To su te rakete, a i cijena je prihvatljiva jer se ipak radi o zastarjeloj tehnologiji..

Željan dokazivanja
Pristupio: 31.08.2014.
Poruka: 494
29. studenog 2023. u 09:48

Kaj se tiče konf. lige baš mi je svejedno, utakmica više ili manje. Tu ionak nemremo ništ napraviti a niti se bude Jakirović moral tetovirat ali prvenstvo to je bitno

Ničota:

A dok se čeka što će biti s Hoxhom, Dinamo je 'bacio oko' na još jedno kosovsko krilo i to igrača, koji ga je ove sezone već uništio. Radi se o Almiru Kreyziuu, 25-godišnjem igraču Ballkanija, koji je Modre u Prištini, u utakmici Konferencijske lige bacao u očaj. Ballkani je slavio 2-0, Kreyziu zabio gol i bio najbolji igrač, nerješiva enigma za Dinamovu obranu. Bez je, efikasan, okomit, a to je ono što traži Sergej Jakirović, a bio je Kreyziu i ranije na Dinamovoj listi potencijalnih pojačanja.

29. studenog 2023. u 10:51

Kao da je bitno koga će dovesti Dinamo? 2 mil. € za Hoxhu je čisto izvlačenje novca iz kluba. Zainteresiramo se samo za igrače Hnl, Albanija, Bih, Kosovo... gdje se može oprati novac. Sve dok je sponzoruša i mumijetina u klubu, rezultati i tko će doći uopće nisu bitni. Mumija se doslovno raspada on još odlučuje. Ne znaš što je gore mumija i sponzoruša ili ovi što se deru 90 minuta jedno te isto na tribinama. Spominje se mali Brazilac, taj neće zaigrati za seniore ako ovi ostanu u upravi.

Astana je postala nebitna skroz, Hajduk ima pet u nizu jedan primljen gol, koliko mi imamo u nizu? Koga smo mi zadnji puta dobili da se nismo spašavali u zadnjim minutama? Ako Hajduk ne proda nikoga, a mi dovedemo ovakva pojačanja, ne trebamo uopće rszmišljati o Hajduku, već o Rijeci i borbi za viceprvaka Hnl-a, Hajduk je već sada na mnogim pozicijama bolji od nas.Pa što više rade od kluba to stvarno nije normalno.

29. studenog 2023. u 12:50

Gladao sam sve utakmice hajduka i mogu reći da im je igra gora od naše, ali bodovi se skupljaju. To mora stati. Sad imaju taktiku kad povedu da puste protivniku loptu znajuči kvalitetu naše lige da će biti sigruno velika greška obrane ako ne već autogol. A mi napadamo ko sivonje i protivnik nam iz jednog šuta zabije.