GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 13:45
Kiki1994 je napisao/la:
Da se razumimo ja ne podržavam Mamića i ovakav Dinamo, želim da se vrati stari sramota je recimo da šampiona prati 1000 ljudi na Maksimiru i sl,, Aliiii sam uvjeren da će se opet naći nešto protiv nekog tko nasljedi Mamića jer se bez toga očito nažalost ne može
Vidi cijeli citat


Koji kurac onda grintaš?

Canjuge, Mamići i slične nakaze narasle na krastama kumrovečkog  leša bi trebali dobiti uvijek jedan te isti odgovor u civiliziranom društvu. Jedino je u RH taj posao prepušten navijačima.

Canjuga je promijenio ime TVOG kluba.

Mamić je priosvojio TVOJ  klub, unatoč Zakonu o udrugama koji jasno kaže da ga TI tamo trebaš izabrati.

Jel tako teško shvatiti da se ne radi o nekakvom imaginarmom cilju, negio baš TEBI koji ovo čitaš i TVOJIM pravima. Ak to kužiš, koja ti je pička materina da to smatraš tako nebitnim?

Jebeš mi sve ako ja vas razumijem. Pa jel te ne boli srce kad taj četnik kaže da će otići iz Dinama kad on želi, a danas on, iznad i van svih zakonskih propisa odlučuje da je baš sada, kad treba dobiti nogu u guzicu, privatizacija najbolje rješenje za Dinamo i on je taj koji će to odlučiti.

Daj više shvati da je to TVOJ jebeni nogometni klub i da ga ti trebaš čuvati i braniti, jer ti ga nitko drugi neće!
[uredio xavice - 20. ožujka 2014. u 13:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2013.
Poruka: 2.870
20. ožujka 2014. u 13:48
Nesto gledam malo filmice iz mladih kategorija, konacno su poceli cesce uplodavati tekme:
https://www.youtube.com/watch?v=Ytohs6smYp4&list=UURI1AYhBm6w7Rz0DMLwK9cA

I moram reci da se Coric i Knezevic u kadetima najvise isticu. Knezevic (ima br. 10) neodoljivo podsjeca na Kovu, prolazi ih kao cunjeve, igra centralnog veznog, jos je opasan po gol, a mali Coric (protiv Osijeka br. 9 na ostalim tekmama mislim 7) isto sa lakocom prolazi, uvijek ima dobro rjesenje, opet ponavljam prva pomisao mi je Gotze. Zabio je ovdje odlican gol, i mislim 2 asista, na svakoj tekmi je medu boljima. Njih dvoje se cine kao odlican par veznih, i super je sto ce igrati sada 2-3 godine skupa, ako je i srece i u seniorima Dinama.

U juniorima, Brodic naravno, Mamic koji bi mogao biti dobar bek, a od ostalih tko zna ima ih dosta jako solidnih koji bi mogli biti korisni T.Halilovic, (Nurisi)

U svakom slucaju lijepo je vidjeti da imamo buducnost skoro pa zagrantiranu na nekim pozicijama, uglavnom u sredini veznog reda, i nakon vjerovatnog odlaska Brozovica, Halila, Ademia pa i dalje u buducnosti - Cleytona koji vjerovatno nece vise od 2 sezone tu biti zbog godina, imat ce ko da ih mjenja, posto ce ova dvojca vec za godinu dana vjerovatno pokucati na vrata prve momcadi i polako se uvoditi, tu je i Pavicic, za zadnjeg veznog Biljan.. Ostaje za vidjeti i buduca krila Lovrena, Brekala koji, cini mi se, tek pocinju dobivati minute u kadetima.
[uredio Haremzg - 20. ožujka 2014. u 13:50]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
20. ožujka 2014. u 13:50
Vjerujte ženi, ovakvu košuljicu boje ciklame, može odjenuti samo punokrvni muškarac, sposoban i samouvjeren.
Kada ste tako nešto vidjeli na nekom šonji?
Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
20. ožujka 2014. u 13:52
Led te jebo, odijelo na drugoj slici je definicija neukusa i seljačije 
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
Zdravko Maček
Zdravko Maček
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.09.2012.
Poruka: 198
20. ožujka 2014. u 13:56
moram priznati da me ni najmanje nije razočarao...izgleda točno onako kako sam ga zamišljao
spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.822
20. ožujka 2014. u 13:56
Kiki1994 je napisao/la:
Da se razumimo ja ne podržavam Mamića i ovakav Dinamo, želim da se vrati stari sramota je recimo da šampiona prati 1000 ljudi na Maksimiru i sl,, Aliiii sam uvjeren da će se opet naći nešto protiv nekog tko nasljedi Mamića jer se bez toga očito nažalost ne može
Vidi cijeli citat


Izrigat ću se više, majkemi.....

Jastog = nepismeno zlo
Zdravko Maček
Zdravko Maček
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.09.2012.
Poruka: 198
20. ožujka 2014. u 13:57
pojeo sam sendviče koji su zamotani u foliju manje sjajili od tog odijela
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 14:02
Vi uopće ne kužite.

Pa to je sada in, to je šik.

Tako mu je rekla direktorica za međunarodne odnose.




Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 14:15

 

Ne treba brinuti za budućnost kluba. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
20. ožujka 2014. u 14:31
namodigrebza je napisao/la:

 

Ne treba brinuti za budućnost kluba. 

Vidi cijeli citat


auuuu kako dobra slika..otac i sin krečak u gornjem desnom uglu..jap..onaj krečak sa zastavicom u ruci..a i sin je danas na drugoj ligi

  • Najnovije
  • Najčitanije