GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 19:50
SAS1987 je napisao/la:
luđak je napisao/la:
kagawa je napisao/la:
blue@rhapsody1911 je napisao/la:

PREKID PRIMIRJA !! 


Index je od zagrebačke policije dobio potvrdu postupanja sinoć prije 22 sata.

POLICIJA je privela desetak osoba koje su se u ponedjeljak navečer tukle u centru Zagreba u blizini Pošte na Glavnom kolodvoru.

Tučnjava 30-ak navijača, koja je ranije dogovorena, trajala je desetak minuta. Policija je ubrzo stigla na lice mjesta i po okolnim ulicama hvala huligane.

"U međusobnom razračunavanju sudjelovalo je nekoliko desetaka osoba, određene osobe su još na obradi, nakon koje ćemo i dati podatke o događaju. Klasifikacija još uvijek traje", kazali su nam u policiji.
 
Od njih desetak privedenih većina je iz Zagreba, no u postaji su završili i mladići s područja Dalmacije.

Prema informacijama iz navijačkih krugova prekinuto je primirje Boysa i Torcide koje je izazvala vaučerizacija i zbog koje su na maksimirskom derbiju najveći rivali bili na istoj tribini.

Vaučera više nema, no u subotu je derbi na Poljudu, pa se čini da ponovno imamo problem.

Vidi cijeli citat


nebi se cudio da je Mamic rekao novinarima da napisu ovo...cudno da se ovo dogada pogotovo sto su prije koji mjesec BBB i Torcida bili zajedno na tribini

Vidi cijeli citat


bojim se iskreno da tu neće pomoći više nikakvi proglasi grupa...

a sad ćemo fino gledati regionalnu ligu iz fotelja i mafija će i dalje krasti
Vidi cijeli citat


Ma kakva regionalna liga?

Vidi cijeli citat


samo pogledaj kaj je uefa zadnjih godina pričala,,,,da još nije vrijeme za regionalnu ligu ali u skoroj budućnosti da bude morala biti 

očito će jedna tučnjava ugasiti scenu samo tako...a mamić sad uživa kad je ovo vidio danas
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2010.
Poruka: 2.010
18. ožujka 2014. u 19:59
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
18. ožujka 2014. u 20:04
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat

Austrija ili slovenija ne žele pripremne utakmice dinama a kamoli ligu...

(i nisam to sada napisao zato što je mamić tako rekao na skupštini)
Too drunk to fuck
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
18. ožujka 2014. u 20:05
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat

Nemoj se uvrijediti ali ovo je čista glupost. Derbiji naših klubova sa Žilinom, Slovanom, Debrecenom, Videotonom ili Rapidom nemaju smisla i sama liga nema smisla, ali derbiji sa starim znancima donose neku draž iako ih ne želim.

Inače sam protiv bilo kakve regionalne lige u svim sportovima...
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
18. ožujka 2014. u 20:13
RobiRi je napisao/la:
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat

Nemoj se uvrijediti ali ovo je čista glupost. Derbiji naših klubova sa Žilinom, Slovanom, Debrecenom, Videotonom ili Rapidom nemaju smisla i sama liga nema smisla, ali derbiji sa starim znancima donose neku draž iako ih ne želim.

Inače sam protiv bilo kakve regionalne lige u svim sportovima...
Vidi cijeli citat

+1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 20:16
RobiRi je napisao/la:
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat

Nemoj se uvrijediti ali ovo je čista glupost. Derbiji naših klubova sa Žilinom, Slovanom, Debrecenom, Videotonom ili Rapidom nemaju smisla i sama liga nema smisla, ali derbiji sa starim znancima donose neku draž iako ih ne želim.

Inače sam protiv bilo kakve regionalne lige u svim sportovima...
Vidi cijeli citat


nas se nikaj ne pita ...nego glavešine iz uefe naređuju a naši izvršavaju naredbe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 392
18. ožujka 2014. u 20:17
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat


Netreba nama nikakva regionalna liga , nama je dovoljan hnl u kojem Dinamo nema 2 ekipe , Dinamo koji nije privatni biznis jedne obitelji nego nogometne klub i tjt ništa više
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 20:18
jozinho86 je napisao/la:
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat


Netreba nama nikakva regionalna liga , nama je dovoljan hnl u kojem Dinamo nema 2 ekipe , Dinamo koji nije privatni biznis jedne obitelji nego nogometne klub i tjt ništa više
Vidi cijeli citat


lokomotiva, rijeka, slaven, osijek, istra su sve dinamovi klubovi...onda bi pola lige bi se maknulo i dovelo bi se iz druge par novih
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 392
18. ožujka 2014. u 20:20
luđak je napisao/la:
jozinho86 je napisao/la:
dr.t je napisao/la:
Ja sam ZA regionalnu ligu. Ali, regionalnu ligu Srednje Europe s Slovenijom, Mađarskom i Austrijom (i/ili Slovačkom). Regionalna liga s klubovima jugoistočne Europe ne dolazi u obzir.
Vidi cijeli citat


Netreba nama nikakva regionalna liga , nama je dovoljan hnl u kojem Dinamo nema 2 ekipe , Dinamo koji nije privatni biznis jedne obitelji nego nogometne klub i tjt ništa više
Vidi cijeli citat


lokomotiva, rijeka, slaven, osijek, istra su sve dinamovi klubovi...onda bi pola lige bi se maknulo i dovelo bi se iz druge par novih
Vidi cijeli citat


Onda možeš i hajduk svrstat pod Dinamov klub jer ga je Dinamo dobio 5:0
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2013.
Poruka: 1.291
18. ožujka 2014. u 20:27
hrvatskoj je savim dovoljna prva liga sa 8 klubova. druga liga amaterska iz koje bi crpili igrače za ovih 8 prvoligaških. dinamo, hajduk, rijeka, osijek, belupo, split, zadar, cibalia.
  • Najnovije
  • Najčitanije