faktografer je napisao/la:
Na Legijinom forumu nisu zadovoljni razmjenom Kastrati - Emreli. Kažu da je to pljačka i da je zbog takvih stvari (dobrog poslovanja) Dinamo tu gdje jest u odnosu na Legiju. Doduše o Kastratiju pišu kao o najvećem promašaju u povijesti. Jedino dobro po čemu ga pamte je gol za pobjedu 0-1 u Moskvi kod omraženog ruskog Spartaka i ta pobjeda im jako puno znači pa samo zbog toga nije na stupu srama.
Vidi cijeli citat
digni jedan neimenovani topic na ovom forumu za 20 razina histerije i promjena raspoloženja i dobit ćeš prosječnog navijača Legije
samo nevjerojatni splet podmetanja, urota i sprege unutarnjih i vanjskih neprijatelja sprečavaju Legiju da bude odmah tu uz bok Realu i Manchesteru, kamo realno i spada po svojoj povijesti
Poljaci ❤️ 🇵🇱
[uredio ian wright - 03. veljače 2022. u 00:14]