Pristupio: 26.07.2018.
Poruka: 2.494
12. listopada 2022. u 10:53

Ovo nije kritika Čačića jer mrzim kad ga ljudi uzdižu nakon dobrih tekmi i smjenjuju nakon loših, ali meni se čini da smo obje tekme protiv Salzburga praktično izgubili na kvalitetu stručnog stožera.

Nije bilo neke preočite stvari zbog koje smo izgubili, samo imam dojam da su oni malo bolje fizički pripremljeni od nas, malo su nas bolje taktički pročitali, malo se brže kreću terenom, malo su mobilniji bez lopte, malo su jači u duelima, malo su discipliraniji, malo su mentalno stabilniji... i puno takvih "malo" je dovelo do toga da oni imaju četiri boda iz naših tekmi, a mi jedan. Ako ćemo se spustiti na prizemnu razinu - bila je tu greška naše obrane koja im je omogućila da daju jeftini gol u drugoj tekmi, mi smo fulali dve stopostotne prilike gore, ali jednostavno mislim da smo malo zaostajali na svim poljima. Znalo se kako Petko igra pa ga se blokiralo na svakoj visokoj lopti, znalo se koja je Oršićeva mat pozicija i nije uspio u nju ući ni jednom u 180 minuta, znalo se da nemamo snage za više od 60-70 minuta visokog tempa i dočekao se taj pad, znalo se da prebacujemo lopte na krila i da igrač utrčava iza krilnog prema napred i bili su spremni na to, znalo se kako gradimo napad od obrane i gro puta igrači nisu imali kome dati loptu jer su oni bili dobro pozicionirani... jednostavno, nismo mi ni izgledali loše koliko smo izgledali pročitano.

12. listopada 2022. u 11:17

Mi smo "izgubili" bodove protiv Salzburga onom pobjedom protiv Chelsea u prvom kolu.

nisu ni oni izgledali nepročitano

strašni Šeško koji će za dvije godine otić u Borussiju za 50 miljona se u dvije utakmice nije zapravo puno vidio

po meni dvije utakmice u kojoj su oni bili bolji u prvoj, a mi u drugoj. Za drukčiji dojam su odlučile sitnice i prečka u 90. minuti. Udarac Chelsea u Maksimiru u 87. minuti je završio u stativi. Jbga, to je sport

[uredio ian wright - 12. listopada 2022. u 11:21]
bole3
bole3
Pristupio: 24.07.2016.
Poruka: 2.558
12. listopada 2022. u 11:48

Šeško je već prodan, talentiraniji jesu ali svejedno su najlošiji salzburg u zadnjih 7-8 godina čak mi izgledaju kao lošija ekipa od one sa sorijanom i ekipom, dakle play off kvalifikacija za lp. Dojam je da se moglo više ali realno dinamo se nije osnažio dovoljno pred LP da bi zaslužio prolazak

Vidi cijeli citat

Da je prekršaj na Baturini bio metar dalje od gola, taman bi se spustila pod prečku.

canislupus je napisao/la:

Svatko tko je branio zna da se to brani jedino ako se kockas pa krenes ranije.

bio sam golman, cesto se "kockao" i krenuo ranije i cesto mi proslo. ali opcenito me fascinira koliko golmani vole crtu, a ne vole istrcati.

DZG_bbb je napisao/la:

...zamjenu (koji to nikad nece biti nazalost), dovedes kvalitetno lijevonogo desno krilo, kombiniras Orsica i Špikica lijevo. I imas dakle sve, samo zalosno je da to ovi ne uvidaju, steta. Ne fali nam puno, ali smo nesposobni jbg.

ili staviš na tu poziciju točno to što si naveo sa Bočkajem.. Lik je tri puta opasniji od Špikića... Špikić tako lijepo napreduje al je ograničen... želio bi biti Ronaldo a nede mu.. Špikić 21 tekma 3 gola i 4 asista, Bočkaj 14 tekmi 4 gola i 5 asista. S time da je Bočkaj i bacan na beka a Špikić udara po krilu stalno

Nolite iudicare secundum faciem, sed iustum iudicium iudicate!
canislupus
canislupus
12. listopada 2022. u 12:08

MajorTom je napisao/la:

Ljubičić jučer opet jedan od najboljih iako je igrao lijevog beka. Koga mi to imamo u rosteru koji bi jučer odigrao bolje od njega a da bi on mogao igrati u vezi?

Pogrešno postavljeno pitanje. Ne treba ti netko tko će odigrati bolje od njega, već netko tko će odraditi posao. LB imamo, ali ga skoro uopće ne koristimo, a nije ni prijavljen za LP. RBS je zbog formacije i načina koji igraju ostavljaju puno prostora po bokovima i zato smo ih tako lako probijali. Štefulj ,da je bio prijavljen, mogao je ući jučer kao zamjena pa bi se Ljubičića gurnulo u sredinu umjesto Ademija. Kako bi odregirao ne znam zbog nedostatka utakmica, ali ono što je sigurno je da ima bolji ubačaj od Ljubičića, a i prošle sezone je bio dobar u ono malo utakmica što je odigrao (niti je izuo nekoga svojim potezima, ali nije ni zajebao).

MajorTom
MajorTom
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.677
12. listopada 2022. u 12:14

Svašta. Sad je Štefulj spasitelj.

Sloboda nije jednostavni domaći zadatak, ona je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi
Avtomatiq
Avtomatiq
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 4.566
12. listopada 2022. u 12:20

nikad necu shvatit da cacic mijenja u 78oj minuti, a prije toga barem 15 min gleda kako mu igrači nemaju energije i kako svaka lopta u nasoj polovici zavrsi u sesnaestercu nakon dva dodavanja