka: 265
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
20. ožujka 2014. u 19:51
Discovery je napisao/la:
xavice je napisao/la:
Discovery je napisao/la:


Ali daleko smo mi još od takvog sistema. Prije toga moraju doći drastične promjene u statutu, raspustiti jedine pravne članove (skupštinu) i nekako uvrstiti sve one "supportetre" u članove. To neće biti lako. Također, raspušta se i nadzorni odbor. Sve to treba izglasati trenutna skupština, donijeti smjernice/kriterije za (moguće) sljedeće izbore.


Vidi cijeli citat


Već sam te zamolio da navedeš izvor po kojem ovako rezoniraš, a da nisu Vrbini "Memoari jedne vagine". Zakon, članak Statuta, nešto?

Promašio si priču, nalaz inspekcije jasno nalaže "JEDNAKO pravo SVIM  članovima kluba", ne znam zašto bi od skupštine koja je proglašena nelegalnom mogao doći ikakav drugi kriterijum , osim onog da moraš biti punoljetan.

Poanta cijele priče i je onemogućiti IO-u da manipuluira izbornim procesima, a tvoj prijedlog/zaključak ide u smjeru toga da Zoran i Zdravko Mamić glasaju o tome treba li kandidat (ZM) imati VSS ili je dovoljna srednjoškolska diploma.

Čisto sumnjam da će ovoići bez da se umiješaju Grad i MZOŠ.
Vidi cijeli citat


To je moje tumačenje statuta. To sam tulio i prije 4-5g. kada je prvi put netko predložio. MZOS je tražilo od kluba određene promjene. Ako je biračko tijelo nelegalno, tada sigurno nećeš tražiti od njih promjene. To je isto siva zona.

Ja i dalje ne puštam tezu da su trenutno jedino skupštinari članovi kluba, nitko, apsolutno nitko, me nije uvjerio u suprotno. Tako ja tumačim statut i dosadašnju praksu. To je po meni ključ svega. Statut se mora promijeniti. I ja sam apsolutno siguran da ćemo uskoro imati izbore. Skupština će odrediti protokol i kriterije izbora, raspustitit nadzorni i izvrši odbor te sami sebe. Uprava ostaje do izbora. 

Znam iz osobnog iskustva, kao član jednog inozemnog kluba, osjećaj kada sam dobio brošuru za predstojeće izbore. Iako sam udaljeno skoro 2000 km znam da se i mene nešto pita, da nisam mrtvo slovo na papiru. 

Iskreno me zanima kako će pravna služba kluba to posložiti.
Vidi cijeli citat


Zamolio bih te da nazoveš Upravni sud RH i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta te da im pojasniš da su cijelo vrijeme u krivu. Hvala.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 19:51
blue@rhapsody1911 je napisao/la:


ja bi htio da on , cibonaš i pojedinci napišu 3 imena za izbore koja bi njih zadovoljila da nema mamića u dinamu,

mogu biti bivši nogometaši i poslovni ljudi.

molim 3 imena
Vidi cijeli citat


Ma ne, Cibonaš "je za izbore", sam kaj god se napravi njemu ne valja. Ne kužim onda zaš se sam ne angažira ak ga smeta, al dobro.

Al baš me zanima može li ovaj modri u dvije rečenice dati komparativnu analizu što se dobiva i gubi Mamićevim odlaskom/izborima. Ono, dvije prostoproširene rečenice s jednim poluargumentom ću uvažiti kao legitiman stav, samo da prestane autistično ponavljati ove parole iz partisjkih biltena.

Ne bi bio toliki tupan da se na drugim temama ne ističe ko velka Rvatina i "mrzi Jugoslaviju", a drka na istu u Dinamu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 19:54
Discovery je napisao/la:

Članak? Da ti citiram? Pa nisam ti ja Mike Ross (Suits) da zapamtim sve što pročitam. 

btw, zar nije statut "iscurio" na internet?
Vidi cijeli citat


Dobro, jel ti mene zajebavaš ili kaj?

Statut Dinama


Eto, zanima me jako gdje piše sve ovo što si ti ovdje zaključio. Ili ti i Vrba imati Statut s 15 skrivenih klauzula, koje su tak jako jebeno pametne, da je bolje da ih mi, obični fanovi, ne vidimo?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
20. ožujka 2014. u 20:02
xavice je napisao/la:
Discovery je napisao/la:

Članak? Da ti citiram? Pa nisam ti ja Mike Ross (Suits) da zapamtim sve što pročitam. 

btw, zar nije statut "iscurio" na internet?
Vidi cijeli citat


Dobro, jel ti mene zajebavaš ili kaj?

Statut Dinama


Eto, zanima me jako gdje piše sve ovo što si ti ovdje zaključio. Ili ti i Vrba imati Statut s 15 skrivenih klauzula, koje su tak jako jebeno pametne, da je bolje da ih mi, obični fanovi, ne vidimo?

Vidi cijeli citat


Ma jedan pravni sud je već u nekoliko navrata priznavao članovima Dinama svojstvo stranke u postupku, zajedno sa ministarstvom. Članovima, a ne skupštinarima. Nema se tu o čemu prosipati pamet po forumima.

A i Vrba je do sad totalno pokazao da ima kapaciteta za izmuljati tako nešto.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2010.
Poruka: 547
20. ožujka 2014. u 20:02
Duje77 je napisao/la:
MODD je napisao/la:
Još Sulejman Tabaković lajka da farsa bude bizarnija. Osoba koja se kao bori kontra negativnih efekata privatizacije u isto vrime čini se podržava stanje u jednoj od najočitijih negativnih direktnih posljedica devedesetih.


Edit: Još ako je Marina Pavičić ona koja je radila u policiji "na suzbijanju gospodarskog kriminaliteta"...
Vidi cijeli citat

Još je bizarnije, naime radi se o osobi koja je kao interna revizorica na HRT-u dobila izvanredni otkaz.
Dakle, ona kao "zviždačica" komentira i podržava ovakve trećerazredne intelektualne nuspojave kao što je ovaj Peternel i njegovo zauzimanje za nastavak monarhije osobe koja je valjda prototip svega onoga protiv čega bi se HHO trebao boriti.

Vidi cijeli citat


Pa evo meni đava nije da mira, pa se malo prošnjuva po dotičnom profilu. to je nevjerovatan izvor glupana i idiota, fascinatno.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 20:09
Da, evo i ja malo proletih kroz taj opskurni profil.
Lik piše dvadesetak statusa dnevno, uglavnom oko onog stavljenog statusa - nesretnici se sprdaju u stilu Mamićevih kujica s Hajdukom (ne daj bože da završimo kao oni) i na kraju Peternel frapirano konstatira da oni to žele uzeti badava.
Dakle mentalno - retardirane legende kluba (a uvrijedio je krajnje gnjusno i super Miku) žele preuzeti klub.
Član izvršnog odbora kao neki priglupi balavac sere po fejsu o drugim javnim osobama, u maniri najgoreg ispljuvka.
I da, frend mu je Dikan.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
20. ožujka 2014. u 20:10
xavice je napisao/la:
Discovery je napisao/la:

Članak? Da ti citiram? Pa nisam ti ja Mike Ross (Suits) da zapamtim sve što pročitam. 

btw, zar nije statut "iscurio" na internet?
Vidi cijeli citat


Dobro, jel ti mene zajebavaš ili kaj?

Statut Dinama


Eto, zanima me jako gdje piše sve ovo što si ti ovdje zaključio. Ili ti i Vrba imati Statut s 15 skrivenih klauzula, koje su tak jako jebeno pametne, da je bolje da ih mi, obični fanovi, ne vidimo?

Vidi cijeli citat


Nisam dobro shvatila u čemu je problem? Upravo zadnje inspekcijsko rješenje i dokazuje da su svi članovi pred zakonom isti, a da nisu bili, a trebali su biti. 

To dokazuje da je cijelo vrijeme udruga vođena nelegalno, a skupštinari su se ponašali KAO da su jedini članovi jer Mamićima tako paše i tako su postavili stvari. Dakle nije to bilo propisano statutom nego ostvareno ponašanjem u praksi.

Statut vam tu niti ne treba jer su oni izbjegavali bilo kakvu pravnu formulaciju koja se dotiče svih članova i njihovih demokratskih prava, tako da netko slučajno ne zatraži ono što članovi traže već četvrtu godinu. Ovo oko čega se sporite( da su prema statutu samo skupštinari članovi) nije istina. Spominju se općenito članovi, bez distinkcije.

Svi znamo da se skipština ponaša kao da Dinamo ima ukupno 80 članova, ali to nema podlogu čak niti u statutu pa je rasprava promašena.
[uredio Silvija Lux - 20. ožujka 2014. u 20:10]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 548
20. ožujka 2014. u 20:10
xavice je napisao/la:
blue@rhapsody1911 je napisao/la:


ja bi htio da on , cibonaš i pojedinci napišu 3 imena za izbore koja bi njih zadovoljila da nema mamića u dinamu,

mogu biti bivši nogometaši i poslovni ljudi.

molim 3 imena
Vidi cijeli citat


Ma ne, Cibonaš "je za izbore", sam kaj god se napravi njemu ne valja. Ne kužim onda zaš se sam ne angažira ak ga smeta, al dobro.

Al baš me zanima može li ovaj modri u dvije rečenice dati komparativnu analizu što se dobiva i gubi Mamićevim odlaskom/izborima. Ono, dvije prostoproširene rečenice s jednim poluargumentom ću uvažiti kao legitiman stav, samo da prestane autistično ponavljati ove parole iz partisjkih biltena.

Ne bi bio toliki tupan da se na drugim temama ne ističe ko velka Rvatina i "mrzi Jugoslaviju", a drka na istu u Dinamu.
Vidi cijeli citat

puno ti toga nadrobis....sta se mene tice mozes i gluposti pisati...ali bih te zamolio bez zvezde i arkanovaca...kao sto si spominjao u prijasnjim postovima....okej???
  • Najnovije
  • Najčitanije