Poruka: 315
29. studenog 2023. u 20:12

Zivcani je napisao/la:

Trener je izgubljen isti tren kad ne vidi da mu je igra za krc nego prica o nekoj nesreci i sl. a Jakir to radi od pocetka.

Imas 2-3 poluprilike po utakmici a njemu je to super , u Rudesu jedva cekaju takvog trenera.

Vidi cijeli citat

Ima on izliku za loš rezultat tamo, u stvari ima dvije izlike. Umjetan teren koji je loš i poluzaleđen i -2/-3, ali to su uvjeti za igrače Dinama, za igrače Astane su puno povoljniji uvjeti.

Baš...

Pa kako ne spomene utakmice u kojima je protivnik nesretno gubio bodove, ispada da smo mi samo bez sreće. Imali smo mi u nekim utakmicama više sreće nego pameti.

Daj budi muško i reci igramo za k... i to ćemo popraviti. Baš me zanima sutra koji će izgovor biti ukoliko izgubimo (uvjeren sam da budemo).

Care toj ekipi iz Plzena se uvalja 3 komada jer su zreli za to pa te onda jedan lagan penal ne košta 3 boda.

Galileo Maravić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 3.499
29. studenog 2023. u 21:57

Nemam namjeru trolat, ali jednostavno mislin da previše kritizirate Jakira.

Neosporiva je činjenica da neide glatko, ali vama je igrački kadar znatno slabiji nego lani i pogotovo nakon preklani.

Nima više Livakovića, Šutala, Oršića pa i Ivanušeca. Plus, ozljeda Petkovića je bila velik hendikep

Ne radi Sergej idealno, ali previše ga se kritizira ovod.

On je u Rijeci i Gorici pokaza da zna i teško mi se oteti dojmu da ipak zaslužuje više kredita

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
Lidl Mourinho
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.11.2023.
Poruka: 50
29. studenog 2023. u 22:44

Zašto Dinamo nije u igri za Selahija, još imamo sjaj rezultata i velikih imena koja su igrala ovdje. Mislim da bi došao pješice a lik je igrač prvenstva dosad

Galileo Maravić je napisao/la:

Ne znam kad ce ljudi vise shvatiti da ovo nije Gorica , Rijeka ili Zrinjski.

To je isto kao da ja kazem da je Ante Cacic trener za Bayern.

I corava kokos nade zrno
Eternaut
Eternaut
Poruka: 315
29. studenog 2023. u 23:49

Spusti kolega. Spusti letvicu nisko, nismo mi više Bayern u Hnl, mi smo rang u gram s Rijekom, gram bolji od Gorice i upitno kako bi prošli protiv Zrinjskog. Ispravnije je reći u ovom trenutku " nije ovo Sesvete..."

Odgovor kolegi oko Jakira. Svatko tko želi vidjeti vidi da po pitanju rezultata Jakir ništa nije kriv, Dinamo je momčadski doslovno katastrofalan. Jakir je kriv jer konstantno neke izlike traži i krivce u drugima, i kriv je zato kad iz njegovih usta izađe ime koje bi on dovukao u Dinamo, Dinamovom navijaču dođe slabo.

ajmo prognoze za danas

kaže temperatura oko 0 Celzija u Astani, što znači da je globalno otopljavanje došlo i do predgrađa Kine

Astana's chief claim to fame is that it is the second-coldest capital city in the world, with temperatures in winter dropping as low as minus-40 degrees. (The coldest is Ulaanbaatar, in Mongolia.)

neuobičajeno toplo vrijeme će više odgovarat našim trupama

tri pobjede protiv njih, ali sve tri pod sjenom: prvu ih je razbio Ivanušec, ali zadnjih 15-tak minuta se opasno visilo, obrana se raspala i samo je Livaković sačuvao mrežu čistom. U revanšu je to opet bilo li-la, piše se 2:0, ali drugi gol tek u zadnjim minutama. Ali to je bilo davnih dana prije 4 mjeseca kada se od Bišćana tražilo savršenstvo. Danas je daj što daš, kriteriji su se promijenili

drugi puta u ZG opet kao sve pod kontrolom, oni smanje na 3:1, bliži se zadnjih 15 minuta kada kreće panika kod Plavih panzera i onda se pojavi Dinama nedostojan Mihaljičenko i s dvije asistencije to pretvori u rapsodiju

Astaneri su malo naivni u obrani, nedovoljno konkretni u napadu, vidim da ih je u pretkolu razbio i ove sezone loši Ludogorec. Gledao sam ih još protiv Viktorije i to su Česi dobili stvarno rutinski, bez puno igre, otprilike kao i Ast-Din

prošlo kolo nisu uspjeli dobit Ballkanija doma, ali kao da je lako dobit ekipu u kojoj igra Kreyziu

možda im se otvori, možda opet odigraju uobičajeno. Od Dinama ništa više ne očekujem, tako da je po meni troznak u igri

ni poraz neće smijenit Trenerčinu, tako da mi nema smisla navijat za to, a pobjeda me neće odvest u euforiju, tako da sve mah...

ono što sam primijetio je kako je publika tamo prilično napaljena i svejedno joj je da li je sedma ili sedamdesetsedma minuta, skaču sa stolice bez obzira na minutu i rezultat, čim je neka naznaka opasnosti za gostujući gol. Žive uz ekipu. Šteta što ne razumijem ni riječ kazaškog, pa da čujem što skandiraju...