GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. ožujka 2014. u 14:32
namodigrebza je napisao/la:

 

Ne treba brinuti za budućnost kluba. 

Vidi cijeli citat


kakva seljačina ovaj tatin sinčić škegro, kak izgleda njega bi se i cigani posramili 

nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.896
20. ožujka 2014. u 14:37
Captain Jack je napisao/la:
kakva seljačina ovaj tatin sinčić škegro, kak izgleda njega bi se i cigani posramili 
Vidi cijeli citat



oces reci da se ne uklapa u danasnji Dinamo?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 681
20. ožujka 2014. u 14:38
Ja kad tipa vidim prvo mi padne na pamet ona Luka.....Borna......Luka.....Borna, ja sam Luka imam najveću kuću u kraju tata mi je kupio auto da se ne vozim u tramvaju, volim skupo volim seksi djevojka mi se zove...
spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.822
20. ožujka 2014. u 14:43
Želim da Mamić:
napusti Dinamo    67%
ostane u Dinamu    33%

početak ankete: 17.03.2014. broj glasova: 8887
Jastog = nepismeno zlo
smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
20. ožujka 2014. u 14:58

DINAMO NAKON MAMIĆA Igor Bišćan predsjednik, Šokota zamjenik, Prosinečki trener

  •  

    Drago Sopta / Cropix

     

Autor: Alen Lesički

Objavljeno: prije 23 min

 
 
 
Share

 

Na klupi Robert Prosinečki, Igor Bišćan kao predsjednik DinamaTomo Šokotanjegov zamjenik, Silvio Marić i Dario Šimić zaduženi za sportski sektor kluba. I funkcija Mihaelu Mikiću, najtrofejnijem igraču u povijesti Dinama. To je alternativaZdravku Mamiću.

Prosinečki još kalkulira, a ostatak postave zasad se još uvijek vodi kao neslužben.Jer sve što generacija 1997. zasad plasira u eter jest najava press konferencije na kojoj će predstaviti svoj plan.

Protuteža Skupštini

A prema tom planu - ne namjeravaju istaknuti kandidaturu kao Mamićevi sljednici, nego će se potencirati priča o nužnosti demokratskih izbora u Dinamu te povratkunavijača. Oformit će ‘pool’ u kojem će biti zaslužni igrači Dinama kao protuteža aktualnoj Skupštini kluba. Skupina već vodi razgovore s navijačima. Uostalom, nekoliko puta su viđeni u Šimićevom ‘Vivas Baru’ na zagrebačkom kvartu Kruge kako razrađuju strategiju ulaska u klub. BBB-i im ‘čuvaju leđa’. Neke glasine idu u smjeru da Marić, Šimić i ostali ne bi ni krenuli u cijelu tu priču da nemaju potporu najvjernijih Dinamovih navijača.

ZZD bez favorita

Oglasila se i građanska inicijativa Zajedno za Dinamo. Opravdano se boje da priča ne krene u krivom smjeru; da se ne zaboravi suština, odnosno provedba izbora po načelu ‘jedan član - jedan glas’.

- Drago nam je da se pojavila skupina koja dijeli naš stav o nužnosti provedbe demokratskih izbora u Dinamu, ali mi nikoga ne želimo favorizirati - istaknuo je Juraj Šišić iz ZZD-a te pojasnio:

Kako će izgledati izbori

- Mi smo se oformili kako bismo upozorili na nepravilnosti. Ne želimo funkcije i to nas nikada nije zanimalo, iako nam se svašta nudilo. Svatko tko je za demokratske procese u Maksimiru ima našu podršku, a navijačima poručujemo da na izborima, za koje se nadamo da će biti brzo, glasaju prema savjesti.

No, do eventualnih izbora moraju se zadovoljiti određeni preduvjeti. Prvi i osnovni jest sazivanje izvanredne skupštine Dinama na kojoj bi se u statut trebala ugraditi mogućnost da članovi kluba na neposrednim izborima biraju vodstvo Dinama. Ne manje bitna stvar je model prema kojim bi se izbori održali.

Navijački krugovi sugeriraju oformljavanje izborne komisije koja bi imala zadatak odrediti pravila igre. Logično je da bi u njoj sjedili predstavnici Dinama, Grada, Ministarstva, ZZD-a... Oni bi kreirali ‘pravilnik o izborima’ u kojem bi bili važni detalji, poput onih tko ima pravo glasa, uvjete koje bi kandidati trebali zadovoljavati, mjesto, način i vrijeme održavanja izbora...

Prijelazno razdoblje

Zdrav razum sugerira kako bi glasanju mogli pristupiti svi punoljetni članovi kluba, a u svrhu sprečavanja manipulacija idealno bi bilo da birači iza sebe imaju barem jednogodišnje članstvo u klubu iz Maksimira.

Logično je i da mandat pobjednika prvih izbora bude na kraće vremensko razdoblje, recimo od godinu dana. U tom, nazovimo ga prijelaznom razdoblju, uredio bi se statut i sve radnje potrebne za novi model funkcioniranja kluba. Tek tada bi slijedili pravi izbori u kojima bi se kandidati borili za mandat od četiri godine.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 548
20. ožujka 2014. u 14:58
Silvija Lux je napisao/la:
Vjerujte ženi, ovakvu košuljicu boje ciklame, može odjenuti samo punokrvni muškarac, sposoban i samouvjeren.
Kada ste tako nešto vidjeli na nekom šonji?
Vidi cijeli citat

ti bokca...postali ste, i modni kreatori. naklon do poda
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 15:00
modri25 je napisao/la:
ti bokca...postali ste, i modni kreatori. naklon do poda
Vidi cijeli citat
Škegro sine...
Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 548
20. ožujka 2014. u 15:02
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
20. ožujka 2014. u 15:03
modri25 je napisao/la:
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Vidi cijeli citat

hvala, doviđenja.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 548
20. ožujka 2014. u 15:04
CISCO je napisao/la:
modri25 je napisao/la:
ti bokca...postali ste, i modni kreatori. naklon do poda
Vidi cijeli citat
Škegro sine...
Vidi cijeli citat

a, jesi brz...
  • Najnovije
  • Najčitanije